• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft SQL Server 2012 Standard

484,61 zt * 866,81 zt * (44,09% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 12 razy
  • BS-10950
  • Merhsprachig
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2012 Standard"

Kup SQL Server 2012 Standard i korzystaj z wielu funkcji w życiu codziennym

The Microsoft SQL Server jest systemem zarządzania relacyjną bazą danych i często jest narzędziem wybieranym przez profesjonalnych użytkowników w życiu codziennym. Od wielu lat rozwiązanie to jest jednym ze stałych standardów na rynku, jeśli chodzi o łatwe przechowywanie, organizowanie, zarządzanie i przetwarzanie dużych ilości danych w codziennym życiu. Jest to możliwe dzięki popularnej wersji SQL Server 2012 który oferuje także znacznie więcej nowych funkcji w porównaniu do swojego poprzednika. Jednocześnie oferta wokół SQL Server 2012 Standard jest skierowana przede wszystkim do małych firm, które mają odpowiednio duże potrzeby. Ważne: W naszym sklepie internetowym BestSoftware możesz nabyć odpowiednie licencje do aktywacji i korzystania z serwera po wyjątkowo korzystnej cenie.

SQL Server 2012 Standard jest praktyczną wersją dla mniejszych firm

Microsoft SQL Server 2012 jest oferowany klientom w różnych wersjach, aby zaspokoić różne potrzeby. Wszystkie wersje mają centralne i wspólne funkcje, więc podczas normalnego użytkowania nie powinny wystąpić żadne ograniczenia ani problemy. The Microsoft SQL Server 2012 Standard jest jedną z bardziej rozbudowanych wersji i oferuje wiele funkcji ważnych dla codziennego korzystania z serwera.

Każdy, kto regularnie korzysta z wielu różnych danych, a jednocześnie chce mieć nad nimi kontrolę, powinien używać Microsoft SQL Server 2012. System zarządzania bazą danych oferuje wiele funkcji, a jednocześnie jest tak uproszczony, że spełnia życzenia i potrzeby raczej niedoświadczonych użytkowników.

Ważne nowości dla efektywnej codziennej pracy z SQL Server 2012 Standard

Wraz z Microsoft SQL Server 2012 Standard, producent Microsoft wprowadza kilka ważnych zmian i innowacji. Z jednej strony mają one na celu znaczne zwiększenie wydajności rozwiązania, ale z drugiej strony przygotowują program na przyszłość. Każdy, kto szuka wysokowydajnego wariantu pracy z bazami danych, zdecydowanie powinien skorzystać ze standardowej wersji Microsoft SQL Server 2012.

Klienci zapewne zauważyli różnicę już przy pierwszym porównaniu dostępnych wariantów, ponieważ oferta została teraz poszerzona o wersję Business Intelligence. Ale także z technicznego punktu widzenia wiele się zmieniło w ofercie SQL Server 2012 Standard. Na przykład, możesz liczyć na znacznie lepszą wydajność. Zapewnia to efektywną pracę z nowym serwerem z 2012 roku. Optymalizacja wydajności dotyczy przede wszystkim usługi SharePoint. Ponadto producent nadal koncentruje się na potrzebach i życzeniach profesjonalnych użytkowników. Należy do nich stała i ciągła dostępność usług. W tej dziedzinie SQL Server 2012 Standard jest po raz kolejny bardzo dobrze wyposażony i oferuje tzw. rozwiązanie wysokiej dostępności, które jest oferowane pod nazwą "Always On". Jednocześnie producent, firma Microsoft, stara się, by SQL Server 2012 Standard był dostosowany do przyszłości. Oznacza to, że coraz więcej pracy będzie zlecane do wykonania w chmurze. Serwer oferuje teraz odpowiednie do tego funkcje i interfejsy, ponieważ usługa chmury Azure jest teraz mocno zintegrowana.

Zwróć uwagę na odpowiednie licencje i związane z nimi warunki dla zbliżającego się zakupu

Jedna z głównych i szczególnie ważnych zmian, które pojawiły się w SQL Server 2012 Standard, dotyczy licencjonowania. Jako klient możesz być zmuszony do przyzwyczajenia się do tego, jeśli pracowałeś z wersją 2008 i zakupiłeś dla niej odpowiednie licencje. Wraz z następcą roku 2012 producent Microsoft wprowadza zmienioną telemetrię licencjonowania i zapewnia uczciwe, a częściowo nawet bardziej korzystne licencjonowanie dla użytkowników. Ci, którzy zdecydują się na SQL Server 2012 Standard, mogą wybrać pomiędzy licencjonowaniem na rdzenie lub serwer z dodatkowymi CAL-ami.

W przypadku tzw. licencjonowania rdzeniowego licencjonowane są poszczególne rdzenie danego procesora w serwerze. Jest to sprawiedliwe podejście, ponieważ pozwala sprostać stale rosnącej wydajności nowoczesnych technologii. Licencjonowanie podstawowe SQL Server 2012 Standard może na pierwszy rzut oka wydawać się bardzo drogie, ale oferuje pewne korzyści przy regularnym użytkowaniu. Po licencjonowaniu rdzeni, ty, twoi pracownicy, a nawet współpracownicy z zewnątrz nie potrzebują już licencji dostępowych, więc możesz od razu rozpocząć pracę z SQL Server 2012 Standard. Ten typ jest więc szczególnie zalecany, jeśli wiele osób w większych firmach chce mieć dostęp do SQL Server 2012 Standard wielokrotnie, a potrzeba ta również ciągle się zmienia.

Alternatywnie możesz zdecydować się na licencjonowanie serwera wraz z powiązanymi z nim CAL-ami. Ten typ licencjonowania umożliwia dokładne przypisanie CAL-i do urządzeń lub pracowników w firmie. Skrót CAL oznacza "Client Access License", a dla SQL Server 2012 Standard istnieją również warianty takie jak SQL Server 2012 Standard Device CAL lub jako SQL Server 2012 Standard User CAL. Także w tym przypadku to od indywidualnych potrzeb zależy, który wariant będzie właściwym wyborem. Jeśli chcesz zapewnić dostęp do serwera tylko kilku stałym pracownikom, powinieneś zdecydować się na program User CALs. Użytkownicy mogą wtedy pracować z serwerem niezależnie od urządzenia czy lokalizacji. Alternatywnie dobrym wyborem są Device CALs, ponieważ wszyscy użytkownicy mogą uzyskać dostęp do SQL Server 2012 Standard za pośrednictwem wskazanych urządzeń, niezależnie od liczby różnych pracowników. Ten rodzaj licencji jest szczególnie polecany, jeśli dostęp do serwera i tak zawsze odbywa się za pośrednictwem tego samego komputera w firmie. Do tego dochodzi oczywiście klasyczna licencja serwerowa, która stanowi podstawę do korzystania z SQL Server 2012 Standard i musi być zakupiona dodatkowo.

Bardzo ważne jest, aby dokładnie rozważyć, jaki typ licencji jest dobrym wyborem dla SQL Server 2012 Standard. Zrób dokładny plan, którzy pracownicy muszą mieć dostęp do serwera i pracować z nim za pomocą jakich ścieżek. W końcu nie ma już możliwości późniejszej zmiany licencji podstawowych lub CAL-ów dla urządzeń i użytkowników. Chętnie udzielimy ci rady, jeśli masz jakieś pytania.

Inne ważne licencje dotyczące efektywnej pracy możesz uzyskać od BestSoftware

W BestSoftware, jako konsument, możesz także łatwo i skutecznie kupić inne wersje wokół Microsoft SQL Server 2012. Są to również rozwiązania typu Enterprise lub Business Intelligence. Bardzo dobrze jest też, gdy szukasz nowszych wersji. Z SQL Server 2021 lub wariantem SQL Server 2019 bestSoftware bardzo dobrze ci doradza. Skorzystaj z atrakcyjnych opcji, zamów w kilku krokach i licz na bardzo szybką dostawę. Ponieważ po dokonaniu zakupu wystarczy około 30 minut, by licencje na używanie programów i rozwiązań programowych zostały ci udostępnione. A jeśli masz jakieś pytania lub prośby, przekonamy cię jako konsumenta naszą doskonałą obsługą. Tutaj pomożemy ci przez e-mail, czat na żywo lub infolinię. Zdaj się na BestSoftware i rozejrzyj się w wolnej chwili po atrakcyjnej ofercie.

 

Wymagania systemowe 
Procesor 32 Bit: Procesor kompatybilny z Pentium III lub szybszy; 1,0 GHz Zalecane: 2,0 GHz lub szybszy
64 bit: Minimum: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T
Systemy operacyjne    Microsoft Windows Server 2008 Datacenter SP2, Microsoft Windows Web Server 2008 SP2, Microsoft Windows Server 2008 Standard SP2, Microsoft Windows Server 2008 Enterprise SP2, Microsoft Windows Vista Business SP2, Microsoft Windows Vista Ultimate SP2, Microsoft Windows Vista Enterprise SP2, Microsoft Windows Vista Ultimate 64-bit Edition SP2, Microsoft Windows Vista Business 64-bit Edition SP2, Microsoft Windows Vista Enterprise 64-bit Edition SP2, Microsoft Windows Server 2008 Enterprise x64 Edition SP2, Microsoft Windows Server 2008 Standard x64 Edition SP2, Microsoft Windows Server 2008 Datacenter x64 Edition SP2, Microsoft Windows Web Server 2008 x64 Edition SP2, Microsoft Windows 7 Professional SP1 (32/64 bity), Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 (32/64 bity), Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise x64 Edition SP1, Microsoft Windows Server 2008 R2 Datacenter x64 Edition SP1, Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard x64 Edition SP1, Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation x64 Edition SP1, Microsoft Windows Web Server 2008 R2 x64 Edition SP1, Microsoft Windows Server 2008 Foundation x64 Edition SP2, Microsoft Windows 7 Enterprise SP1 (32/64 bity), Microsoft Windows Server 2008 Foundation SP2
Pamięć RAM: Minimum: 1 GB, Zalecane: 4 GB lub więcej
Miejsce na dysku twardym
Minimum: 6 GB; Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym zależy od zainstalowanych komponentów SQL Server 2012.
Rozdzielczość grafiki n/A.
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z producentem)

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2012 Standard"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2012 Standard"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2012 Standard"
Wyświetlony