• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Visio 2021 Professional Windows | Retail

489,51 zt * 4 899,51 zt * (90,01% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-11062
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2021 Professional Windows | Retail"

Kup bardzo tanio Microsoft Visio 2021 Professional

Oprogramowanie umożliwia łatwe tworzenie indywidualnych diagramów w profesjonalnym środowisku Microsoft Visio 2021 Professional wybitny. Rozwiązanie programowe jest konsekwentnym rozwinięciem wersji "Microsoft Visio 2019 Professional" i jest dostępny dla użytkowników od października 2021 roku.

Microsoft Visio 2021 Professional należy do klasycznych Aplikacje indywidualne narzędzia deweloperskie i dlatego nie jest częścią pakietu Office. Jeśli więc chcesz korzystać z potężnych i wszechstronnych narzędzi, musisz kupić program osobno. W Best-Software.de masz do tego pełne prawo.

Twórz imponujące diagramy za pomocą szerokiej gamy narzędzi

Możliwości programu Microsoft Visio 2021 Professional są głównie związane z indywidualnym tworzeniem wysokiej jakości i znaczących diagramów. Z pomocą licznych szablonów Microsoft by ułatwić rozpoczęcie działania. Szablony są nie tylko dostępne w tysiącach wersji, ale są też dostosowane do potrzeb użytkowników i oparte na doświadczeniu profesjonalnych użytkowników. W wielu przypadkach szablony można jeszcze dostosować w istotnych punktach do indywidualnych upodobań i wymagań. Za pomocą szablonów użytkownik tworzy różnego rodzaju diagramy na komputer lub do internetu. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki, zwłaszcza w obecnej generacji oprogramowania. Schematy przepływu, organigramy czy nawet rysunki rzutów kondygnacji nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia.

Możliwości techniczne w zakresie indywidualnego projektowania własnych diagramów sięgają jeszcze dalej niż klasyczne szablony Microsoft Visio na przykład nowe oprogramowanie umożliwia rysowanie piórem lub palcem, jeśli używane jest urządzenie obsługujące dotyk. Aby dostarczyć nowym diagramom pożądanych informacji, Microsoft Visio 2021 pochodzi z kilku interfejsów ex works. Na przykład, zaimportuj rekordy danych z Excel lub Dostępwłączenie odpowiednich faktów do swojego wykresu.

Dobrą opcją dla efektywnej codziennej pracy jest wsparcie w chmurze. Dzięki temu możesz używać aplikacji Visio w przeglądarce bez konieczności instalacji. Warunkiem wstępnym jest jednak posiadanie aktualnej subskrypcji Microsoft 365, która również wymaga miesięcznej opłaty. Nie jest już jednak konieczne instalowanie oprogramowania na danym urządzeniu końcowym, nie ma też potrzeby instalowania nowych aktualizacji.

Jednym z największych atutów programu Microsoft Visio 2021 jest jego bardzo dobra dostępność. Dzięki temu ty, jako użytkownik, korzystasz z ulepszonego wyjścia mowy, poprawionej klawiatury i możliwości korzystania z programu przez kilku użytkowników jednocześnie. Jako główny użytkownik zachowujesz jednak kontrolę nawet wtedy, gdy pracujesz z kolegami; na przykład w każdej chwili otrzymujesz bezpośrednie powiadomienia o wprowadzonych zmianach. Ponadto sam decydujesz, kiedy i w jaki sposób zmiany wprowadzone przez twoich kolegów mają zostać przyjęte. W ten sposób programista łączy bezpieczeństwo danych i współpracę z kolegami w udane połączenie.

Łagodne zmiany aktualizują program Visio 2021

Rok 2021 przyniesie kilka zmian dla użytkowników nowoczesnego oprogramowania. Deweloper nie tylko przynosi Aplikacje pakietu Microsoft Office ale także publikuje nowe Windows 11 System operacyjny i aktualizuje poszczególne aplikacje, które ściśle współpracują z Pakiet biurowy współpracować. Dotyczy to więc także programu Microsoft Visio 2019 Professional, który był używany do tej pory. Jednak różnice w porównaniu z Microsoft Visio 2019 Professional raczej do opanowania, między innymi deweloper pracuje nad projektem. Wygląd ma być dostosowany do nowego Windows 11 i dlatego przekonuje stonowanymi kolorami oraz zaokrąglonymi rogami i krawędziami. Wraz z nowym trybem ciemnym deweloper wprowadza dodatkową funkcję w porównaniu z Microsoft Visio 2019 Professional, która powinna zapewnić lepszy przegląd.

Łączenie funkcjonalności z dodatkowym oprogramowaniem

Jednak pełne możliwości i mocne strony starszej wersji Microsoft Visio 2019 Professional i obecnej wersji mogą być wykorzystane tylko we współpracy z innym oprogramowaniem Aplikacje indywidualne poza domem. Przede wszystkim Aplikacje pakietu Microsoft Office są uważane za dobry wybór. Wynika to także z zastosowanych interfejsów. Program Visio został zaprojektowany tak, byś mógł importować różne zestawy danych bezpośrednio do swoich diagramów. Dotyczy to na przykład programów Excel czy Access. Przenieś swoje bazy danych lub arkusz kalkulacyjny bezpośrednio do programu Visio, aby przygotować je wizualnie w formie diagramu. Możesz również korzystać z innych funkcji pakietu Office, na przykład PowerPoint lub Słowodoskonale harmonizuje z programem Visio i zapewnia znacznie większą produktywność w codziennej pracy. To samo dotyczy drużyn. Dzięki funkcjonalności programu zawsze pozostajesz w kontakcie ze swoimi kolegami i możesz realizować nadchodzące projekty we współpracy.

Przekonujemy Cię szerokim wyborem oprogramowania

Na Best-Software.de przekonamy cię szerokim wyborem oprogramowania. Otrzymujesz zakupioną wersję oprogramowania Microsoft Visio bezpośrednio do pobrania i możesz od razu rozpocząć pracę. Poza aktualną wersją Professional, Microsoft Visio 2019 Standard jest również dostępny za darmo. Możesz też kupić aktualny pakiet Office 2021 na atrakcyjnych warunkach. Czy Microsoft Visio 2019 Standard lub Biuro 2021po prostu kup teraz i skorzystaj z atrakcyjnych opcji.

Powiązane łącza do "Microsoft Visio 2021 Professional Windows | Retail"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Visio 2021 Professional Windows | Retail"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Visio 2021 Professional Windows | Retail"
Wyświetlony