• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!

Produkty od Avast Software

Avast Software

Kupuj tanie produkty Avast bezpośrednio od Best Software

Trojany, szkodliwe załączniki w wiadomościach e-mail lub niechciane oprogramowanie instalowane automatycznie - zagrożenia związane z korzystaniem z własnego komputera są dziś bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to szczególnie ważne, gdy jednocześnie korzystasz z internetu. Dlatego wszyscy eksperci zalecają jednoczesne korzystanie z oprogramowania antywirusowego na komputerze. Producent Avast od wielu lat udostępnia użytkownikom odpowiednie produkty, a także przekonuje w niezależnych raportach z testów i badań o bardzo dobrej wykrywalności. Odpowiednie produkty do bezpiecznego korzystania z komputera od Avast są dostępne tutaj, w BestSoftware, twoim sklepie internetowym umożliwiającym bezpośrednie zamawianie z domu. Poniżej przedstawiamy Ci Avast w bardziej szczegółowy sposób.

Bogate doświadczenie, długa historia - Avast w skrócie

Firma Avast jest jednym z najbardziej znanych producentów, a jednocześnie może pochwalić się długą, wieloletnią historią. Producent został założony już w 1988 roku, ale wtedy pod nazwą ALWIL Software Genossenschaft. Przez lata firma bardzo się rozwinęła, szybko rosła i wielokrotnie zmieniała nazwę. Nawiasem mówiąc, założenie producenta może być związane z odkryciem dokonanym przez założyciela. W 1988 roku odkrył wirusa wiedeńskiego, napisał program do jego usuwania, a następnie założył ALWIL Software Cooperative, co było konsekwencją i wynikiem regulacji prawnych. Powstała podstawowa struktura firmy Avast.

Dzięki coraz większemu rozpowszechnieniu komputerów i związanemu z tym silnemu wzrostowi zapotrzebowania na programy antywirusowe, firma mogła bardzo szybko się rozwinąć i znacząco zwiększyć swój udział w rynku. Między innymi udostępnienie darmowej wersji programu w 2001 roku przekonało wielu użytkowników i w 2006 roku Avast liczył już milion użytkowników. Liczba ta ponownie wzrosła ponad znacząco do 2009 roku. 100 milionów użytkowników i 100 pracowników pokazuje na pierwszy rzut oka ogromny wzrost. W 2010 roku firma została ostatecznie przemianowana na Avast. W tym samym czasie firma inwestycyjna Summit Partner postanowiła mocno zainwestować w akcje. Do 2013 roku oprogramowanie Avast działało na ponad 200 milionach urządzeń, a w tym samym roku przejęta została niemiecka firma secure.me.

Po ponownej restrukturyzacji w 2016 roku i kolejnych przejęciach, na przykład Piriform Ltd, cała grupa Avast została sprzedana w 2021 roku. Znana firma NortonLifeLock ogłosiła przejęcie za cenę około siedmiu miliardów euro. Jednak z powodu skomplikowanych zadań i ważnych spraw proces ten wciąż trwa, a powinien zakończyć się w połowie 2022 roku.

Więcej bezpieczeństwa na komputerze dzięki oprogramowaniu antywirusowemu Avast

Avast jest producentem aktualnego oprogramowania zabezpieczającego, które jest używane w systemach domowych i profesjonalnych. W centrum oferty znajduje się więc także klasyczny program antywirusowy, z którego można korzystać nawet za darmo. W tym przypadku program oferuje podstawową ochronę przed klasycznymi zagrożeniami, które pojawiają się podczas korzystania z urządzeń. Jednak znacznie więcej funkcji i większe bezpieczeństwo uzyskasz wybierając Avast Premium Security za opłatą. Jest to wersja płatna, która jest sprzedawana w formie rocznej licencji. Oprócz klasycznej ochrony przed wirusami, trojanami i złośliwym oprogramowaniem, zawiera wiele innych funkcji. Na przykład, program szybko wykrywa fałszywe strony w internecie i włącza alarm, by chronić ciebie jako użytkownika. Avast obiecuje także kompleksową ochronę przed hakerami, aby nie mogli oni uzyskać zdalnego dostępu do Twojego urządzenia. Jeśli regularnie korzystasz z możliwości kupowania różnych produktów przez internet i często płacisz, korzystając z wygodnej bankowości internetowej, Avast Premium Security jest bardzo dobrym wyborem. Specjalnie dla tych obszarów popularne oprogramowanie ma wiele funkcji i możliwości. Avast Premium Security okazuje się też wyjątkowo wszechstronny. Na przykład, można go używać nawet na dziesięciu urządzeniach przy jednym zakupie. Oznacza to, że możesz nie tylko łatwo chronić swoje własne urządzenia, ale także przekazać odpowiednie licencje np. swojej rodzinie. Koszty są więc znacznie niższe niż oczekiwano. Co więcej, oprogramowanie Avast dokłada wszelkich starań, by podążać za aktualnymi trendami panującymi na licznych urządzeniach w gospodarstwie domowym. Dlatego Avast Premium Security nie tylko na klasyczne komputery z systemem Windows lub Mac, ale także na urządzenia mobilne. Niezależnie od tego, czy jest to smartfon, czy tablet, aplikacja jest wyjątkowo wszechstronna i możliwa do indywidualnego wykorzystania.

Oprócz popularnego oprogramowania antywirusowego dostępna jest także praktyczna usługa VPN. To również zyskuje na znaczeniu, biorąc pod uwagę dzisiejsze potrzeby i wymagania użytkowników. Z Avast SecureLine VPN to atrakcyjna i dobra opcja, by znacząco zwiększyć ochronę własnych danych. Gdy są używane, dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej i przez dodatkowe serwery, aby uniemożliwić ich odczytanie, np. Program pokazuje też swoje mocne strony w sieciach publicznych, gdzie można bezpiecznie surfować. Producent Avast obiecuje szczególnie wysoką prędkość transmisji dla usługi VPN, dzięki czemu możesz surfować po Internecie bez ograniczeń. Obsługa usługi VPN jest bardzo prosta i pozwala nawet początkującym użytkownikom na bezpośrednie korzystanie z niej. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a oprogramowanie automatycznie połączy się z najlepszym serwerem.

Na koniec chcielibyśmy również przedstawić program Avast Cleanup Premium. Pomaga to w ponownym zwiększeniu wydajności komputera poprzez pracę nad różnymi obszarami. Na przykład możesz usunąć niepotrzebne pliki, które gromadzą się przez lata. Możesz je usunąć w zaledwie kilku krokach, co znacznie poprawi wydajność i zwolni miejsce na dysku twardym. Jednocześnie Avast Cleanup Premium znajduje nie tylko zwykłe pliki, ale także niepotrzebne duplikaty, np. W tym celu program porównuje istniejące pliki, pokazuje duplikaty, a następnie pozwala je w bardzo prosty sposób usunąć.

Dostawca oferuje bezpłatną wersję próbną większości programów Avast. Możesz to wykorzystać, by w wolnej chwili sprawdzić, czy dane funkcje ci odpowiadają i nie musisz wydawać na nie pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się na dalsze używanie programu, możesz zakupić odpowiednie licencje bezpośrednio u nas. W BestSoftware poszczególne wersje są dostępne i można je kupić na szczególnie korzystnych warunkach. Dlaczego więc nie spróbować samemu, a potem przekonać się do naszych atrakcyjnych cen.

Przy okazji: darmową wersję programu można teraz znaleźć pod nazwą Avast One. Zapewnia to podstawowe bezpieczeństwo podczas korzystania z własnego komputera i jest odpowiednie m.in. dla początkujących.

Wszystkie produkty Avast możesz znaleźć na stronie Best Software

Ty też możesz zapewnić sobie znacznie większe bezpieczeństwo i kompleksową ochronę komputera domowego, polegając na popularnym i sprawdzonym oprogramowaniu Avast. W naszym sklepie internetowym BestSoftware możesz korzystać ze wszystkich aktualnych produktów i wersji znanego producenta. Dla ciebie, jako konsumenta, wielką wartość ma atrakcyjny i szeroki wybór. Przekonaj się już na pierwszy rzut oka, jakie rozwiązania są idealnie dopasowane. Z Avast Premium Security na przykład korzystasz z wyjątkowo dużej liczby cech i funkcji zapewniających bezpieczeństwo twojego własnego komputera. Ale innych wersji też nie powinno zabraknąć. W takim przypadku zdecyduj się na przykład na Avast Cleanup Premium, a jednocześnie skorzystaj z maksymalnej ochrony prywatności. Na przykład wybierz usługę SecureLine VPN, która szyfruje Twoje dane i zapewnia większą anonimowość. Wszystkie te warianty są dostępne na szczególnie atrakcyjnych warunkach w naszym sklepie internetowym. Możesz więc rozejrzeć się do woli i skorzystać z naszej szybkiej dostawy kluczy licencyjnych. Dzięki temu, że oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie, nic nie stoi na przeszkodzie, by szybko z niego skorzystać.

Wyświetlony