• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Bitdefender Antivirus Plus 2022 | Windows

Bitdefender Antivirus Plus 2022 | Windows 1 Urządzenie 1 rok

77,91 zt * 112,21 zt * (30,57% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 59 razy
  • BS-11107
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Antivirus Plus 2022 | Windows"

Kup Bitdefender Antivirus 2022 - zawsze aktualny

Chroń się przed typowymi zagrożeniami z internetu dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. Producent Bitdefender ma bardzo dobrą pozycję w tym segmencie i prezentuje program Bitdefender Antivirus 2022 w przystępnej cenie. Polegaj na podstawowej, bardzo dobrej ochronie, w tym na dobrej wykrywalności, a tym samym na bezpiecznym korzystaniu z nowoczesnych technologii. Dzięki prostemu zakupowi w BestSoftware pomożemy ci w bezpiecznym korzystaniu z komputerów i notebooków, szybko dostarczymy klucze i umożliwimy ci bezpośrednie korzystanie z najnowszego oprogramowania antywirusowego.

Aktualne techniki maksymalnego bezpieczeństwa komputerowego

Producent Bitdefender obiecuje bardzo dobrą ochronę nawet z najnowszym oprogramowaniem antywirusowym z 2022 roku. Oferta Bitdefender Antivirus 2022 to podstawowa wersja szerokiej gamy produktów, która szczególnie dobrze nadaje się dla użytkowników prywatnych. Bardzo dobry wskaźnik wykrywalności dotyczy wszystkich typowych zagrożeń, które pojawiają się podczas surfowania lub pracy na domowym komputerze. Program Bitdefender szybko i niezawodnie wykrywa złośliwe oprogramowanie, pishing czy trojany i generuje odpowiednią reakcję. Oczywiście jest to ochrona w czasie rzeczywistym, która natychmiast wykrywa wszystkie potencjalne zagrożenia.

Jednak nie tylko zwykłe niebezpieczeństwa stanowią ryzyko w codziennym życiu. Dlatego oprogramowanie Bitdefender Antivirus 2022 opiera się na obronie przed zagrożeniami sieciowymi i wykrywa nawet złożone zagrożenia szybko, niezawodnie i konsekwentnie. W tym celu program dysponuje najnowszymi technologiami do wykrywania zagrożeń sieciowych i działa bezpośrednio na poziomie sieci. Niezależnie od tego, czy chodzi o ataki typu brute force, czy najbardziej skomplikowane exploity, nowoczesna technologia umożliwia stałą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami.

Zagrożenia związane z korzystaniem z internetu i nowoczesnych technologii są dziś bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Przestępcy nie przepuszczają żadnej okazji, by wykraść dane lub przejąć kontrolę nad komputerami. Bitdefender Antivirus 2022 stawia więc na wielopoziomową ochronę przed ransomware, a nawet posiada funkcje antypishingowe i antyfraudowe. Na przykład, jeśli próbujesz wejść na rzekomo legalną stronę internetową, oprogramowanie interweniuje bezpośrednio i zapobiega ujawnieniu ważnych danych. Rozwiązanie antyfraudowe dołączone do Bitdefender Antivirus 2022 działa w podobny sposób. Jeśli spróbujesz dokonać zakupu przez internet w podejrzanym sklepie, oprogramowanie zapobiegnie temu poprzez bezpośrednią interwencję. Aby mieć dostęp tylko do renomowanych, a więc zweryfikowanych treści w internecie, dowiesz się, czy dana strona jest bezpieczna, zanim jeszcze na nią klikniesz. Znane i zainfekowane linki są oczywiście dodatkowo blokowane i nie można ich w ogóle otworzyć.

Wybierz Bitdefender Antivirus 2022 dla swoich indywidualnych potrzeb

Kupując Bitdefender Antivirus 2022, masz wolność wyboru; po prostu kupujesz praktyczne rozwiązanie programowe dla swoich indywidualnych potrzeb. Podstawowa wersja oprogramowania zabezpieczającego jest dostępna wyłącznie dla komputerów z systemem Windows, ale oczywiście obecna wersja obsługuje wszystkie popularne warianty Windows. W związku z tym kompatybilność z systemami Windows 10 i Windows 11 jest zapewniona bezpośrednio na pokładzie. Polegaj na prostej i bezpiecznej instalacji, by móc bezpośrednio korzystać ze wszystkich funkcji.

Jeśli chciałbyś wyposażyć kilka komputerów lub urządzeń końcowych w licencję na Bitdefender Antivirus 2022, to oczywiście nie stanowi to problemu. W takim przypadku możesz użyć pakietu kluczy. W tym przypadku wygodnie będzie dostarczyć do pięciu licencji na notebooki lub komputery z systemem operacyjnym Windows. Dzięki uproszczonym zakupom zaoszczędzisz mnóstwo czasu i będziesz mógł szybko skupić się na codziennej pracy. Pojedyncze lub wielokrotne licencje, w BestSoftware otrzymasz dokładnie taką ofertę, jaka odpowiada twoim indywidualnym potrzebom.

Wykorzystaj więcej funkcji z Bitdefender Antivirus 2022

Choć Bitdefender Antivirus 2022 ma przede wszystkim zapewniać dobrą ochronę przed wszelkimi zagrożeniami w życiu codziennym, producent wyposaża ten praktyczny program także w wiele innych funkcji i narzędzi. Na przykład, możesz polegać na ocenie podatności. Zalecamy, byś uruchomił to narzędzie zaraz po zainstalowaniu oprogramowania. Wystarczy jedno kliknięcie, aby program wyszukał odpowiednie luki w zabezpieczeniach i słabe punkty w twoim komputerze. Nieaktualne oprogramowanie, potencjalnie niebezpieczne ustawienia czy brakujące aktualizacje - Bitdefender Antivirus 2022 znajdzie wszystkie zagrożenia i zaproponuje odpowiednie rozwiązania.

Jednocześnie producent obiecuje bardzo dobrą wydajność w każdym systemie. Bitdefender Photon jest na pokładzie. Innowacyjna technologia analizuje twój system, rozpoznaje wydajność sprzętu i dostosowuje ustawienia do warunków. Niezależnie od tego, czy posiadasz starszy system klasy podstawowej, czy obecny komputer wysokiej klasy, zawsze możesz liczyć na efektywne wykorzystanie zasobów dzięki Bitdefender Antivirus 2022. Jeśli na notebooku używasz także programu antywirusowego, odpowiednie ustawienia mogą znacznie wydłużyć czas pracy na baterii. W tym celu program automatycznie dostosowuje w krótkim czasie ważne ustawienia dotyczące wydajności i zużycia energii, aby jak najlepiej wykorzystać zainstalowaną baterię. Dodatkowo oprogramowanie automatycznie wykrywa, czy grasz, pracujesz czy oglądasz film na swoim komputerze. W zależności od sytuacji, wyskakujące okienka przestaną się pojawiać, ustawienia zostaną zoptymalizowane, a procesy działające w tle zostaną zakończone, by zapewnić optymalne warunki dla każdego profilu.

Możesz też polegać na antyśledzeniu, które automatycznie unika lub zatrzymuje śledzenie i zbieranie danych. Jednocześnie zyskujesz znacznie większą szybkość ładowania stron podczas surfowania po internecie. Dzięki zintegrowanej niszczarce plików możesz w szczególnie bezpieczny sposób "pozbyć się" danych, których już nie potrzebujesz, portfel do bezpiecznego przechowywania poufnych informacji oraz doradca ds. bezpieczeństwa sieci WLAN są również bezpłatnie dostępne z Bitdefender Antivirus 2022.

Wskazówka: Jeśli ty i twoi przyjaciele często korzystacie z portali społecznościowych, Bitdefender Antivirus 2022 jest dla ciebie bardzo dobrym wyborem. Nierzadko zdarza się, że twoje kontakty nieświadomie rozpowszechniają szkodliwe linki. W najgorszym wypadku przestępcy mogą uzyskać dostęp do twoich profili, a nawet zainstalować na twoim komputerze niechciane oprogramowanie. Ochrona sieci społecznościowych w Bitdefender Antivirus 2022 niezawodnie zapobiega takim niebezpieczeństwom i blokuje szkodliwe linki, usuwa podejrzane wiadomości i pozwala bezpiecznie korzystać z sieci społecznościowych.

Niskie ceny, szybka dostawa - kup Bitdefender Antivirus 2022

Nie surfuj i nie pracuj kolejnego dnia bez dobrej ochrony z oprogramowaniem Bitdefender Antivirus 2022 i kup potrzebną licencję w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy ci wszechstronne korzyści, aby twój zakup był opłacalny na całej linii. Za zamówieniem przemawiają nawet kwestie finansowe, bo klucze dostajesz bardzo tanio. W krótkim czasie przekażemy ci je także pocztą elektroniczną, a licencje będą do twojej dyspozycji po maksymalnie 30 minutach. Oczywiście w naszej szerokiej gamie produktów znajdziesz także więcej funkcji i elementów programowych do szerokiego zastosowania. W takim razie zapraszamy do skorzystania z oferty Bitdefender Internet Security 2022 lub nawet z kompleksowo wyposażonego wariantu Bitdefender Total Security 2022, które również możesz bardzo łatwo kupić w BestSoftware. Jeśli masz jakieś życzenia, pytania lub problemy, bardzo chętnie będziemy do Twojej dyspozycji i przekonamy Cię naszą najlepszą obsługą. Udostępniamy ci różne opcje kontaktu, takie jak gorąca linia czy wygodny czat na żywo, dzięki któremu możesz porozmawiać bezpośrednio z ekspertem.

Wymagania systemowe - Bitdefender Antivirus 2022
Procesor Intel Core 2 Duo (2 GHz) lub procesor równoważny
Systemy operacyjne    Windows7 | Windows 8.1 | Windows 10 | Windows 11
RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 2,5 GB
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Antivirus Plus 2022 | Windows"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Antivirus Plus 2022 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Antivirus Plus 2022 | Windows"
Bitdefender Antivirus Plus 2021 Bitdefender Antivirus Plus 2021
68,11 zt * 82,81 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 48,51 zt * 102,41 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Wskazówka!
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Wskazówka!
Malwarebytes Premium 2023 | MAC Malwarebytes Premium 2023 | MAC
Od 146,51 zt * 220,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Watchdog Anti-Malware | Windows Watchdog Anti-Malware | Windows
Od 58,31 zt * 146,51 zt *
G DATA Antivirus 2021 | Pobierz G DATA Antivirus 2021 | Pobierz
Od 77,91 zt * 92,61 zt *
Wyświetlony