• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2022 Essentials

Windows Server 2022 Essentials

1 170,61 zt * 3 429,51 zt * (65,87% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 34 razy
  • IDE-11050
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2022 Essentials"

Windows Server 2022 Essentials - idealny serwerowy system operacyjny dla małych firm

Serwerowy system operacyjny Windows Server 2022 umożliwia wspólne korzystanie z usług, danych i aplikacji przez wielu użytkowników w ramach oddzielnej infrastruktury informatycznej. Licencja Windows Server 2022 Essentials jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm zatrudniających do 25 pracowników. Przy zakupie Windows Server 2022 Essentials dostępne są najważniejsze role serwera zapewniające bezpieczne i bezproblemowe działanie serwera. Są to serwery DHCP, serwery DNS, usługi domenowe Active Directory (AD DS), usługi AD Lightweight Directory Services i usługi AD Rights Management Services. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do serwera za pomocą maksymalnie 50 urządzeń końcowych. W przeciwieństwie do Windows Server 2022 Standard i Windows Server 2022 Datacenter, nie są wymagane oddzielne licencje dostępowe (CAL). Licencja Windows Server 2022 Essentials zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń, które znacznie zwiększają produktywność małych firm i innych organizacji.

 

Innowacje Windows Server 2022 Essentials w skrócie

Windows Server 2022 Essentials opiera się na mocnych i sprawdzonych fundamentach systemu Windows Server 2019, dodaje do niego przyszłościowe innowacje i zachwyca znaczącymi ulepszeniami w różnych obszarach. Między innymi, Microsoft zwrócił większą uwagę na aspekt bezpieczeństwa. Funkcje systemu Windows Server 2022 obejmują wielowarstwowe funkcje zabezpieczeń, które zapewniają głęboką ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami. Szyfrowanie AES-256 GCM/CCM dla SMB, domyślnie włączony protokół bezpieczeństwa Transport Layer Security (TLS) 1.3 oraz obsługa DNS-over-HTTPS  w znacznym stopniu przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa. Windows Server 2022 zawiera teraz Microsoft Edge zamiast Internet Explorera. Ulepszenia wydajności UDP i TCP powodują znaczny wzrost wydajności, więc licencja Windows Server 2022 Essentials zapewnia zarówno większe bezpieczeństwo, jak i szybkość działania. Kupując Windows Server 2022 Essentials online, korzystasz z nowoczesnego rozwiązania programowego, które w pełni wspiera najnowsze komponenty sprzętowe.

 

Aby uzyskać wydajny serwerowy system operacyjny: Kup Windows Server 2022 Essentials

Niezależnie od tego, czy jest to kancelaria prawna, zakład rzemieślniczy, agencja reklamowa czy biuro maklerskie, serwerowy system operacyjny Windows Server 2022 Essentials może być z powodzeniem wykorzystywany w wielu różnych dziedzinach. Dzięki przejrzystemu Centrum Administracyjnemu Windows możesz w kilku krokach zarządzać prawami, plikami i urządzeniami. Instalacja i konfiguracja Windows Server 2022 Essentials nie wymaga koniecznie działu IT z wiedzą ekspercką, ale może być zakończona sukcesem przy odrobinie doświadczenia technicznego. Dzięki usłudze Windows Server 2022 Essentials Usługi drukowania i obsługi dokumentów możesz bez wysiłku scentralizować zadania związane z serwerem druku i drukarkami sieciowymi. Dzięki tej roli możesz także odbierać zeskanowane dokumenty ze skanerów sieciowych i przekazywać je do współdzielonego zasobu sieciowego, witryny Windows SharePoint Services lub na adresy e-mail. Print Server pomaga monitorować kolejki wydruku i otrzymywać powiadomienia, gdy kolejki przestają przetwarzać zadania drukowania. Możesz również migrować serwery druku i dostarczać połączenia z drukarkami za pomocą Zasad Grupy. Kupując Windows Server 2022 Essentials, korzystasz z roli serwera Usług drukowania i obsługi dokumentów oraz wielu innych ról serwerowych.

Wymagania systemowe - Windows Server 2022 Essentials
Procesor 1.4 GHz 64-bit EMT64 lub AMD64, Quad-Core zalecane
Pamięć 512 MB ECC obsługiwane moduły pamięci i 800 MB dla instalacji maszyn wirtualnych
Miejsce na dysku twardym dla rdzenia 32 GB, dla GUI kolejne 4 GB
Disk Kontroler PCI Express Compliant Disk Controller
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Essentials"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Essentials"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2022 Essentials"
Wyświetlony