• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Nuance Dragon Professional Individual 15 | Voll Updatefähig

3 282,51 zt * 4 071,41 zt * (19,38% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 44 razy
  • BS-10939
  • Niemiecki/angielski
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Professional Individual 15 | Voll Updatefähig"

Pracuj wydajniej z Nuance Dragon 15 Individual Professional

Klasyczna klawiatura jest zwykle używana do wprowadzania tekstu i innych treści. Jednak firma Nuance stosuje inną koncepcję wprowadzania treści w Outlooku, Wordzie i wielu innych programach działających pod kontrolą Windows 10 i innych systemów operacyjnych. Z oprogramowaniem Nuance Dragon 15 Individual Professional używasz swojego głosu zamiast klasycznej klawiatury. W połączeniu z dobrym mikrofonem i nowoczesną technologią, twórca obiecuje znacznie większą efektywność i usprawniony przepływ pracy. Przekonaj się o możliwościach tego programu i kup go teraz w niskiej cenie tutaj, w Best Software. Wspieramy cię w twojej codziennej pracy i dostarczamy potrzebne licencje szybko i bezpośrednio, tak by nic nie stało na przeszkodzie do ich natychmiastowego wykorzystania.

Funkcje oprogramowania są przekonujące do codziennego użytku

Liczne cechy i funkcje są dołączone do oprogramowania Dragon 15 Individual Professional bezpośrednio z fabryki i wspierają cię w codziennej pracy. Rozpoznawania mowy możesz używać bardzo efektywnie w systemie Windows 10 lub w połączeniu z pakietem Microsoft Office. Jak już wspomniano, jest to przede wszystkim aplikacja do rozpoznawania mowy. Jednak możliwości wyraźnie wykraczają poza zalety zwykłych produktów ze smartfona czy tabletu. W grę wchodzi między innymi tak zwane Deep Learning. W ten sposób oprogramowanie dostosowuje się do twojego głosu i z każdym użyciem staje się coraz lepsze. Dodatkowo, współczynnik rozpoznawalności Dragon 15 Individual Professional jest już bardzo wysoki w ex works. Dzięki dużemu doświadczeniu programistów, możliwości są bardzo szerokie, a złożone zdania czy terminy techniczne nie stanowią żadnego problemu nawet przy pierwszym zastosowaniu.

Zaletą programu Dragon 15 Individual Professional jest więc znaczna oszczędność czasu. Nawet w porównaniu z szybką maszynistką, twórca obiecuje zwiększoną prędkość pracy, która z czasem jeszcze bardziej się zwiększa. Jeśli więc regularnie musisz pisać długie teksty lub obszerne e-maile, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, używając tego narzędzia. Ze względu na możliwości techniczne twórca obiecuje bardzo wysoki wskaźnik rozpoznawania w ogóle, niezależny od środowiska czy użytkownika. Ma to działać nawet z akcentem lub przy odpowiednim poziomie hałasu w tle, na przykład podczas używania Dragon 15 Individual Professional w biurze. Nawet proste formatowanie nagranego i wyświetlanego tekstu nie stanowi żadnego problemu, można to łatwo osiągnąć za pomocą twojego głosu. Jak już wspomniano, oprogramowanie Dragon 15 Individual Professional ciągle się uczy. Dotyczy to nie tylko typowych wyrażeń i zwrotów, ale także preferencji formatowania. Ułatwiają to tak zwane zasady SmartFormat. Skróty, informacje o datach czy numery telefonów można wprowadzać wyjątkowo łatwo dzięki rozbudowanemu oprogramowaniu.

Oprogramowanie Dragon 15 Individual Professionaldoskonale współpracuje z typowymi aplikacjami pakietu Office. Dotyczy to na przykład Outlooka, dzięki któremu możesz tworzyć e-maile szczególnie łatwo i efektywnie. Nawet obszerne i długie teksty w Wordzie nie stanowią problemu. Ponadto twórca programu stale rozszerza wsparcie dla popularnych aplikacji biznesowych, co pozwala na szerokie wykorzystanie oprogramowania we wszystkich środowiskach.

Wskazówka: Jako uzupełnienie klasycznych funkcji oprogramowania Nuance Dragon 15 Individual Professional dostępna jest również subskrypcja. Dzięki temu możesz korzystać z jeszcze większej liczby funkcji, takich jak szablony oparte na formularzach, prosty import i eksport oraz bezpośrednia synchronizacja ważnych danych. Dzięki subskrypcji możliwa jest także praca mobilna, a z rozpoznawania mowy możesz korzystać nie tylko w systemie Windows 10. Urządzenia z systemem Android lub iOS mają bardzo szerokie wsparcie, co jeszcze bardziej zwiększa produktywność.

Regularne aktualizacje sprawiają, że zawsze jesteś na bieżąco

Jeśli kupisz Dragon 15 Individual Professional, skorzystasz z prostej i zintegrowanej funkcji aktualizacji. Deweloper zawsze aktualizuje program i znacząco rozszerza jego funkcjonalność. Lepsze wskaźniki rozpoznawania, obsługa dodatkowego sprzętu i oprogramowania czy zmieniony interfejs użytkownika dla jeszcze łatwiejszej pracy w systemie Windows 10- możliwości oferowane przez regularne aktualizacje nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Jeśli zdecydujesz się na wersję z możliwością aktualizacji tutaj, w Best-software.pl, nic nie stoi na przeszkodzie, by regularnie aktualizować swoje oprogramowanie. W każdej chwili możesz zaktualizować program Dragon 15 Individual Professional.

Praktyczne: Jeśli nadal używasz starszej wersji, ta oferta też jest w sam raz. Dzięki tej wersji możesz zaktualizować program do najnowszego stanu techniki i korzystać ze wszystkich nowych funkcji. Jednocześnie wszystkie istotne informacje i ustawienia zostają zachowane, dzięki czemu nie musisz ponownie przeprowadzać konfiguracji. Oprogramowanie jest więc idealne do bezproblemowego i znanego ci dalszego używania w codziennym życiu.

Kup Nuance Dragon 15 Individual Professional od nas w niskiej cenie

Zaawansowane i praktyczne oprogramowanie do rozpoznawania mowy do codziennej pracy możesz kupić u nas po wyjątkowo niskiej cenie i w prosty sposób. Możesz złożyć zamówienie w sklepie internetowym Best Software za pomocą zaledwie kilku kliknięć i działań. Przekonaj się o korzystnych cenach, gdy nas odwiedzisz, bo zamówienie jest opłacalne także dla ciebie. Ponadto dbamy o to, byś mógł bezpośrednio korzystać z zakupionego systemu rozpoznawania mowy Nuance . Pomoże ci w tym natychmiastowe pobranie. Równocześnie inne programy do efektywnej pracy biurowej są również swobodnie dostępne. Weźmy na przykład pakiet Microsoft Office. Microsoft Office doskonale pasuje do Nuance Dragon 15 Individual Professional i jest dostępny do kupienia u nas. Outlook, Word lub cały pakiet Microsoft Office, tutaj w Best Software żadne życzenia nie pozostaną niespełnione.

 

Wymagania systemowe - Nuance Dragon Professional Individual 15 | W pełni aktualizowalny
Procesor Intel® Dual Core lub równoważny procesor AMD - szybsze procesory, lepsza wydajność
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

RAM Co najmniej 2 - 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  8 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji.
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Obsługiwane przeglądarki

Internet Explorer 11 lub nowszy albo najnowsza wersja Chrome lub Firefox

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i tym samym nie łamiemy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową, jednak rejestracja  nie jest możliwa. Możesz aktywować produkt i używać  bez żadnych ograniczeń.

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Professional Individual 15 | Voll Updatefähig"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance Dragon Professional Individual 15 | Voll Updatefähig"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Professional Individual 15 | Voll Updatefähig"
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
5 394,41 zt * 6 173,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 806,41 zt * 6 815,41 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
489,51 zt * 533,61 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Kofax Omnipage Ultimate | Windows Kofax Omnipage Ultimate | Windows
710,01 zt * 930,51 zt *
Abbyy Finereader PDF dla Mac Abbyy Finereader PDF dla Mac
Od 244,51 zt * 420,91 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Wyświetlony