• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core

1 910,51 zt * 3 899,91 zt * (51,01% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 3 razy
  • BS-10951
  • Merhsprachig
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core"

SQL Server 2012 Standard 2 Core oferuje efektywne opcje pracy z bazami danych - kup teraz taniej

Zawsze, gdy trzeba przenieść dużą ilość danych i jest to konieczne, SQL Server 2012 Standard 2 Core może pokazać swoje pełne zalety. To popularne i sprawdzone rozwiązanie od wielu lat oferuje liczne funkcje, a dzięki bezpośredniej integracji z chmurą nadal dobrze się sprawdza w nadchodzących latach. Ważne jest odpowiednie licencjonowanie rdzenia, tak byś mógł od razu zacząć go używać. Produkt SQL Server 2012 Standard 2 Core możesz kupić w BestSoftware w niskiej cenie, zawsze korzystając z najwyższej jakości usług naszych doświadczonych i przeszkolonych ekspertów.

Pracuj bardziej efektywnie dzięki atrakcyjnym funkcjom SQL Server 2012 Standard 2 Core

SQL Server 2012 Standard 2 Core posiada wiele atrakcyjnych funkcji umożliwiających efektywną pracę. Polegaj na dojrzałej koncepcji i znaczących ulepszeniach, które wyraźnie zaznaczają swoją obecność w środowisku zawodowym. Ważne jest, aby rozróżniać warianty, ponieważ SQL Server 2012 jest oferowany w trzech różnych wersjach. Są to wersje Enterprise, Business Intelligence i Standard. Wersja Standard jest przeznaczona głównie dla mniejszych firm, ale nadal oferuje ogromną wydajność. Wszystkie podstawowe funkcje baz danych i BI są częścią stałego wyposażenia programu.

Na przykład, możesz liczyć na zapewnienie kompleksowej obsługi i wsparcia. Są to jedne z największych zalet profesjonalnego serwera, ponieważ producent Microsoft ma w rękawie odpowiednich ekspertów od wszystkich problemów i życzeń. Pomagają natychmiast i zapewniają wsparcie, jeśli pojawią się komplikacje. Jednak bezpieczeństwo danych jest również ważne, zwłaszcza w środowisku zawodowym. W tym celu producent, firma Microsoft, udostępnia w SQL Server 2012 Standard 2 Core dokładnie takie cechy i funkcje, jakie są potrzebne, w tym opcje bezpieczeństwa i szyfrowania. Dane osobowe są więc zawsze absolutnie bezpieczne i chronione przed nieuprawnionym dostępem. Jednak abyś mógł nie tylko pracować bezpiecznie i z dobrym wsparciem, SQL Server 2012 Standard 2 Core oferuje także narzędzia zwiększające produktywność. Należy do nich na przykład program wizualizacji plików. Jest on dostępny w różnych wersjach i znacznie ułatwia analizowanie danych osobowych. Dzięki nim możesz mieć wizualny wgląd w dane, które są przetwarzane, tak byś miał do nich stały wgląd.

Dzięki praktycznym licencjom możesz natychmiast rozpocząć pracę z SQL Server 2012 Standard 2 Core

Zanim zaczniesz pracować z serwerem, musisz kupić odpowiednie licencje na produkt. W nowej wersji z 2012 roku producent Microsoft wprowadza zupełnie nową koncepcję licencjonowania. Możesz wybrać pomiędzy licencjonowaniem serwera z CAL-ami na urządzenia lub CAL-ami na użytkowników a tzw. licencjonowaniem podstawowym.

Odpowiedni SQL Server 2012 Standard 2 Cores otrzymasz od nas bezpośrednio i tanio. Ten rodzaj licencjonowania oferuje wiele korzyści i doskonałe możliwości szerokiej pracy. Koncepcja ta uwzględnia rosnącą wydajność nowoczesnych serwerów, w tym odpowiednich procesorów. Tutaj licencjonowane są już nie same procesory, ale poszczególne rdzenie. W zasadzie musisz kupić licencję na każdy dostarczony rdzeń. Jednak w naszym sklepie internetowym BestSoftware zawsze kupujesz SQL Server 2012 Standard 2 Cores w podwójnym opakowaniu. Korzystając z podstawowych licencji oferowanych dla wariantu standardowego, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych licencji. Zamiast tego dostęp do serwera może mieć dowolna liczba użytkowników i urządzeń.

Nawiasem mówiąc, licencjonowanie zawsze odbywa się w pakiecie podwójnym, tzn. zawsze kupowane są dwie licencje podstawowe i dostarczane bezpośrednio przy zakupie. Licencjonowanie indywidualne jest nadal możliwe w przypadku SQL Server 2012; dopiero w wersji 2016 wprowadzono nowe zasady licencjonowania profesjonalnego. Powinieneś bardzo uważnie rozważyć, który typ licencji jest szczególnie odpowiedni dla twoich potrzeb. Późniejsza zmiana lub zmiana przydziału zakupionych licencji nie jest już niestety możliwa.

Nasza rada: Zwłaszcza w mniejszych firmach, gdzie jest niewielu pracowników i niewielkie zapotrzebowanie na dostęp, alternatywny rodzaj licencji może być opłacalny. W ramach tego wariantu kupujesz najpierw licencję na serwer, aby móc ogólnie korzystać z SQL Server 2012, a następnie odpowiednie CAL, czyli licencje dostępowe dla klientów lub dla urządzeń. Masz do wyboru User CALs i Device CALs, oba warianty możesz kupić po bardzo korzystnej cenie i jako alternatywę dla SQL Server 2012 Standard 2 Core.

Wiele nowych funkcji - SQL Server 2012 Standard 2 Core przynosi następujące nowości

Poza podstawowymi funkcjami, w SQL Server 2012 Standard 2 Core pojawiło się także wiele nowości. Są one szczególnie widoczne, jeśli jako użytkownik polegałeś wcześniej na serwerze z 2008 roku. Microsoft dokonał optymalizacji we właściwych miejscach i ulepszył serwer, aby między innymi znacząco zwiększyć dostępność usług i danych. Najwyraźniej udało się to osiągnąć z wielkim sukcesem, co wyraźnie widać na przykładzie funkcji "Zawsze włączony". SQL Server 2012 Standard 2 Core jest zawsze gotowy do użycia i dostarcza potrzebnych danych. W sytuacji kryzysowej odbudowa jest zintegrowana. Ponadto producent, firma Microsoft, popracował nad wydajnością. Zwłaszcza w obliczu stale rosnącej ilości danych ma to ogromne znaczenie, by praca mogła przebiegać bez zakłóceń. Stałym elementem SQL Server 2012 Standard 2 Core jest teraz usługa w chmurze Azure, która również pochodzi bezpośrednio od Microsoftu. Staje się to coraz ważniejsze, zwłaszcza ze względu na postępującą wirtualizację oraz outsourcing zadań i rutynowych czynności do sieci chmur. SQL Server 2012 Standard 2 Core jest więc idealnie dostosowany do nadchodzących lat i zmieniających się potrzeb klientów.

Skorzystaj już teraz - kup SQL Server 2012 Standard 2 Core od nas po znacznie niższej cenie

Jednorazowy zakup licencji na SQL Server 2012 Standard 2 Core szybko staje się kosztowny. Dlatego jako konsument skorzystaj z okazji i kup od nas w sklepie internetowym BestSoftware swoje licencje po wyjątkowo niskiej cenie. Od 2019 roku zapewniamy naszym klientom bardzo przystępne cenowo licencje na popularne i oryginalne oprogramowanie, a SQL Server z 2012 roku nie jest tu wyjątkiem. Z licencjami podstawowymi i związanymi z nimi SQL Server 2012 Device CALs lub KALKi użytkownika jesteś także optymalnie wyposażony. Dostarczamy je wyjątkowo szybko, więc twój zakup będzie dostępny w twojej skrzynce mailowej już po maksymalnie 30 minutach. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące specjalnego licencjonowania SQL Server 2012 Standard 2 Core lub szukasz alternatywy, np SQL Server 2019 lub SQL Server 2014z pewnością szybko i łatwo znajdziesz to, czego szukasz w naszym bogatym sklepie internetowym BestSoftware. Czekamy na twój zakup.

 

Wymagania systemowe 
Procesor 32 bit: Procesor kompatybilny z Pentium III lub szybszy; 1,0 GHz Zalecane: 2,0 GHz lub szybszy
64 bit: Minimum: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T
Systemy operacyjne    Microsoft Windows Server 2008 Datacenter SP2, Microsoft Windows Web Server 2008 SP2, Microsoft Windows Server 2008 Standard SP2, Microsoft Windows Server 2008 Enterprise SP2, Microsoft Windows Vista Business SP2, Microsoft Windows Vista Ultimate SP2, Microsoft Windows Vista Enterprise SP2, Microsoft Windows Vista Ultimate 64-bit Edition SP2, Microsoft Windows Vista Business 64-bit Edition SP2, Microsoft Windows Vista Enterprise 64-bit Edition SP2, Microsoft Windows Server 2008 Enterprise x64 Edition SP2, Microsoft Windows Server 2008 Standard x64 Edition SP2, Microsoft Windows Server 2008 Datacenter x64 Edition SP2, Microsoft Windows Web Server 2008 x64 Edition SP2, Microsoft Windows 7 Professional SP1 (32/64 bity), Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 (32/64 bity), Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise x64 Edition SP1, Microsoft Windows Server 2008 R2 Datacenter x64 Edition SP1, Microsoft Windows Server 2008 R2 Standard x64 Edition SP1, Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation x64 Edition SP1, Microsoft Windows Web Server 2008 R2 x64 Edition SP1, Microsoft Windows Server 2008 Foundation x64 Edition SP2, Microsoft Windows 7 Enterprise SP1 (32/64 bity), Microsoft Windows Server 2008 Foundation SP2
Pamięć RAM: Minimum: 1 GB, Zalecane: 4 GB lub więcej
Miejsce na dysku twardym
Minimum: 6 GB; Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym zależy od zainstalowanych komponentów SQL Server 2012.
Rozdzielczość grafiki n/A.
(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2017 Standard 2 Core
6 325,41 zt * 16 169,95 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core Microsoft SQL Server 2022 Enterprise 2 Core
48 994,61 zt * 73 455,41 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
1 126,51 zt * 2 449,95 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Standard Microsoft SQL Server 2012 Standard
484,61 zt * 866,81 zt *
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Microsoft Exchange Server 2013 Standard
788,41 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Microsoft Exchange Server 2010 Standard
391,51 zt * 1 131,41 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core
4 360,51 zt * 14 699,51 zt *
Microsoft SQL Server 2016 Standard Microsoft SQL Server 2016 Standard
1 077,51 zt * 2 405,41 zt *
Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core
3 086,51 zt * 4 365,41 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2019 Standard 2 Core
9 799,51 zt * 16 169,95 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Device Microsoft SQL Server 2019 Device
Od 440,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Device Microsoft SQL Server 2012 Device
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
1 224,95 zt * 3 184,51 zt *
Microsoft Visio 2016 Standard Windows Microsoft Visio 2016 Standard Windows
137,15 zt * 1 282,77 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Standard Windows Server 2012 R2 Standard
215,55 zt * 296,06 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Wyświetlony