• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Kaspersky Anti-Virus 2022

Kaspersky Anti-Virus 2022 1 Urządzenie 2 lata

97,51 zt * 146,51 zt * (33,44% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 159 razy
  • BS-11101.1
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • DE - AT - CH
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Anti-Virus 2022"

Kaspersky Anti-Virus 2022 jest dostępny do kupienia u nas

Unikaj ryzyka podczas korzystania z nowoczesnych technologii i polegaj także na nowoczesnym oprogramowaniu antywirusowym. Program Kaspersky Anti-Virus 2022 znanego i popularnego rosyjskiego producenta to dobry wybór dla Ciebie jako użytkownika. Odpowiednie rozwiązania programowe są często wykorzystywane w segmencie prywatnym i zawodowym. W nadchodzącym roku 2022 rosyjski dostawca po raz kolejny udostępnia nową wersję, która może przekonać nowymi funkcjami i poprawionym bezpieczeństwem. Możesz otrzymać program Kaspersky Anti-Virus 2022 w formie taniej licencji bezpośrednio od nas w sklepie internetowym BestSoftware po wyjątkowo niskiej cenie. Zamów teraz i przekonaj się o naszych możliwościach.

Polegaj na podstawowej ochronie w życiu codziennym

Kaspersky Anti-Virus 2022 to podstawowa ochrona dla zwykłego, codziennego użytku, która przekonuje praktycznymi funkcjami i dobrym algorytmem. Od wielu lat warianty Kaspersky'ego są doceniane przez użytkowników, a oprogramowanie zawsze wypada szczególnie dobrze w porównaniach i raportach z testów. Dzięki bardzo dobremu wskaźnikowi wykrywalności, nawet w przypadku nowych zagrożeń, oferta Kaspersky 'ego w wielu przypadkach wyraźnie odróżnia się od konkurencji na rynku. Oczywiście, dotyczy to również aktualnej wersji Kaspersky Anti-Virus 2022.

Kaspersky Anti-Virus 2022 skupia się na podstawowej ochronie przed typowymi zagrożeniami występującymi w codziennym życiu. Program jest bardzo dobrym wyborem do klasycznego użytku na domowym biurku i doskonale działa w popularnym systemie operacyjnym Windows. Po prostej i krótkiej instalacji oraz aktywacji za pomocą szybko dostarczonej licencji BestSoftware, skuteczna ochrona już się rozpoczyna. Oczywiście program działa cały czas w tle i monitoruje wszystkie działania, by unikać niebezpieczeństw i podejmować bezpośrednie działania w razie wystąpienia problemów.

Oprogramowanie firmy Kaspersky wykrywa wiele typowych zagrożeń występujących w codziennym życiu. Korzystaj na przykład z bezpośredniego blokowania wirusów i złośliwego oprogramowania w czasie rzeczywistym. W tym celu Kaspersky Anti-Virus 2022 pracuje z aktualnymi bazami danych, które są stale uaktualniane. Dzięki stałemu i ciągłemu monitorowaniu programu, włącza on alarm i pomaga uniknąć ryzyka i niebezpieczeństw. Ale program Kaspersky Anti-Virus 2022 zapewnia również odpowiednie opcje w obliczu innych zagrożeń w życiu codziennym. Na przykład, możesz być pewien, że hakerzy nie będą w stanie zdalnie przejąć twojego komputera. Więc nawet to zagrożenie nie jest już dla ciebie problemem, jeśli używasz atrakcyjnego i aktualnego oprogramowania antywirusowego od rosyjskiego producenta.

Dzięki bardzo dobremu współczynnikowi wykrywalności i wspomnianym już bazom danych, oprogramowanie Kaspersky jest optymalnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Twojemu domowemu komputerowi. Na przykład, Kaspersky Anti-Virus 2022 wykrywa nawet trudne do wykrycia i bezplikowe trojany na Twoim komputerze. Program potrafi też bardzo pewnie i szybko odpierać ataki adware, keyloggerów czy XSS. Botnety, rootkity i roguelike, które są szczególnie aktywnymi i złożonymi zagrożeniami dzisiejszych czasów, są wykrywane przez Kaspersky Anti-Virus 2022, dzięki czemu zapewniają maksymalną ochronę również w tych obszarach.

Wybierz licencję odpowiednią do swoich potrzeb

Jeśli chcesz zapewnić sobie maksymalną ochronę dzięki Kaspersky Anti-Virus 2022, masz możliwość wybrania wariantu odpowiedniego dla swoich potrzeb. Zasadniczo oferta dotyczy tak zwanej rocznej licencji. To zawsze jest dobry wybór, jeśli chcesz korzystać z aktualnych wariantów, a także z nowych wersji. Możesz korzystać z oprogramowania specjalisty ds. bezpieczeństwa przez okres jednego roku, jeśli wykupiłeś odpowiednią licencję. W ramach tego okresu otrzymujesz wszystkie regularne aktualizacje całkowicie za darmo, więc możesz je zainstalować bez żadnego wysiłku czy dodatkowych opłat. Masz też możliwość wyboru liczby licencji. Jeśli na co dzień używasz tylko jednego komputera, wersja dla początkujących jest oczywiście wystarczająca. Dziś jednak często używa się kilku urządzeń jednocześnie. Kaspersky również oferuje odpowiednie opcje w tym zakresie w swoim oprogramowaniu. W takim przypadku możesz skorzystać z licencji, które zapewniają niezbędne wsparcie dla kilku urządzeń końcowych. Przy jednym zakupie możesz mieć jednocześnie do pięciu komputerów. Oczywiście sięgnięcie po ten rozbudowany wariant jest również opłacalne finansowo dla ciebie jako użytkownika.

Wskazówka: Jako alternatywę dla wersji rocznej możesz również kupić bezpośrednio dłuższą licencję na Kaspersky Anti-Virus 2022. W tym przypadku możliwy jest maksymalny okres do dwóch lat, dzięki czemu nie będziesz musiał tak często odnawiać licencji.

Korzystaj z bardzo dobrej wydajności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa

Oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 2022 umożliwia Ci bezpieczne korzystanie z urządzeń technicznych w codziennym życiu. Jednak bardzo ważne jest też, by programy nadawały się do codziennego użytku. Tylko dzięki takiej przydatności oferty są polecane także prywatnym użytkownikom, którzy nie są szczególnie zaznajomieni z oprogramowaniem. W przypadku Kaspersky Anti-Virus 2022 możesz polegać na doświadczeniu producenta, który od wielu lat dostarcza odpowiednie dla Ciebie produkty. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i bardzo prostej obsłudze z pewnością nie będzie problemów z użytkowaniem i szybko się w nim odnajdziesz. Ale także pod względem wydajności, z Kaspersky Anti-Virus 2022 jesteś po absolutnie bezpiecznej stronie. Także tutaj możesz polegać na doświadczeniu producenta. Umożliwia to stworzenie wydajnego i praktycznego oprogramowania, które zapobiega niepożądanemu spowalnianiu systemu nawet wtedy, gdy działa on stale w tle. W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać Kaspersky Anti-Virus 2022 nawet na starszych komputerach lub słabszym sprzęcie i nadal możesz korzystać ze wszystkich funkcji przez cały czas. Przekonaj się i skorzystaj z licznych zalet, jakie daje ci to oprogramowanie.

Tanio kupione i szybko dostarczone w BestSoftware

Oprócz korzystnych cen, w BestSoftware oferujemy ci także kompleksową obsługę, która obejmuje także bardzo szybką dostawę. Możesz być pewien, że otrzymasz swój klucz dla Kaspersky Anti-Virus 2022 w krótkim czasie. Gwarantujemy dostarczenie klucza w ciągu 30 minut od zakupu. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by aktywować się bezpośrednio. Wszechstronny wybór w naszym sklepie internetowym jest również praktyczny. Możesz po prostu użyć standardowej wersji Kaspersky Anti-Virus 2022, ale inne wersje są również dostępne za darmo. Na przykład, jeśli chcesz mieć jeszcze bardziej kompleksową ochronę, która działa we wszystkich obszarach, możesz kupić Kaspersky Internet Security 2022. Możesz jednak zdecydować się na wersję premium, w którym to przypadku powinieneś kupić Kaspersky Total Security 2022. Zawiera on wiele funkcji, które pozwalają na jego wszechstronne wykorzystanie. Dlatego z przyjemnością kupuj teraz w BestSoftware i korzystaj z naszego wsparcia przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Dlatego z przyjemnością pomożemy ci w razie jakichkolwiek problemów czy pytań. 

Info:
Termin rozpoczyna się od dnia dostawy. Dlatego zalecamy, byś nie dokonywał zakupu przed upływem daty wygaśnięcia twojej licencji. W przeciwnym razie ominie cię kilka dni.

Wymagania systemowe - Kaspersky Antivirus 2022
Procesor 1 GHz lub więcej
Systemy operacyjne    Windows 7 | 8 | 8.1 | 10 | 11
Pamięć 1 GB dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitowych
Miejsce na dysku twardym Miejsce na dysku twardym: 1500 MB dostępnej pamięci
Inne Połączenie internetowe jest wymagane do aktywacji produktu, aktualizacji i dostępu do niektórych funkcji
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

Powiązane łącza do "Kaspersky Anti-Virus 2022"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Anti-Virus 2022"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Anti-Virus 2022"
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 171,01 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise
881,51 zt * 1 126,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Microsoft Lync 2013 | Windows Microsoft Lync 2013 | Windows
48,51 zt * 146,51 zt *
Wyświetlony