• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Filtry wideo i ekspozycja | Windows

220,01 zt *

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-10906
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Filtry wideo i ekspozycja | Windows"

Kup Ashampoo Video Filtry i Ekspozycja - praktyczne oprogramowanie do edycji filmów

Jeśli chcesz znacząco podnieść jakość swoich filmów, oprogramowanie dostępne na rynku nie pozostawia prawie nic do życzenia. Jednocześnie nie zawsze musi to być wersja profesjonalna z ogromną liczbą narzędzi, co udowadnia producent Ashampoo, prezentując program Ashampoo Video Filters and Exposure. Czekają tu na ciebie podstawowe funkcje do prostej i skutecznej optymalizacji, a rozwiązanie jest doskonale przystosowane dla początkujących. Zapoznaj się z atrakcyjnymi funkcjami w wolnej chwili, a następnie kup licencję w sklepie internetowym BestSoftware. Oczywiście, przekonamy cię najlepszą obsługą, a nasi eksperci są dostępni na czacie na żywo, na infolinii i przez e-mail.

 Łatwo zapewnij lepszą jakość dzięki Ashampoo Video Filters i Exposure

Program Ashampoo Filtry wideo i ekspozycja ma jedno główne zadanie: znacząco poprawić jakość twoich filmów i nagrań, na przykład z wakacji czy ze wspólnej wycieczki. Skupiamy się na prostej obsłudze i atrakcyjnej koncepcji podstawowej. W ten sposób program jest zorientowany przede wszystkim na fakt, że większość nagrań po prostu nie wychodzi idealnie. Bez względu na to, czy chodzi o słabe naświetlenie, nienaturalne kolory czy brak indywidualnego podejścia, możesz z łatwością naprawić te i wiele innych problemów związanych z twoimi filmami.

Dzięki temu, że wystarczy jedno kliknięcie, możesz wybrać efekt, który chcesz zastosować w swoich nagraniach wideo i zastosować go w kilku krokach. Program Ashampoo Filtry wideo i ekspozycja przekonuje w tej dziedzinie wieloma różnymi wariantami i szerokim wyborem, dzięki czemu indywidualne upodobania nie zostaną w ogóle pominięte. Do wyboru masz w sumie 23 różne filtry z różnych kategorii, które możesz wybrać jednym prostym kliknięciem. Niezależnie od tego, czy jest to styl vintage, jaskrawy czy klasyczny czarno-biały, asortyment nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowane efekty wyglądają wyjątkowo realistycznie.

Dodatkowo program Ashampoo Video Filtry i Ekspozycja jest wyposażony w inne cechy i funkcje, które są ważne dla efektywnej edycji wideo i znacznego podniesienia jego jakości. Możesz na przykład użyć tej opcji do dostosowania ważnych parametrów, takich jak ekspozycja, nasycenie i balans bieli. Zmień wartości w kilku prostych krokach i podnieś jakość swoich filmów więcej niż znacząco. Można to zrobić bardzo szybko, a jednocześnie indywidualnie, za pomocą prostego suwaka.

Używając Ashampoo Video Filters and Exposure, nie musisz jednak rezygnować z innych funkcji związanych z obróbką plików wideo. Jeśli chcesz na przykład obrócić swoje wideo, możesz to zrobić z łatwością. Użyj ustawionych wartości 90, 180 i 270 stopni lub po prostu wprowadź indywidualne informacje. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by odzwierciedlić wszystkie treści zawarte w twoich filmach. Tutaj program Ashampoo Video Filtry i Ekspozycja obsługuje odbicie lustrzane w formacie poziomym lub pionowym. Możesz też wykorzystać to do stworzenia szczególnie atrakcyjnego wyglądu swoich plików. Jeśli nie chcesz wyświetlać całej zawartości, ale tylko jej część, program oczywiście też ma odpowiednią funkcję. Dzięki temu, za pomocą kilku prostych kroków, możesz używać tylko określonego formatu lub wyciąć zbędne marginesy.

Nawiasem mówiąc, program Ashampoo Video Filtry i Ekspozycja jest technicznie aktualny. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by pracować z wysokimi rozdzielczościami. Niezależnie od tego, czy chodzi o HD, 2K czy nawet 4K, oprogramowanie radzi sobie bardzo dobrze ze wszystkimi wariantami. Ponadto, oczywiście, wszystkie popularne formaty wideo są w pełni obsługiwane, a pliki można importować w kilku prostych krokach.

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, gdy używasz Ashampoo Video Filters and Exposure

Widać wyraźnie wieloletnie doświadczenie producenta i ukierunkowanie na początkujących jako klasyczną grupę docelową w korzystaniu z programów Ashampoo Video Filtry i Ekspozycja. Program jest zaskakująco łatwy w użyciu, zwłaszcza biorąc pod uwagę bardzo dobre funkcje i wiele narzędzi. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi odnajdziesz się w nim od razu po pierwszym użyciu, a wszystkie funkcje są bardzo łatwe w użyciu. Możesz więc pobrać go już teraz i korzystać z całej zawartości programu Ashampoo Video Filtry i Ekspozycja. Oczywiście nadal dostępna jest strefa pomocy praktycznej, w której znajdują się ważne fakty i informacje przydatne w codziennym życiu.

Możesz też bez problemu używać programu Ashampoo Video Filters and Exposure w aktualnych wersjach systemu Windows. Zainstaluj więc rozwiązanie także pod Windows 10 i licz na jego pełną wydajność. Nawiasem mówiąc, program działa bez problemu nawet na starszych komputerach, więc wymagania są do opanowania. Ponadto dostępna jest bezpłatna wersja próbna, z której możesz korzystać łatwo i bez ryzyka. Pozwoli ci to na zapoznanie się z możliwościami, narzędziami i prostą obsługą, zanim kupisz licencję na stałe w naszym sklepie internetowym po korzystnej cenie.

Zaoszczędź dużo pieniędzy, kupując licencję na Ashampoo Video Filters and Exposure w BestSoftware

W BestSoftware Ty, jako konsument, oszczędzasz dużo czasu, wysiłku i pieniędzy, dokonując prostego zakupu w bezpiecznym i przejrzystym środowisku. Ponieważ wszystkie licencje są u nas dostępne po wyjątkowo niskiej cenie. W porównaniu z zakupem bezpośrednio u producenta, decydując się na naszą ofertę, znacznie obniżysz koszty zakupu Ashampoo Video Filters and Exposure. Jednocześnie możesz liczyć na kolejne atrakcyjne korzyści, takie jak szybkie dostarczenie potrzebnego klucza po maksymalnie 30 minutach. Nie musisz więc długo czekać, zanim zaczniesz korzystać z oprogramowania ze wszystkimi jego cechami i funkcjami, ale możesz od razu zacząć optymalizować swoje filmy.

Możesz również uzyskać dostęp do innych produktów producenta Ashampoo i kupić Ashampoo Video Deflicker, Ashampoo Snap 12 lub Ashampoo Undeleter for Windows za pomocą kilku kliknięć w naszym sklepie internetowym. Z nami w asortymencie prawie żadne życzenia nie pozostają otwarte, a my wspieramy cię w efektywnej pracy w codziennym życiu.

 

Wymagania systemowe
Karta graficzna DirectX 9, Pixelshader v2.0, Min. 128 MB RAM, Min. 1280 x 1024
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-Bit )
RAM Jakość DVD co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM, Jakość HD co najmniej 4 GB wolnej pamięci RAM, Ideał: 8 GB RAM lub więcej
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Procesor             Edycja / produkcja w jakości DVD -procesor dwurdzeniowy o częstotliwości co najmniej 2,4 GHz
                  Edycja / produkcja w jakości HD Procesory Intel Core i5 / i7 lub podobne procesory czterordzeniowe

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Filtry wideo i ekspozycja | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Filtry wideo i ekspozycja | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Filtry wideo i ekspozycja | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
587,51 zt * 783,51 zt *
Microsoft Project 2021 Standard Windows Microsoft Project 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony