• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Photo Commander 16 - Windows

73,01 zt * 195,51 zt * (62,66% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • IDE-10915
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Photo Commander 16 - Windows"

Wszechstronne narzędzie do przeglądania, edytowania i organizowania zdjęć | Ashampoo Photo Commander 16

Wszechstronna usługa dla twoich zdjęć

Polecenie zrzutu ekranuzdjęcieMulti talent

Nowy Ashampoo Photo Commander 16 to wszechstronne rozwiązanie do przeglądania, edytowania i organizowania zdjęć. Wprowadź nowy porządek do swojej kolekcji, zoptymalizuj tyle zdjęć, ile chcesz, lub stwórz kalendarze, kartki i całe pokazy slajdów w mgnieniu oka. Wystarczy kilka kliknięć, by początkujący, amatorzy fotografii, a nawet profesjonaliści mogli szybko osiągnąć swoje cele.

 

Automatycznie poprawiaj obrazy

Screenshot photo commander photo optimizer

Dzięki autokorekcie nawet nieudane ujęcia staną się cennymi wspomnieniami z wakacji. Usuń rysy, szumy cyfrowe czy czerwone oczy w mgnieniu oka! Automatyczne funkcje zdejmują z ciebie wiele pracy, a dzięki zmiennemu przetwarzaniu wsadowemu możesz upiększać tyle zdjęć, ile chcesz, w tym samym czasie.

 

Twórz kolaże, kalendarze i kartki

Screenshot dowódca zdjęć pokazy slajdów kalendarze karty

Łatwo stwórz kartę dzięki licznym szablonom lub stwórz indywidualny kalendarz z dbałością o szczegóły. Nawet efektowne kolaże są szybkie i łatwe! Ashampoo Photo Commander 16 oferuje mnóstwo możliwości, dzięki którym twoje pomysły staną się rzeczywistością!

 

Tworzenie pokazów slajdów
Dzięki Ashampoo Photo Commander 16 możesz tworzyć pokazy slajdów nawet w wysokiej rozdzielczości 4K! Nowe efekty przejścia oferują jeszcze piękniejsze i bardziej zróżnicowane zmiany obrazu, a więcej obsługiwanych formatów muzycznych zapewnia jeszcze bardziej wszechstronne tło muzyczne. Gotowe pokazy slajdów można potem oglądać dzięki nowemu paskowi odtwarzania wideo z podglądem zdjęć w czasie rzeczywistym.

 

 

Efektywne prezentowanie zdjęć

Zrzut ekranu dowódcy zdjęć obecny

Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się swoimi zdjęciami sam, czy pokazać je przyjaciołom lub kolegom z pracy, nowy tryb prezentacji jest po prostu genialny. Kontroluj z jednego monitora to, co jest wyświetlane na drugim! Dostosowane do potrzeb beamerów, możesz reagować "na żywo", a także dokonywać zmian bez wychodzenia z prezentacji!

 

Ustawianie, używanie i edytowanie geotagów

Zrzut ekranu - geo-tagowanie przez dowódcę zdjęć

Nowoczesne aparaty fotograficzne i telefony komórkowe używają geotagów, by zapisać, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Ashampoo Photo Commander 16 może sortować te geotagi, edytować je, a nawet ustawiać nowe. Program rozpoznaje wtedy kraje, miejsca, a nawet ulice na podstawie pozycji! Po prostu pokaż na mapie, gdzie zostało zrobione twoje wakacyjne zdjęcie!

 

Kadrowanie i edycja zdjęć
Łatwo przycinaj zdjęcia, prostuj horyzont lub podkreślaj akcenty kolorystyczne. Wygodne kadrowanie osób lub obiektów oraz zmiana perspektywy zdjęć. Eksperymentuj ze wspaniałymi efektami lub odkryj profesjonalny zasięg dzięki krzywym gradacji i korektom wartości tonów!

 

 

Z nowoczesnym, "uczącym się" interfejsem

Zrzut ekranu interfejsu dowódcy zdjęć

Ashampoo Photo Commander 16 nie tylko wygląda nowocześnie, ale także dostosowuje się do twojego indywidualnego sposobu pracy. Jeśli często używasz funkcji, są one dostępne za jednym kliknięciem na stronie DeepL. W ten sposób masz gwarancję, że szybciej osiągniesz swój cel! A jeśli lubisz klasykę: możesz oczywiście wybrać między nowym a klasycznym widokiem.

 

Stwórz porządek w swojej kolekcji zdjęć
Ashampoo Photo Commander 16 zapewnia jeszcze lepszy przegląd sytuacji. Nowa funkcja wyszukiwania pozwala na przykład połączyć wyszukiwanie w miejscu i czasie, dzięki czemu możesz znaleźć wszystkie zdjęcia naraz! Dzięki całkowicie elastycznemu widokowi grupowemu możesz błyskawicznie wybierać pliki, a nowy pasek stanu natychmiast pokazuje możliwe wartości EXIF. Zadbano także o długoletnich fotografów, a nowy widok dekady oferuje zupełnie nowe spojrzenie na twoją kolekcję.

 

 

Projektowanie i zapisywanie obrazów
Daj się ponieść swojej kreatywności dzięki Ashampoo Photo Commander 16! Nowo opracowana funkcja panoramy pozwala wygodnie tworzyć zapierające dech w piersiach zdjęcia w imponującym formacie panoramicznym. Specjalna funkcja automatyczna zajmuje się jasnymi lub wyblakłymi zdjęciami i przekształca je w zaskakująco piękne fotografie. A liczne nowe motywy sprawiają, że tworzenie kart, które zawsze pasują, jest dziecinnie proste.

 

 

Wyznaczanie trendów za pomocą PNG
Format obrazu PNG jest już jednym z najczęściej używanych formatów w internecie. Animacje PNG są ciekawą, oszczędzającą miejsce alternatywą dla animacji GIF. Dzięki Ashampoo Photo Commander 16 możesz radykalnie zmniejszyć rozmiar plików PNG i w ten sposób zaoszczędzić miejsce, a także objętość danych w przestrzeni mobilnej. Animacje PNG również można tworzyć w mgnieniu oka, a następnie konwertować lub wyodrębniać w razie potrzeby.

 

 

Spełnianie życzeń klientów
Wysłuchaliśmy cię. Metadane, takie jak EXIF czy IPTC, są wyświetlane na pasku stanu i można je teraz także eksportować i edytować. Popularne wyszukiwanie zduplikowanych plików zostało znacznie przyspieszone. W jednym przebiegu można zeskanować wiele stron i w razie potrzeby przekonwertować je na wielostronicowy plik PDF. A ważna funkcja zoomu jest szybsza niż kiedykolwiek, nawet w przypadku dużych zdjęć.

 

Zrzut ekranu zdjęcie komandora użytkownik

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-bit )
Karta graficzna 1280x1024 - 100% | 1600x1200 - 150% | 2048x1536 - 200% | 2560x2048 - 250%
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

      

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 16 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 16 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Commander 16 - Windows"
Wyświetlony