• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Access 2013 Windows

73,01 zt * 269,01 zt * (72,86% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 126 razy
 • BS-10059
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 PC
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Access 2013 Windows"

Microsoft Access 2013 Informacje o produkcie

Microsoft Access 2013 to wszechstronny program bazodanowy, który pozwala na gromadzenie, zarządzanie i publikowanie danych w trybie offline lub online. Możesz używać programu Access 2013 do tworzenia małych baz danych do użytku osobistego oraz dużych projektów biznesowych. Łącząc Microsoft Access 2013 z produktami takimi jak Office 365 i SharePoint, możesz szybko, łatwo i wszędzie udostępnić gotową bazę danych innym użytkownikom i współpracownikom.

Skuteczne zarządzanie bazami danych za pomocą programu Microsoft Access 2013

Dzięki Microsoft Access 2013 możesz tworzyć kompletne bazy danych, formularze, a nawet raporty jako część pakietu Office. Aby to zrobić, wybierz najlepszy szablon spośród wielu szablonów dostępnych w programie Microsoft Access 2013, takich jak Baza kontaktów, Zarządzanie zadaniami, Śledzenie problemów czy Zarządzanie wydarzeniami Menedżer projektu. Możesz też stworzyć pustą bazę danych w programie Microsoft Access 2013, która będzie w pełni stworzona i dowolnie dostosowywana do potrzeb.

W programie Access 2013 możesz na przykład przypisać zdjęcia, numery telefonów, adresy e-mail i inne dane do swoich partnerów biznesowych, aby nigdy nie stracić kontroli nad szeregiem danych kontaktowych klientów. Dzięki Microsoft Access 2013 intuicyjnie, szybko i przejrzyście zarządzasz wszystkimi danymi w swoim codziennym życiu. Podobnie jak w Excelu, możesz stworzyć tabelę zawierającą wszystkie potrzebne dane i kilkoma kliknięciami wstawić informacje z obrazu lub pliku PDF do programu bazy danych.

Ważne funkcje w programie Microsoft Access 2013:

 • Zarządzaj wszystkimi typami baz danych, od projektów po listy zadań, bazy kontaktów, śledzenie aktywów, śledzenie zapasów.
 • Podczas korzystania z programu Microsoft Access 2013 korzystaj ze znanego i sprawdzonego interfejsu innych produktów pakietu Office.
 • Udostępniaj swoją bazę danych i współpracuj z kolegami nad dokumentami za pomocą połączenia SharePoint przez Office 365 lub pełnego programu bazodanowego.
 • Nowa integracja typów szablonów obejmuje większość przypadków użycia, umożliwiając tworzenie powiązanych typów baz danych w kilka sekund.
 • Importuj istniejące rekordy i wklejaj je do swojego programu bazodanowego z obrazów, plików PDF, dokumentów Excel, baz danych SQL i podobnych źródeł.
 • Access 2013 jest używany do podsumowywania krótkich raportów oraz tworzenia i zarządzania dużymi bazami danych niezbędnymi w codziennej pracy.

Indywidualne aplikacje Web Access w MS Access 2013

Jeśli chcesz współpracować ze swoimi współpracownikami, Access 2013 ułatwia tworzenie zaawansowanych aplikacji Web Access. Kompletna struktura bazy danych i wszystkie moduły potrzebne do dodawania lub zmieniania danych są zintegrowane w tych aplikacjach za pomocą Microsoft Access 2013 i zwykłych programów do edycji. Polecenie. Te aplikacje uruchamiane przez przeglądarkę działają w każdej przeglądarce, nawet jeśli Access 2013 nie jest zainstalowany na urządzeniu odbiorcy aplikacji bazodanowej

Microsoft Access 2013 osiąga to dzięki połączeniu z Office 365 i SharePoint, dzięki czemu możesz używać tego programu bazodanowego do współpracy ze swoimi współpracownikami. Access 2013 oferuje taki sam interfejs użytkownika jak inne aplikacje z rodziny Office 2013, dzięki czemu możesz stworzyć nową bazę danych w kilka minut. Czy chcesz dodać istniejącą bazę danych do programu Microsoft Access 2013? Aplikacje bazodanowe pozwalają w tym celu na import z dokumentów Excela lub baz danych SQL.

 

Wymagania systemowe - Access 2013
Procesor procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 Service Pack 1, Windows Vista, Windows XP (SP3)

Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2
RAM 1 GB RAM (32-bit), 2 GB RAM (64-bit)
Miejsce na dysku twardym  wymagane 3 GB miejsca na dysku
Karta graficzna  Karta z akceleracją Direct X10, rozdzielczość min. 1,024 x 576 lub wyższa
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.
Powiązane łącza do "Microsoft Access 2013 Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Access 2013 Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Access 2013 Windows"
Wyświetlony