• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

F-Secure Total Security & VPN 2021 - Multi Device - Pobierz 1 Urządzenie 1 rok

122,26 zt * 150,28 zt * (18,65% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 11 razy
  • IDE-10954
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "F-Secure Total Security & VPN 2021 - Multi Device - Pobierz"

Więcej bezpieczeństwa, wysoki komfort użytkowania - kup teraz F-Secure Total Security & VPN 2021 w świetnej cenie

Oprogramowanie F-Secure Total Security & VPN 2021 jest jednym z kompleksowych rozwiązań typu "wszystko w jednym", które zapewnia maksymalne bezpieczeństwo komputera domowego. Program imponuje bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa i skutecznie odpiera wszystkie typowe zagrożenia podczas pracy z komputerem lub notebookiem. Możesz też liczyć na bardzo wysoki poziom komfortu użytkownika, który odgrywa kolejną ważną rolę w codziennym użytkowaniu. Licencję, która jest niezbędna do korzystania ze wszystkich funkcji, możesz otrzymać w BestSoftware. Tutaj możesz oczekiwać nie tylko korzystnych cen, ale także kompetentnej obsługi klienta i osobistych porad. Nasi pracownicy pomogą ci na przykład przy pierwszej aktywacji oprogramowania zabezpieczającego.

 

Dzięki nowoczesnym technikom F-Secure Total Security & VPN 2021 zapewnia wszystko dla Twojego bezpieczeństwa

Trojany, wirusy, próby pishingu czy niebezpieczne oprogramowanie ransomware - surfowanie po Internecie i praca na komputerze niosą dziś ze sobą ogromną liczbę niebezpieczeństw. W najgorszym wypadku przestępcy przejmują pełną kontrolę nad twoim komputerem lub przynajmniej wchodzą w posiadanie poufnych informacji, takich jak dane dostępowe do bankowości internetowej. Oprogramowanie zabezpieczające F-Secure Total Security & VPN 2021 zawiera potężne narzędzia i nowoczesne techniki zapewniające skuteczną ochronę.

 

Skaner antywirusowy działa jako podstawowa obrona. Jest on stale aktywny w tle po jednorazowej instalacji. Nowe pliki lub pliki pobrane z internetu są skanowane bezpośrednio i porównywane z ogromnymi i stale aktualizowanymi bazami danych. Dzięki temu niebezpieczne pliki mogą być natychmiast wykrywane i w razie potrzeby przenoszone do bezpiecznego obszaru kwarantanny. Dzięki temu korzystanie z komputera jest bardzo bezpieczne, ponieważ pliki z tego obszaru nie mogą już wyrządzić żadnych szkód, a w przypadku potwierdzonego zagrożenia możliwe jest ich ostateczne, bezpieczne usunięcie.

 

Jednak próby ataków już od dawna nie ograniczają się do pobierania plików lub niebezpiecznych plików; przestępcy czasami wybierają o wiele bardziej skomplikowane drogi i wykorzystują luki w oprogramowaniu, na przykład do przeprowadzania tak zwanych ataków brute force. Oprogramowanie zabezpieczające F-Secure Total Security & VPN 2021 również stwarza ku temu doskonałe warunki. Zdaj się na skuteczną obronę przed takimi próbami ataków i surfuj po internecie z dodatkowym zabezpieczeniem. Aby przeciwdziałać niebezpieczeństwom w światowej sieci, F-Secure Total Security & VPN 2021 posiada m.in. zintegrowaną ochronę przeglądarki. Jeśli spróbujesz wejść na fałszywą lub zainfekowaną stronę internetową, próby te zostaną natychmiast zablokowane przez potężne oprogramowanie. Oznacza to, że nie jesteś już narażony na żadne niebezpieczeństwa.

 

Wykorzystaj cały pakiet - ważne cechy F-Secure Total Security & VPN 2021

Program F-Secure Total Security & VPN 2021 nie tylko udostępnia proste techniki zabezpieczeń i najnowocześniejszy skaner antywirusowy, ale także dodaje wiele innych funkcji. Możesz na przykład polegać na zintegrowanej ochronie bankowej. Maksymalne bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w tym segmencie. Na przykład, oprogramowanie dba o szyfrowaną transmisję wszystkich danych i zapobiega przekierowaniu na fałszywą stronę internetową, co często dzieje się w tle i jest niezauważalne dla wszystkich użytkowników.

 

W gospodarstwie domowym, w którym są dzieci, bardzo dobrym wyborem jest oprogramowanie F-Secure Total Security & VPN 2021. Program jest wyposażony w zintegrowaną kontrolę rodzicielską, która znacznie zwiększa bezpieczeństwo także w tym segmencie. Na przykład, zablokuj dostęp do nieodpowiednich treści i polegaj w tym zakresie na predefiniowanych listach, sortowaniu i kategoriach, które pozwalają na dokonanie wyboru jednym kliknięciem. Możesz też łatwo określić czas korzystania z urządzenia na ekranie dzięki zintegrowanej kontroli rodzicielskiej F-Secure Total Security & VPN 2021.

 

Jednym z największych atutów oprogramowania F-Secure Total Security & VPN 2021 jest zintegrowana usługa VPN. Dzięki tej usłudze surfujesz szczególnie bezpiecznie i pewnie, ponieważ dane są przesyłane wyłącznie w postaci zaszyfrowanej. Ponadto Twoje działania nie są już widoczne dla osób trzecich. Producent obiecuje Ci wysoki poziom komfortu użytkownika podczas korzystania z usługi VPN, w tym wydajne serwery, prostą integrację szyfrowania z systemem i bardzo dobrą wydajność nawet przy dużych prędkościach transmisji.

 

Ochrona przed śledzeniem zapobiega szpiegowaniu Twoich działań i lokalizacji, więc maksymalna prywatność jest zawsze zapewniona podczas korzystania z oprogramowania F-Secure Total Security & VPN 2021. Dzięki funkcji sprawdzania sieci i ochrony Wi-Fi możesz także dokładnie przyjrzeć się istniejącym sieciom i znaleźć wszelkie słabe punkty, luki i zagrożenia. Także tutaj program umożliwia ci korzystanie z nowoczesnych technologii przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

 

Szczególnie w dzisiejszych czasach ochrona online przed kradzieżą tożsamości ma ogromne znaczenie. Dzięki temu będziesz mógł bezpiecznie przechowywać swoje hasła na komputerze, korzystając z aktualnego menedżera haseł. Jednocześnie oprogramowanie F-Secure Total Security & VPN 2021 ma oko na Twoją aktywność w Internecie. Jeśli pojawią się tu Twoje dane osobowe, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie. Daje to wystarczająco dużo czasu na zmianę osobistych haseł i danych dostępowych, zanim wyrządzone zostaną poważne szkody. Program F-Secure Total Security & VPN 2021 ma także tryb gry, który zapewnia płynne i szybkie działanie. Aktywuj tę opcję, aby udostępnić maksymalną wydajność sprzętu podczas odtwarzania bieżących tytułów lub strumieniowania w wysokiej jakości.

 

W zasadzie F-Secure Total Security & VPN 2021 jest bardzo łatwy w użyciu. Gdy zainstalujesz program na swoim komputerze, przejmuje on znaczną część pracy. Dotyczy to na przykład skanowania systemu czy aktualizacji baz danych. Gdyby jednak podczas pracy pojawiły się problemy, producent obiecuje kompetentne i szybkie wsparcie dla wszystkich użytkowników oprogramowania. Nie jesteś więc w żadnym wypadku zdany na siebie, ale masz zapewnioną kompleksową opiekę.

 

Upewnij się, że wybrałeś licencję odpowiednią do swoich potrzeb

Jeśli zdecydujesz się na wszechstronną ochronę zapewnianą przez oprogramowanie F-Secure Total Security & VPN 2021, skorzystasz z wielu funkcji, regularnych aktualizacji i obsługi aktualnych systemów operacyjnych. Nawet w systemie Windows 10 lub Windows 11 możesz wygodnie korzystać z licznych narzędzi. Oczywiście będziesz do tego potrzebował odpowiednich licencji. Pamiętaj, że oferty dotyczą licencji runtime. Oznacza to, że musi zostać odnowiona po upływie wcześniej określonego czasu, aby można było nadal korzystać ze wszystkich funkcji oprogramowania F-Secure Total Security & VPN 2021.

 

Zalecamy wykupienie praktycznej licencji wielostanowiskowej, która szczególnie skutecznie ochroni wszystkie urządzenia domowe. Poza tym oszczędzasz sobie podwójnych zakupów, a korzyści finansowe są również przekonujące. Oczywiście, oszczędzasz pieniądze w porównaniu z zakupem pojedynczej licencji. W ramach jednego zamówienia licencji F-Secure Total Security & VPN 2021 możesz otrzymać do pięciu kluczy dla swoich komputerów.

 

Nawiasem mówiąc, oferta oprogramowania F-Secure Total Security & VPN 2021 to największy poziom rozbudowy, który oferuje Ci wiele dodatkowych korzyści i opcji do codziennego użytku. Na przykład na urządzeniach mobilnych dostępna jest praktyczna aplikacja, z której możesz korzystać na swoim smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS. Możesz też skorzystać z praktycznego konta Moja firma F-Secure, które udostępnia wszechstronne opcje zarządzania licencjami i zdeponowanymi urządzeniami.

 

Pobierz teraz - F-Secure Total Security & VPN 2021 jest dostępny w BestSoftware w świetnej cenie

Wszyscy eksperci głównego nurtu zalecają używanie zaawansowanego oprogramowania. Kup więc licencję na F-Secure Total Security & VPN 2021 teraz w BestSoftware, aby zastosować się do tej rekomendacji i skorzystać z atrakcyjnego pakietu. Atrakcyjne korzyści z pewnością cię przekonają i nawet początkującym bardzo dobrze radzi ten popularny program. W naszym sklepie internetowym BestSoftware udało nam się już przekonać wielu klientów o atrakcyjnych zaletach. Na przykład, możesz skorzystać z bardzo szybkiej dostawy, bo zwłaszcza w codziennym życiu niepotrzebnie długi czas oczekiwania jest po prostu irytujący. Dlatego zdecydowaliśmy się na dostawę przez e-mail, która trwa maksymalnie 30 minut od momentu zakupu. Jednocześnie nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna. Na przykład, możesz również zamówić F-Secure Internet Security 2021 lub także F-Secure Safe 2021 aby skorzystać z maksymalnej ochrony oraz bogatego, wieloletniego doświadczenia znanego producenta.

 

Wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Pentium 4 lub wyższy
  • Wymagania dotyczące pamięci:1 GB lub więcej
  • Miejsce na dysku: 1,2 GB wolnego miejsca na dysku
Powiązane łącza do "F-Secure Total Security & VPN 2021 - Multi Device - Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "F-Secure Total Security & VPN 2021 - Multi Device - Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "F-Secure Total Security & VPN 2021 - Multi Device - Pobierz"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Watchdog Anti-Malware | Windows Watchdog Anti-Malware | Windows
Od 58,31 zt * 146,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony