• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
F-Secure Safe 2023 | Multi Device | Download

F-Secure Safe 2023 | Multi Device | Download 1 Urządzenie 2 lata

161,21 zt * 195,51 zt * (17,54% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 10 razy
  • BS-11293.1
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 2 lata
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuty

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "F-Secure Safe 2023 | Multi Device | Download"

Kup teraz popularne oprogramowanie zabezpieczające - F-Secure Safe 2023 w BestSoftware

Kup teraz popularne oprogramowanie zabezpieczające F-Secure Safe 2023 u nas i skorzystaj z niskich cen za sprawdzone produkty. Rozwiązania te przekonują w obecnej wersji 2023 o doskonałej ochronie, która zwalcza wszystkie zagrożenia podczas surfowania, pracy i zabawy. Oczywiście korzystasz także z innych zalet i narzędzi, które są zawarte w wersji roku 2023 z atrakcyjnym rozwiązaniem całościowym. Na przykład skaner wirusów, skuteczna ochrona podczas surfowania w przeglądarce lub obsługa różnych urządzeń końcowych i platform. Czekamy na Twój zakup w sklepie internetowym BestSoftware.

Korzystaj z wielokrotnie nagradzanych zabezpieczeń w Internecie dzięki F-Secure Safe 2023

Oprogramowanie F-Secure Safe 2023 to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie umożliwiające bezpieczną pracę i surfowanie w Internecie. Polegaj na wieloletnim doświadczeniu producenta, jeśli chodzi o skuteczne zapobieganie wszelkim niebezpieczeństwom. Producent po raz kolejny łączy różne funkcje i narzędzia, aby skutecznie wykrywać i zwalczać rosnące zagrożenia. Ponieważ w międzyczasie największe ryzyko stanowią już nie tylko klasyczne wirusy, trojany czy złośliwe oprogramowanie, ale raczej złożone zagrożenia, z którymi trzeba walczyć.

Niemniej jednak w oprogramowaniu F-Secure Safe 2023 nie może zabraknąć klasycznego skanera antywirusowego. Program dysponuje skanerem najnowszej generacji i ogromnymi bazami danych. Funkcje te służą do porównywania plików i danych na komputerze. W ten sposób znane już złośliwe oprogramowanie może być szybko wykryte i usunięte z dysku twardego w przypadku trafienia. Po zainstalowaniu oprogramowania F-Secure Safe 2023 na terminalu zalecamy przeprowadzenie podstawowego skanowania nośników danych. W ten sposób można szybko wyeliminować wszelkie istniejące zagrożenia. Następnie skaner przejmuje w tle ochronę w czasie rzeczywistym i jest zawsze aktywny dla Ciebie.

Oczywiście ta funkcja nie jest jeszcze wystarczająca, aby zapewnić bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa domowego komputera lub notebooka. Zwłaszcza w przypadku wspomnianych już skomplikowanych ataków należy stosować inne techniki, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Polegaj na analizie zachowań i korzystaniu z chmury - obie funkcje są zawarte w oprogramowaniu F-Secure Safe 2023 bezpośrednio w fabryce. Ponieważ w wielu przypadkach podobne zachowania są wykorzystywane w tzw. exploitach lub w złożonych atakach zero-day. Mogą one zostać wykryte przez program F-Secure Safe 2023, a dzięki bezpośredniemu blokowaniu takich prób nie musisz się już martwić o swoje dane i informacje.

Jednak ważną częścią oprogramowania F-Secure Safe 2023 jest zapora sieciowa. Zapewnia dodatkową ochronę połączeń sieciowych. W końcu w wielu przypadkach połączenia nie są dobrze zabezpieczone i stanowią potencjalne zagrożenie dla Ciebie i Twoich urządzeń. Zapora sieciowa jest również stale aktywna i bardzo skutecznie chroni Cię w tle. Skorzystaj z nowoczesnej technologii i pozwól, by przekonał Cię ogromny poziom bezpieczeństwa oprogramowania F-Secure Safe 2023. W codziennym życiu nie pozostawia to praktycznie nic do życzenia.

Wygodne korzystanie z dodatkowych funkcji - F-Secure Safe 2023 umożliwia to

Jednak oprogramowanie F-Secure Safe 2023 nie tylko zapewnia większe bezpieczeństwo na urządzeniach końcowych, ale także inspiruje wiele innych komponentów. Dzięki doskonałym właściwościom programu producent oferuje dodatkowe zachęty do zakupu. Na przykład daj się przekonać do praktycznej ochrony internetowej i bankowej. Jeśli surfujesz po Internecie, przy próbie wywołania zainfekowanej strony internetowej otrzymasz ostrzeżenie, a oprogramowanie F-Secure Safe 2023 będzie interweniować bezpośrednio. Dzięki temu unikniesz kontaktu ze złośliwym oprogramowaniem. Ochrona bankowości zabezpiecza dane dostępowe w banku i chroni Twoje pieniądze. Możesz więc wygodnie i bezpiecznie płacić online.

Korzystasz także z wbudowanej kontroli rodzicielskiej. Dzięki temu Twoje dzieci mogą bezpiecznie pracować na komputerze. Jeśli chcesz, możesz w kilku prostych krokach zablokować dostęp do nieodpowiednich informacji i stron w Internecie. Oczywiście w kilku prostych krokach możesz też ustawić czas użytkowania. Dzięki prostej obsłudze program z kontrolą rodzicielską jest odpowiedni także dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników.

Nawiasem mówiąc, w trybie gry praktycznej nadal możesz korzystać z pełnej mocy komputera lub notebooka. Bo właśnie w takich sytuacjach i przy aktualnych lub wyszukanych tytułach ważna jest pełna sprawność. Jednym naciśnięciem przycisku możesz przełączyć oprogramowanie F-Secure Safe 2023 w tryb gry. Możesz wtedy w pełni wykorzystać moc obliczeniową komputera i w razie potrzeby wyjść z trybu jednym kliknięciem.

Uzyskaj niewiążące wrażenie o licznych zaletach

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy oprogramowanie F-Secure Safe 2023 jest dobrym wyborem dla Twoich potrzeb, powinieneś skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej producenta. Program można więc pobrać i zainstalować bez ryzyka. Masz wtedy możliwość przetestowania licznych narzędzi i funkcji popularnego oprogramowania F-Secure Safe 2023 bez zobowiązań i bez opłat. Jeśli chciałbyś korzystać z rozwiązania przez dłuższy czas, jesteśmy do twojej dyspozycji i umożliwiamy ci zakup licencji po korzystnej cenie.

Dobrym wyborem jest też praktyczny obszar dla klientów. To jest konto Moja firma F-Secure. Umożliwia to bezpośredni dostęp do aktualnych licencji i przegląd odpowiadających im funkcji. Dzięki temu zawsze możesz indywidualnie zarządzać swoim użytkowaniem. Dzięki bardzo prostej obsłudze program F-Secure Safe 2023 nadaje się dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników.

Nawiasem mówiąc, możesz bez problemu używać programu na wielu różnych platformach i urządzeniach. Na przykład możesz skorzystać z pomocy przy Windows 10 oraz Windows 11 i macOS. Możesz też polegać na praktycznej aplikacji dla systemu Android lub iOS. Dzięki odpowiedniej licencji na F Secure Safe 2023 możesz pobrać obie wersje bez dodatkowych kosztów i w ten sposób bezpiecznie surfować lub pracować w podróży.

 

Wymagania systemowe - F-Secure Safe 2023

Systemy operacyjne Windows

Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1Windows 10 oraz Windows 11

 Systemy operacyjne Mac

macOS 10.14 (Mojave) lub nowszy

systemy operacyjne iOS

iOS13 i nowsze

Smartfony i tablety z systemem Android

Android 6.0 lub nowszy
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem)

 

Tablety z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Powiązane łącza do "F-Secure Safe 2023 | Multi Device | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "F-Secure Safe 2023 | Multi Device | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "F-Secure Safe 2023 | Multi Device | Download"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
185,71 zt * 244,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Wyświetlony