• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Avast Ultimate Suite 2022 - Multi Device 1 Urządzenie 1 rok

43,56 zt * 122,01 zt * (64,3% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 13 razy
  • IDE-11204
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Avast Ultimate Suite 2022 - Multi Device"

Kup Avast Ultimate Suite 2022 - najnowsza wersja oferuje jeszcze więcej zabezpieczeń

Producent Avast to jedna z najbardziej znanych nazw, jeśli chodzi o wydajne i aktualne oprogramowanie zwiększające bezpieczeństwo urządzeń technicznych. Aktualna wersja programu Avast Ultimate Suite 2022 jest aktualna i umożliwia bezpieczne korzystanie z komputera, notebooka lub urządzeń mobilnych. Możesz spodziewać się wielu nowych funkcji i poprawionych algorytmów. Licencję na korzystanie z oprogramowania Avast Ultimate Suite 2022 możesz otrzymać w naszym sklepie internetowym. Możesz też skorzystać z korzystnych cen, szybkiej dostawy kluczy pocztą elektroniczną lub najlepszej obsługi klienta w postaci różnych opcji kontaktu. Zdecydowanie dokonujesz dobrego wyboru, dokonując zakupu.

Skuteczna ochrona przed wszystkimi zagrożeniami dzięki pakietowi Avast Ultimate Suite 2022

Głównym zadaniem programu Avast Ultimate Suite 2022 jest zapewnienie skutecznej ochrony przed różnymi zagrożeniami i niebezpieczeństwami życia codziennego. Dziś te zagrożenia są tak rozległe, jak nigdy dotąd. Nawet zwykłe pobranie plików z internetu lub wejście na zainfekowaną stronę internetową może stanowić realne zagrożenie dla twoich danych osobowych. Korzystaj z ochrony w czasie rzeczywistym na wszystkich poziomach dzięki pakietowi Avast Ultimate Suite 2022. Niebezpieczne pliki lub złośliwe oprogramowanie są wykrywane bezpośrednio i natychmiast przenoszone do bezpiecznego obszaru kwarantanny. Następnie sprawdź bezpośrednio, czy jest to prawdziwe zagrożenie, czy fałszywy alarm, ponieważ oprogramowanie przekonuje cię o tym bezpośrednio, oczywiście za pomocą komunikatu lub powiadomienia.

Jednak aby program Avast Ultimate Suite 2022 nie tylko wykrywał proste zagrożenia i niebezpieczeństwa, korzystasz z kilku różnych technik. Potężny skaner antywirusowy przekonuje na całej linii i w czasie rzeczywistym kontroluje cały system. Możesz polegać na szczególnie obszernych bazach danych, które są także stale aktualizowane przez producenta. Konieczna jest także współpraca z chmurą, a sztuczna inteligencja i różne algorytmy są wykorzystywane do wykrywania najnowszych i wcześniej nieznanych zagrożeń. Jednak oprogramowanie uruchamia się wcześniej i monitoruje na przykład aktywność w sieci lub stanowi potężną zaporę ogniową. Dzięki tym funkcjom producent umożliwia kompleksową ochronę przed szczególnie złożonymi zagrożeniami występującymi na rynku, na przykład tak zwanymi exploitami czy atakami brute force.

Ale nawet podczas surfowania, pracy czy płacenia w internecie zawsze jesteś po bezpiecznej stronie dzięki Avast Ultimate Suite 2022. Polegaj na zintegrowanej ochronie internetowej, która jest dostępna za darmo, gdy kupisz tanią licencję w BestSoftware. Na przykład zainfekowane i znane złośliwe strony internetowe są natychmiast blokowane, aby uniemożliwić ci dostęp do nich w pierwszej kolejności. Oczywiście ochrona obejmuje także skrzynkę odbiorczą poczty elektronicznej. Zwłaszcza ogromne rozpowszechnienie tzw. pishingu stanowi duże zagrożenie dla użytkowników i w wielu przypadkach prowadzi do kradzieży poufnych danych. Za pomocą niebezpiecznych załączników lub zainfekowanych linków przestępcy próbują przemycić na komputer szkodliwe oprogramowanie i w ten sposób uzyskać dostęp do danych użytkownika. Aby Ci się to nie przydarzyło, oprogramowanie Avast Ultimate Suite 2022 chroni Cię i natychmiast zapobiega takim próbom. Jeśli chodzi o bankowość internetową, twoje wrażliwe informacje są zawsze szczególnie chronione. W tym obszarze przestępcy często próbują uzyskać dostęp do danych za pomocą fałszywych stron internetowych i przesłać je dalej bez aktywnego zauważenia przez użytkownika. Oczywiście oprogramowanie Avast Ultimate Suite 2022 bacznie obserwuje Cię w tle i w razie próby przekierowuje Cię bezpośrednio z powrotem na bezpieczną stronę. Dzięki nowoczesnej technologii nie musisz się już martwić o utratę swoich danych czy nawet straty finansowe.

Bezpieczny dostęp i praca dzięki wszechstronnym narzędziom i licznym funkcjom

Już teraz skorzystaj z najnowszej wersji oprogramowania Avast Ultimate Suite 2022 i polegaj nie tylko na podstawowej ochronie, ale także na wielu innych funkcjach i właściwościach. Na przykład wyczyść swój komputer i usuń pliki lub skróty, których już nie potrzebujesz, w kilku prostych krokach. To więcej niż znacząco zwiększa wydajność. Niebezpieczne pliki lub programy, które zbierają, szpiegują lub przesyłają poufne informacje, można łatwo i bezpiecznie usunąć. Także w tym przypadku jesteś zawsze po bezpiecznej stronie dzięki pakietowi Avast Ultimate Suite 2022.

Jeśli chcesz szczególnie bezpiecznie i łatwo surfować po Internecie, program Avast Ultimate Suite 2022 zawiera także praktyczną usługę VPN, która może znacznie zwiększyć bezpieczeństwo. Dzięki temu podczas surfowania po internecie odbywa się zaszyfrowany transfer ważnych danych. Połącz się w kilku krokach, a następnie ukryj swój adres IP i uzyskaj dostęp do treści w internecie, które w rzeczywistości nie powinny być dostępne w danym regionie. Nawiasem mówiąc, zintegrowana funkcja kontroli rodzicielskiej ułatwia młodszym domownikom korzystanie z nowoczesnych technologii, dzięki czemu możesz na przykład łatwo zablokować określone strony internetowe. Można też ustawić czas korzystania z komputerów lub tabletów.

Nawiasem mówiąc, na wszechstronnej ochronie zapewnianej przez program Avast Ultimate Suite 2022 możesz polegać także na różnych urządzeniach. Już dziś w użyciu jest wiele różnych technologii, zarówno w sektorze prywatnym, jak i zawodowym, z których wszystkie są narażone na różne niebezpieczeństwa. Ponieważ niebezpieczne aplikacje lub fałszywe strony internetowe są oczywiście dostępne także dla urządzeń mobilnych i mogą wyrządzić ogromne szkody. Oprogramowanie Avast Ultimate Suite 2022 jest więc dostępne na różne platformy po zakupie licencji. Polegaj na ochronie dla Androida, dla macOS, dla iOS i oczywiście dla Androida.

Używaj go indywidualnie - wybierz odpowiednią licencję dla pakietu Avast Ultimate Suite 2022

Jako użytkownik masz wolny wybór, jeśli chodzi o licencję na oprogramowanie Avast Ultimate Suite 2022 - wystarczy, że wybierzesz tutaj odpowiednią, właściwą wersję. Z pomocą praktycznej licencji runtime jesteś jednak zawsze na bieżąco. Przez rok lub dwa lata po aktywacji Avast będzie regularnie dostarczał ci aktualizacje zwiększające bezpieczeństwo, a nawet zawierające nowe funkcje, które możesz pobrać bezpłatnie i zainstalować na swoim komputerze. Zalecamy także, byś od razu sięgnął po praktyczną licencję wielostanowiskową. Dzięki temu możesz jednym zakupem wyposażyć nawet dziesięć urządzeń w licencję na Avast Ultimate Suite 2022. Oszczędzasz dużo czasu, jesteś zawsze po bezpiecznej stronie i oczywiście odnosisz korzyści finansowe.

Wiele atrakcyjnych korzyści czeka na Ciebie przy zakupie pakietu Avast Ultimate Suite 2022 w BestSoftware

W sklepie internetowym BestSoftware możesz nie tylko łatwo kupić oprogramowanie Avast Ultimate Suite 2022, ale także skorzystać z wielu różnych funkcji. Między innymi możesz liczyć na bardzo korzystne ceny ofert, dzięki czemu jako użytkownik oszczędzasz pieniądze przy zakupie. Obniż swoje koszty zamawiając teraz, korzystając z naszych ofert. Nie musisz się jednak obawiać długiego czasu oczekiwania, ponieważ zapewniamy dostarczenie zamówionych produktów w ciągu maksymalnie 30 minut drogą mailową. Dlatego już teraz zamów u nas licencję na Avast Ultimate Suite 2022 i ciesz się z kompetentnej porady. Wiele innych produktów tego znanego producenta jest dostępnych do wyboru. Nie wahaj się sięgnąć po Avast Premium Security 2022 lub Avast Internet Security 2022 w aktualnych i popularnych wersjach, aby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo na własnym komputerze.

 

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "Avast Ultimate Suite 2022 - Multi Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Avast Ultimate Suite 2022 - Multi Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Avast Ultimate Suite 2022 - Multi Device"
Wyświetlony