• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

F-Secure Safe 2021 | Multi Device | Download

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "F-Secure Safe 2021 | Multi Device | Download"

F-Secure Safe 2021 przekonuje w codziennym życiu na całej linii - kup teraz taniej w BestSoftware

Oprogramowanie F-Secure Safe 2021 przekonało już wielu klientów na całym świecie. Program oferuje wiele różnych korzyści, na przykład bardzo wysoki standard bezpieczeństwa i wiele nowoczesnych funkcji, które pozwalają ci efektywnie korzystać z programu. Wersję 2021 możesz otrzymać od nas w niskich cenach w sklepie internetowym BestSoftware. Uzyskując do niego dostęp już teraz, możesz zapewnić sobie rozwiązanie F-Secure Safe 2021 w bardzo niskiej cenie. Wybierz pomiędzy różnymi warunkami i licencją pojedynczą lub wielokrotną, aby uzyskać produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Najlepiej jest teraz skorzystać z atrakcyjnego pakietu z wieloma korzyściami, które wykraczają daleko poza klasyczny skaner antywirusowy.

Oczywiście, Twoje bezpieczeństwo jest głównym celem korzystania z programu F-Secure Safe 2021

Twoje maksymalne bezpieczeństwo znajduje się w centrum funkcjonalności oprogramowania F-Secure Safe 2021. W tym celu program korzysta m.in. ze skanera antywirusowego obecnej generacji. Przy niewielkim wysiłku i natychmiast po instalacji twój komputer jest skutecznie chroniony. Skaner antywirusowy jest zawsze aktywny w tle i natychmiast wykrywa obecność lub pobranie niebezpiecznego pliku. Aby zapewnić wysoki wskaźnik wykrywalności, korzystasz z ogromnych baz danych i wielu technik. Regularne aktualizacje, które są automatycznie instalowane dla baz danych, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu również nowe zagrożenia są wykrywane niezawodnie i szybko.

W zasadzie oprogramowanie F-Secure Safe 2021 zawsze działa w tle, wykorzystując potężny skaner antywirusowy i nowoczesne techniki, ale oczywiście możliwe jest także skanowanie ręczne. Zalecamy to szczególnie po pierwszej instalacji programu na komputerze. Dzięki niemu znajdziesz wszystkie zagrożenia i niebezpieczne pliki na swoim komputerze lub na zewnętrznych nośnikach danych. Dzieje się tak dlatego, że skuteczne skanowanie obejmuje wszystkie podłączone urządzenia i znajduje szkodliwe oprogramowanie. Jeśli chcesz, możesz oczywiście również usunąć je i bezpiecznie skasować bezpośrednio.

Program F-Secure Safe 2021 ma też wiele nowych cech i funkcji, dzięki którym wykrywa o wiele więcej zagrożeń. Na przykład, oprogramowanie to bez problemu wykrywa straszne oprogramowanie ransomware, które niestety bardzo często zagnieżdża się w systemie; próby instalacji są szybko wykrywane i bezpośrednio blokowane. Jeśli używasz swojego komputera nie tylko do prostych poszukiwań w internecie, ale także do wygodnego robienia zakupów z domu czy korzystania z bankowości internetowej, bezpieczeństwo odgrywa jeszcze ważniejszą rolę. Tylko dzięki wydajnemu oprogramowaniu możesz zapobiec kradzieży istotnych i ważnych danych. Rozwiązanie F-Secure Safe 2021 jest wyposażone w odpowiednią ochronę przeglądarki i bankowości. Dzięki tym funkcjom wiesz, na przykład podczas szukania odpowiedniej strony internetowej, czy jest to poważna czy mniej poważna strona internetowa. Oczywiście jesteś też po bezpiecznej stronie, jeśli chodzi o bankowość internetową. Powszechne podejście polegające na niezauważalnym kierowaniu klientów na fałszywą stronę bankową i wykradaniu ich ważnych danych w tym miejscu już nie działa dzięki wykorzystaniu F-Secure Safe 2021. Program natychmiast wykrywa takie próby i przenosi cię z powrotem na oryginalną i bezpieczną stronę twojego banku. Nie musisz się martwić o utratę swoich danych osobowych.

Zapewnij sobie niezbędną ochronę w codziennym życiu na wielu różnych platformach

Oprócz klasycznego komputera czy notebooka z systemem operacyjnym Windows, w użyciu jest dziś coraz więcej różnych urządzeń. Wspierają one efektywną pracę na przykład w sektorze zawodowym, ale z drugiej strony zapewniają też znacznie większy komfort w środowisku prywatnym. Szybko czytać najnowsze wiadomości, będąc w ruchu? Ze smartfonem nie ma problemu. A może wolisz przesyłać ważne pliki i informacje do chmury, kiedy jesteś w ruchu? Z dobrym tabletem to też nie stanowi wyzwania. Jednak coraz częstsze korzystanie z takich urządzeń sprawia, że przestępcy coraz częściej koncentrują się na platformach mobilnych. Niebezpieczeństwa i zagrożenia są więc tutaj wszechobecne, a w trosce o maksymalne bezpieczeństwo w życiu codziennym powinieneś polegać na najnowszych rozwiązaniach programowych.

W tym przypadku program F-Secure Safe 2021 jest bardzo dobrym wyborem. Decydując się na jedną z praktycznych licencji, masz do dyspozycji także odpowiednie rozwiązania mobilne. Zainstaluj to potężne oprogramowanie nie tylko na komputerze z systemem Windows 10 lub Windows 11 i macOS, ale także na swoim smartfonie lub tablecie. Wspólnym rozwiązaniem jest tutaj praktyczna aplikacja na Androida lub iOS, którą możesz zainstalować za darmo. Oprócz podstawowej ochrony i dogłębnego skanowania istniejących plików, mobilne rozwiązanie zabezpieczające ma wiele innych zalet. Na przykład, zablokuj poszczególne obszary lub aplikacje, aby uniemożliwić nieautoryzowany dostęp do swoich plików. Jeśli kiedykolwiek zgubisz swój smartfon, możesz go łatwo zablokować dzięki praktycznej aplikacji. Przynajmniej nie musisz się już martwić o swoje zdjęcia, dane i dokumenty.

Aby zapewnić skuteczną ochronę na wszystkich dostępnych urządzeniach końcowych, zalecamy skorzystanie z praktycznej licencji wielokrotnej dostępnej w BestSoftware. Możliwe jest użycie do pięciu klawiszy. Użyj ich do aktywowania rozwiązania zabezpieczającego F-Secure Safe 2021 na wszystkich różnych urządzeniach, skorzystaj z maksymalnego bezpieczeństwa i zdaj się na atrakcyjne warunki. Dzięki praktycznej licencji wielokrotnej oszczędzasz pieniądze. Jeśli nie chcesz też ciągle martwić się o przedłużanie okresu spłaty, powinieneś wybrać kompletny pakiet z dłuższym okresem spłaty. Jeśli chcesz kupić taniej w BestSoftware, możesz to zrobić nawet na dwa lata.

Atrakcyjny pakiet programu F-Secure Safe 2021 zawiera wiele innych cech i funkcji

Aby uczynić zakup i używanie programu F-Secure Safe 2021 jeszcze bardziej atrakcyjnym dla użytkownika, znany producent udostępnia wiele dodatkowych cech i funkcji. Oczywiście należą one również do obszaru bezpieczeństwa, ale jednocześnie zapewniają większy komfort pracy na domowym komputerze lub notebooku.

Dotyczy to na przykład zintegrowanej kontroli rodzicielskiej. Jest to szczególnie ważne w rodzinnym domu. Dzięki kontroli rodzicielskiej możesz łatwo zablokować dostęp do nieodpowiednich treści, które można znaleźć w szerokim zakresie w internecie. Aby to zrobić, wystarczy skorzystać z opcji zoptymalizowanych ustawień wraz z odpowiednimi kategoriami lub ręcznie dodać poszczególne strony do listy. Oczywiście kontrola rodzicielska programu F-Secure Safe 2021 umożliwia także ograniczanie i ustalanie czasu przebywania na ekranie.

Aby wydajność komputera nie ucierpiała na maksymalnym poziomie bezpieczeństwa, program F-Secure Safe 2021 posiada zintegrowany tryb dla graczy. Aktywuj ją zawsze, gdy potrzebujesz pełnej wydajności sprzętu i skorzystaj z bezpośredniego uwolnienia wszystkich zasobów. Na przykład gry działają w ten sposób o wiele lepiej. Ponadto kontrola rodzicielska jest dostępna także na urządzeniach mobilnych. Zwłaszcza w czasach wczesnej konsumpcji mediów za pośrednictwem smartfonów i tabletów, aplikacja jest zdecydowanie rozsądnym rozwiązaniem, by chronić dziecko przed nieodpowiednimi ofertami w internecie.

Zdobądź go i zaoszczędź pieniądze - kup F-Secure Safe 2021 w BestSoftware

BestSoftware to Twój niezawodny i doświadczony partner, jeśli chodzi o zakup nowej licencji na program F-Secure Safe 2021. Zapoznaj się z naszą ofertą, po prostu złap i zabezpiecz oprogramowanie, które chcesz. Z pewnością szybko zauważysz, że oszczędzasz sporo pieniędzy, zwłaszcza w bezpośrednim porównaniu z kupowaniem od producenta. Możesz polegać na korzystnych warunkach, które dotyczą także wielu innych produktów. Na przykład mamy w ofercie także programy F-Secure Internet Security 2021 lub F-Secure Total Security, które pomogą Ci utrzymać koszty zakupu na jak najniższym poziomie. W BestSoftware możesz liczyć także na wiele innych korzyści, takich jak bardzo szybka dostawa klucza w ciągu maksymalnie 30 minut. Jednocześnie zawsze możesz liczyć na optymalne wsparcie ze strony naszych doświadczonych pracowników BestSoftware. Na czacie na żywo, przez e-mail lub na infolinii eksperci są do twojej dyspozycji i udzielą ci wsparcia, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania.

 

Wymagania systemowe - F-Secure Safe 2021

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11

 Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

macOS 10.14 (Mojave) i nowszy

systemy operacyjne iOS

iOS13 i wyższy

Smartfony i tablety z systemem Android

Android 6.0 lub nowszy
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Tablety z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Powiązane łącza do "F-Secure Safe 2021 | Multi Device | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "F-Secure Safe 2021 | Multi Device | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "F-Secure Safe 2021 | Multi Device | Download"
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Wskazówka!
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Eset Home Security Essentials Eset Home Security Essentials
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Windows Server 2012 R2 Device Windows Server 2012 R2 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Microsoft Excel 2016 MAC Microsoft Excel 2016 MAC
97,51 zt * 351,38 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Microsoft Publisher 2019 Windows Microsoft Publisher 2019 Windows
146,51 zt * 416,01 zt *
Wskazówka!
Microsoft Excel 2019 Windows Microsoft Excel 2019 Windows
146,51 zt * 524,74 zt *
Wyświetlony