• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Project 2021 Professional Windows | Retail

489,51 zt * 2 351,51 zt * (79,18% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-11060
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2021 Professional Windows | Retail"

Większy przegląd wszystkich projektów - Microsoft Project 2021 Professional

Aby zawsze mieć wgląd w postępy i poszczególne kroki, nawet w skomplikowanych projektach, Microsoft dostarczane z oprogramowaniem "Projekt 2021 Profesjonalista" zapewnia potężne rozwiązanie. Oferta skierowana jest przede wszystkim do użytkowników profesjonalnych i komercyjnych, dlatego z łatwością spełnia najwyższe wymagania. Z nami możesz kupić Microsoft Project bardzo tanio, łatwo i szybko. Bezpośrednie pobieranie i prosta obróbka pomagają ci radzić sobie z codziennymi zadaniami biurowymi. Jeśli Microsoft Project 2021 z nami, otrzymasz ten program do nieograniczonego użytku bez dodatkowych kosztów. Łatwo jest też przeinstalować oprogramowanie, dezaktywując wersję, z której korzystałeś do tej pory. Można to zrobić w kilku prostych krokach za pomocą konta Microsoft.

Wskazówka: Aby taniej wejść w świat oprogramowania do zarządzania projektami, my w Best-Software.de oferujemy ci rozwiązanie "Microsoft Project 2021 Standard" jako alternatywa dla wersji Professional. Zdecyduj się więc na wariant oprogramowania Microsoft Project 2021 dokładnie odpowiadający twoim indywidualnym potrzebom.

Inteligentne i liczne funkcje pozwalają zaoszczędzić cenny czas w codziennym życiu

Aby jak najskuteczniej pomagać użytkownikom w dziedzinie zarządzania projektami, korzystasz z wielu przemyślanych funkcji oprogramowania Microsoft Project 2021. Co więcej, intuicyjna obsługa programu sprawia, że jest on odpowiedni nawet dla początkujących. Klasyczne sortowanie w zakładkach i znany wszystkim obszerny obszar pomocy są uważane za atrakcyjne zalety.

Już na samym początku korzystania z programu Microsoft Project przekonuje licznymi szablonami. Możesz je przeglądać za pomocą kilku kliknięć i w ten sposób łatwo stworzyć swój projekt. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego szablonu dla swoich potrzeb, możesz przejrzeć kolejne propozycje online lub pobrać je.

W oprogramowaniu można sprawnie aktualizować i przeglądać różne zasoby. W tym celu możesz polegać m.in. na interaktywnych przeglądach i diagramach. Jest to możliwe dzięki funkcji Power Bi. Nawet drobne szczegóły mogą być cały czas widoczne. Liczne narzędzia do zarządzania czasem i zasobami ludzkimi oraz, co nie mniej ważne, dobry przegląd sprawią, że nawet złożone projekty zakończą się sukcesem dzięki Microsoft Project 2021 Professional.

Zmieniona konstrukcja, większa moc w obecnej wersji

W związku z wydaniem nowego systemu operacyjnego, Microsoft aktualizuje również oprogramowanie z pakietu Office 365. Zmiana ta, zgodna z wydaniem Windows 11microsoft Project 2021 Professional również korzysta z nowelizacji. Microsoft między innymi subtelnie zmienił wygląd, zaokrąglił krawędzie i rogi oraz nadał nową kolorystykę. Nowo wprowadzony został także tzw. tryb ciemny, który znacznie przyciemnia wszystkie istotne przyciski i w ten sposób poprawia przegląd sytuacji. Jako użytkownik oprogramowania Microsoft Project 2021 Professional możesz również liczyć na lepszą wydajność, ponieważ Microsoft znacząco zoptymalizował obecne rozwiązania pod kątem produktywności w miejscu pracy. Na starszych systemach oprogramowanie reaguje o wiele szybciej i działa o wiele płynniej.

W ciągu ostatnich miesięcy Microsoft wielokrotnie dodawał też nowe cechy i funkcje do oprogramowania do zarządzania projektami, takie jak zmienione wyszukiwanie czy praktyczny eksport osi czasu w formacie PDF. Programista znacznie rozszerzył też obsługę chmury, dzięki czemu z Microsoft Project 2021 można teraz korzystać bezpośrednio w przeglądarce, niezależnie od lokalizacji. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, a będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji programu bez konieczności pobierania go z Internetu. Funkcja korzystania z oprogramowania w chmurze jest dostępna bez dodatkowych opłat i jest jedną ze standardowych funkcji praktycznego oprogramowania do zarządzania projektami Funkcje biurowe. Jeśli więc chcesz mieć dostęp do istotnych informacji i aktualnego statusu swojego projektu w podróży, Microsoft Project 2021 jest dobrym wyborem.

Kup taniej nie tylko Microsoft Project 2021 Professional na Best-Software.com

Możesz też znaleźć inne programy w korzystnych cenach na Best-Software.de. Wspieramy cię, oferując dokładnie takie programy, jakie są potrzebne do realizacji każdego zadania, nawet starsze wersje popularnych rozwiązań są dostępne. Nie spiesz się więc, aby się rozejrzeć i zamówić np Biuro 2021 w wariantach Standard, Student lub Professional. Czekamy na twój zakup.

Połącz oprogramowanie do zarządzania projektami z innymi rozwiązaniami

Z Microsoft Project 2021 Professional otrzymasz potężne oprogramowanie do zarządzania projektami, które jednak z dodatkowymi Aplikacje indywidualne może wykorzystać jeszcze większy potencjał. Dlatego na przykład zakup Office'a 2021 jest opłacalny na całej linii. Z dodatkowymi funkcjami, na przykład Słowo, PowerPoint lub Exceldzięki temu możesz jeszcze wydajniej wykonywać swoją cyfrową pracę biurową w miejscu pracy. Te warianty są również dostępne u nas po wyjątkowo niskich cenach i zawierają opcję bezpośredniego pobrania. Możesz też używać Microsoft Project 2021 Professional z praktycznymi aplikacjami na smartfonie lub tablecie w różnych środowiskach i łączyć Projekty z Microsoft Teams. Oprogramowanie umożliwia także łatwą i efektywną komunikację z innymi uczestnikami grupy roboczej lub wymianę ważnych plików.

Uwaga: Jeśli zdecydujesz się na bezpośredni zakup oprogramowania dla jednego z dużych Pakiety biuroweprogram Microsoft Teams jest włączony bezpośrednio z prac.

Powiązane łącza do "Microsoft Project 2021 Professional Windows | Retail"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Project 2021 Professional Windows | Retail"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Project 2021 Professional Windows | Retail"
Wyświetlony