• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Pinnacle Studio 24 Plus | Windows

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Pinnacle Studio 24 Plus | Windows"

Kup Pinnacle Studio 24 Plus - wybierz potężne oprogramowanie

Oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Plus trafia na twój komputer z jeszcze większą liczbą narzędzi i ulepszoną technologią do efektywnej edycji wideo. Producent wyposażył program w liczne funkcje, które znacznie ułatwiają pracę. Oczywiście licencję na nieograniczone czasowo rozwiązanie możesz otrzymać tutaj, w BestSoftware. W naszym sklepie internetowym możesz wyjątkowo szybko otrzymać kompleksowo wyposażony kompletny pakiet, a dzięki bezpośredniemu pobraniu możesz od razu rozpocząć pracę. Kup teraz, warto.

Wiele narzędzi umożliwia indywidualną edycję wideo

Nawet w przypadku złożonych nagrań Pinnacle Studio 24 Plus pozwala ci zachować kontrolę nad wszystkim i wprowadzać zmiany tam, gdzie chcesz. Użyj do 24 pojedynczych ścieżek, aby efektywnie edytować obszerne pliki. Z łatwością edytuj linki, nakładki i inne efekty. Oprócz 24 ścieżek do edycji wideo, wszechstronne możliwości obejmują także zawartość audio danego filmu. Nawet tutaj można z łatwością utworzyć kilka indywidualnych ścieżek audio, aby przetworzyć i dostosować całą pożądaną zawartość.

Oczywiście oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Plus jest wyposażone w klasyczne narzędzia do efektywnej edycji wideo. Dzięki profesjonalnym zabiegom możesz wyciąć plik tam, gdzie chcesz, i połączyć go z powrotem w całość. Dodaj wiele efektów i fade-ins, aby nadać filmowi indywidualny charakter. Możliwości są ogromne i w bardzo prosty sposób możesz wykorzystać setki efektów.

Jeśli do nagrań używasz kilku kamer, technika ta stawia szczególne wymagania przy późniejszej edycji. Oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Plus jest oczywiście również bardzo dobrze przygotowane do pracy w tym obszarze i umożliwia jednoczesną edycję i obróbkę nagrań z maksymalnie czterech źródeł. Minęły już czasy asynchronicznego scalania, wszystko można świetnie skoordynować i uzyskać bardzo dobry ogólny obraz.

Możliwości indywidualnej edycji wideo są jeszcze większe dzięki wszechstronnie wyposażonemu Pinnacle Studio 24 Plus. Na przykład ekspozycję w nagraniach możesz regulować w kilku krokach. Twórz imponujące pokazy świetlne i korzystaj z licznych możliwości tworzenia unikalnych obrazów i efektów świetlnych.

Kiedy już zakończysz pracę nad ruchomymi obrazami dzięki Pinnacle Studio 24 Plus, masz do dyspozycji wiele narzędzi do pracy nad ścieżką dźwiękową. Jeśli na przykład chciałbyś później dodać komentarze lub materiały audio, możesz to zrobić w kilku prostych krokach. W tym celu dostępna jest zintegrowana funkcja nagrywania. Możesz też zmieniać istniejące ścieżki i dostosowywać je do własnych potrzeb, np. po prostu je zniekształcając. Aby uzyskać odpowiedni nastrój lub optymalną rozrywkę, można też wstawić odpowiednie efekty dźwiękowe bezpośrednio do pliku. Ważne: Oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Plus zawiera odpowiednie szablony i treści dla tego obszaru. Na przykład, jako użytkownik możesz polegać na setkach różnych efektów lub przeglądać bibliotekę muzyki royalty-free dla indywidualnych potrzeb w poszukiwaniu odpowiednich treści.

Oprócz klasycznych cech i funkcji, producent zwraca uwagę na optymalne możliwości pracy zawodowej. Na przykład jeśli pracujesz z popularną techniką nagrywania z zatrzymaniem ruchu, możesz polegać na doskonałym wsparciu Pinnacle Studio 24 Plus w tej dziedzinie. Wykorzystaj popularny i aktualny program do pracy z tą techniką i osiągnij imponujące efekty oraz wykonaj indywidualne projekty. Dzięki nowoczesnym funkcjom program zdejmuje z ciebie wiele pracy, optymalizuje rezultaty i zapewnia udaną edycję. Na przykład, wykorzystaj do tego praktyczne i potężne śledzenie ruchu. Jeśli chcesz wstawić do filmu efekt, to w razie potrzeby sam zorientuje się na pożądaną treść. Aby to zrobić, po prostu przypnij efekt, a będzie on automatycznie podążał za poruszającym się obiektem.

Oprócz efektywnej edycji filmów oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Plus ma też inne podstawowe funkcje. Możesz na przykład łatwo wypalić gotowe filmy i materiały na płycie DVD. Niezbędna do tego funkcja spalania znajduje się oczywiście bezpośrednio na pokładzie. To samo dotyczy konwertowania istniejących plików. W zależności od celu, główną rolę odgrywają różne techniki. Dzięki oprogramowaniu Pinnacle Studio 24 Plus możesz dostosować format pliku w kilku krokach, a następnie pozostawić pracę programowi. Możesz też konwertować duże i wysokiej rozdzielczości filmy w krótkim czasie, oczywiście pod warunkiem, że masz odpowiedni sprzęt.

Łatwa w użyciu, efektywna praca - Pinnacle Studio 24 Plus sprawia, że jest to możliwe

Efektywna praca pomimo setek efektów i licznych narzędzi jest głównym celem oprogramowania Pinnacle Studio 24 Plus. Na przykład ty, jako użytkownik, masz możliwość przypisania wielu często używanych akcji i narzędzi do pojedynczego przycisku. Dzięki jednemu naciśnięciu przycisku i intuicyjnemu przyporządkowaniu możesz pracować o wiele wydajniej i na dłuższą metę zaoszczędzić mnóstwo czasu. Sama konstrukcja oprogramowania również w dużym stopniu przyczynia się do efektywnej codziennej pracy. Na przykład za pomocą praktycznych suwaków możesz w kilku prostych krokach dostosować ważne parametry. Możesz też wpisać dokładne wartości w odpowiednie pola, jeśli regulacja ma być jeszcze bardziej precyzyjna. Także tutaj z pewnością szybko się odnajdziesz i skorzystasz z bardzo prostej obsługi wszystkich funkcji.

Pozostałe możliwości i funkcje Pinnacle Studio 24 Plus są również zaprojektowane z myślą o efektywnej i szybkiej pracy w codziennym życiu, aby zaoszczędzić dużo czasu i tym samym zredukować koszty w segmencie profesjonalnym. Możesz na przykład przesłać gotową pracę bezpośrednio na jedną z licznych platform internetowych i w ten sposób zaoszczędzić sobie czasochłonnego etapu pośredniego. Oprogramowanie w naturalny sposób dostosowuje parametry niezbędne do bezpośredniego przesyłania danych, na przykład w odniesieniu do pożądanego formatu. W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, by szybko wyeksportować gotowe dzieło. W tym celu Pinnacle Studio 24 Plus obsługuje wszystkie popularne formaty plików; możesz wybrać żądany wariant jednym ruchem ręki.

Pamiętaj, że w pewnych okolicznościach będziesz potrzebował odpowiednich akcesoriów, aby wykorzystać wszystkie funkcje programu Pinnacle Studio 24 Plus. Dotyczy to na przykład nagrywania płyt DVD - upewnij się, że masz odpowiedni napęd DVD. Jeśli zapisujesz pliki na płycie Blu-ray, będziesz potrzebował dodatkowej wtyczki. W razie potrzeby możesz kupić to rozszerzenie bezpośrednio w programie, więc nie powinno być żadnych przeszkód w jego bezpośrednim użyciu.

W BestSoftware możesz zaoszczędzić pieniądze kupując Pinnacle Studio 24 Plus

Zaoszczędź sobie gotówki dzięki łatwemu zakupowi nowego oprogramowania, wybierając sklep internetowy BestSoftware. Oczywiście, atrakcyjne oferty dotyczą także Pinnacle Studio 24 Plus, więc Twój zakup jest opłacalny na całej linii. Zapraszamy cię także do korzystania z innych naszych przywilejów, takich jak wyjątkowo szybka dostawa nowej licencji. Zakupiony klucz otrzymasz zawsze w ciągu maksymalnie 30 minut od złożenia zamówienia. Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, by natychmiast aktywować i pobrać program. Jeśli podczas zakupu lub aktywacji oprogramowania pojawią się jakiekolwiek problemy, chętnie ci pomożemy. Napisz do nas krótki e-mail ze swoimi problemami, porozmawiaj na czacie z ekspertem lub zadzwoń do nas. Oczywiście w naszym asortymencie mamy również wiele produktów alternatywnych do Pinnacle Studio 24 Plus, na przykład tańszy wariant Pinnacle Studio 24 Standard. Z Pinnacle Studio 24 Ultimate z drugiej strony, możesz wybrać kompleksowo wyposażone rozwiązanie spełniające najwyższe wymagania. Oczywiście, wszystkie aktualne warianty są dostępne z Windows 10 oraz Windows 11 kompatybilne.

Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Plus | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Plus | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Plus | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wondershare Filmora X | Wondershare Filmora X |
Od 146,51 zt * 171,45 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
Wskazówka!
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Wskazówka!
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
Wyświetlony