• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

G Data Total Security 2021 | Download

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G Data Total Security 2021 | Download"

Kup G Data Total Security 2021 - korzystaj z komputera w codziennym życiu z absolutnym bezpieczeństwem

Oprogramowanie G Data Total Security 2021 obiecuje ci maksymalne bezpieczeństwo wszystkich twoich zadań. Niezależnie od tego, czy surfujesz po Internecie, czy pracujesz z programami pakietu Office, popularny program od G Data ma odpowiednie techniki radzenia sobie ze wszystkimi typowymi zagrożeniami. Polegaj na wieloletnim doświadczeniu producenta i korzystaj z innych funkcji, które wchodzą w skład atrakcyjnego pakietu. Licencję potrzebną do aktywacji oprogramowania G Data Total Security 2021 możesz otrzymać u nas. Przekonamy cię atrakcyjnymi zaletami, na przykład naszą szczególnie szybką dostawą przez e-mail lub najlepszą obsługą w przypadku wszystkich otwartych życzeń i pytań.

Surfuj, pracuj i baw się bezpiecznie dzięki nowoczesnym technologiom

Niezależnie od tego, czy surfujesz po Internecie, grasz w najnowsze tytuły, czy pracujesz w swoim domowym biurze, G Data Total Security 2021 skutecznie chroni Cię we wszystkich środowiskach. W tym celu wykorzystuje się w równym stopniu obecne i inne technologie, by zapewnić niezbędną ochronę. Na przykład w tle stale działa aktualny skaner, który natychmiast wykrywa typowe zagrożenia i niebezpieczeństwa. Wirusy, trojany czy nawet zwykłe złośliwe oprogramowanie nie stanowią już problemu na domowym komputerze. Niestety, te powszechne zagrożenia wciąż się powtarzają i odgrywają odpowiednio główną rolę w codziennym życiu. Ważne są aktualne bazy danych producenta G Dane. Dzięki regularnym aktualizacjom korzystasz z bezpośredniego wykrywania wszystkich zagrożeń.

Oczywiście oprogramowanie G Data Total Security 2021 z łatwością wykrywa także inne zagrożenia. Dotyczy to przede wszystkim złożonych ataków przestępców, które odgrywają główną rolę w codziennym życiu. Na przykład G Data Total Security 2021 wykrywa trojany szantażujące. W wielu przypadkach dostają się one na dysk twardy i szyfrują dane osobowe, a następnie żądają okupu. Oprogramowanie od G Data pomaga zapobiegać takim sytuacjom i wykrywa różne zagrożenia za pomocą nowoczesnych technologii. W przypadku zagrożenia G Data Total Security 2021 przenosi odpowiednie pliki do bezpiecznego obszaru kwarantanny, aby bezpośrednio zapobiec dalszym szkodom. W takim przypadku otrzymasz powiadomienie i w razie potrzeby będziesz mógł bezpiecznie i trwale usunąć pliki.

Program G Data Total Security 2021 z absolutną łatwością wykrywa nawet najbardziej złożone zagrożenia. Ataki typu brute force czy nawet exploity również nie stanowią już zagrożenia i są natychmiast eliminowane przez popularne oprogramowanie. Dzięki różnym technikom i aktualnym algorytmom oprogramowanie jest aktualne i zapewnia większe bezpieczeństwo.

Zaawansowane narzędzia są dostępne za darmo w całym pakiecie oprogramowania

Oprogramowanie G Data Total Security 2021 to atrakcyjny i praktyczny pakiet z wieloma funkcjami, które wykraczają daleko poza zwykłą ochronę technologii.

Na przykład, jako użytkownik możesz polegać na praktycznym menedżerze haseł. Do poczty elektronicznej, do licznych sklepów internetowych i wielu innych obszarów potrzebujesz indywidualnych danych dostępowych, które przede wszystkim powinny być szczególnie bezpieczne. Dlatego nigdy nie powinieneś polegać na tym samym haśle lub prostej konstrukcji. Menedżer haseł G Data Total Security 2021 zapamiętuje twoje dane osobowe i jednocześnie przechowuje je w bezpiecznym miejscu. Dzięki dokładnemu szyfrowaniu nie musisz się już martwić o nieautoryzowany dostęp. Aby uzyskać dostęp do danych i informacji w wirtualnym sejfie G Data Total Security 2021, musisz zalogować się bezpiecznym hasłem. Oznacza to, że musisz zapamiętać tylko jedno hasło, co jest łatwe i szybkie. Jednocześnie możesz liczyć na to, że menedżer haseł wypełni odpowiednie pola stosownymi informacjami.

Nie musisz się też martwić o utratę ważnych danych, jeśli w codziennym życiu polegasz na G Data Total Security 2021. Program jest wyposażony w zintegrowaną funkcję praktycznego tworzenia kopii zapasowych. Dzięki temu wszystkie pliki są nadal dostępne, np. w przypadku awarii sprzętu. W zależności od potrzeb możesz zapisywać kopie zapasowe swoich nośników danych na zewnętrznym dysku twardym, w sieci lub nawet w chmurze. Tworząc kopie zapasowe w chmurze, zawsze masz do nich dostęp dzięki odpowiedniemu połączeniu internetowemu. Oprogramowanie od G Data obsługuje oczywiście wiele popularnych usług, takich jak Google Drive czy Dropbox. Wszechstronne funkcje pakietu all-in-one obejmują także obsługę niemieckiej usługi chmurowej DriveOnWeb. Przekonuje też praktyczna przestrzeń dyskowa o pojemności pięciu gigabajtów, która jest elementem stałym.

Wreszcie, program G Data Total Security 2021 przekonuje także skutecznym szyfrowaniem ważnych danych. Szczególnie w segmencie zawodowym istnieją odpowiednie dokumenty, a nawet cenne zdjęcia, które niekoniecznie nadają się do oglądania przez osoby trzecie. Dlatego ważne jest, by mieć odpowiednie oprogramowanie, które zapewni dobre i dokładne szyfrowanie. Dzięki G Data Total Security 2021 odpowiednia funkcja jest bezpośrednio do Twojej dyspozycji i pomaga znacząco zwiększyć bezpieczeństwo. Pojedyncze pliki czy nawet całe foldery też nie stanowią problemu. Alternatywnie zaleca się także szyfrowanie zewnętrznych nośników danych, na przykład pamięci USB, kart pamięci, a nawet dużych dysków twardych. Chroń ważne dane za pomocą prostego hasła i najnowocześniejszego szyfrowania. Oczywiście jest on bardzo łatwy w użyciu, a wszystkie funkcje G Data Total Security 2021 są odpowiednie zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i profesjonalnych. Dlatego radzimy, byś już teraz kupił produkt po niskiej cenie i z łatwością bezpośrednio z domu i przekonał się do atrakcyjnych warunków. Rozejrzyj się teraz do woli i nie wahaj się skontaktować z naszymi doświadczonymi ekspertami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

G Data Total Security 2021 obsługuje wiele różnych urządzeń końcowych

Zapewnij niezbędne bezpieczeństwo na wszystkich różnych urządzeniach końcowych z pomocą oprogramowania G Data Total Security 2021 i polegaj na licznych opcjach w zakresie kompatybilności. Między innymi program jest oczywiście doskonale dostosowany do aktualnych systemów operacyjnych Microsoftu. Możesz go użyć na przykład pod Windows 10 oraz Windows 11.

Jednak coraz częściej korzysta się też z urządzeń mobilnych. Umożliwiają one efektywną i prostą pracę w dowolnym miejscu na świecie. Jednocześnie jednak wiele zagrożeń, wirusów i trojanów odgrywa tu główną rolę, a fałszywe aplikacje są swobodnie dostępne w każdej chwili. Nie trzeba dodawać, że atrakcyjna gama produktów G Data Total Security 2021 może być używana także na urządzeniach mobilnych. Obecna wersja obsługuje wszystkie smartfony i tablety z odpowiednimi wersjami systemów Android i iOS za pomocą praktycznej aplikacji. Pobierz odpowiednią aplikację na swój smartfon lub tablet z Google PlayStore lub Apple AppStore. W aplikacji dostępne są wszystkie standardowe funkcje, na przykład praktyczne skanowanie przeciwko wszystkim zagrożeniom.

Przekonaj się o naszych atrakcyjnych korzyściach przy zakupie G Data Total Security 2021

Zapewniamy atrakcyjne, różne i zróżnicowane korzyści, jakie możesz odnieść przy zakupie oprogramowania. Udostępniamy ci również G Data Total Security 2021 w bardzo korzystnych cenach. Z pomocą niedrogich kluczy możesz zaoszczędzić pieniądze. Oczywiście licencje, które udostępniamy ci w ciągu maksymalnie 30 minut, pozwalają ci na szerokie i nieograniczone korzystanie z nich w danym okresie. Oczywiście masz również dostęp do innych produktów programowych G Data, na przykład do wersji podstawowej w niskiej cenie G Data Internet Security 2021 lub G Data Antivirus 2021 zakup. Te są jeszcze tańsze. Dostępne są również najnowsze wersje, np G Data Total Security 2022 oraz G Data Internet Security 2022. Jeśli podczas zakupu lub aktywacji nowych programów pojawią się problemy, chętnie ci pomożemy i udzielimy kompetentnej porady. Czy to na czacie na żywo, na infolinii, czy też klasycznie przez e-mail - zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji.

 

Wymagania systemowe - G-Data Total Security 2021
Systemy operacyjne

Windows11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 (SP1): Min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowy), procesor z architekturą x86 lub x64

MacOS

macOS 10.12 lub nowszy, 2 GB RAM

Android

Android 5 i wyższy

iOS

iOS 12.4 lub nowszy

Procesor

Zalecane Mindetsens 1 GHz

(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "G Data Total Security 2021 | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G Data Total Security 2021 | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G Data Total Security 2021 | Download"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Wyświetlony