• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Windows Server 2019 Datacenter 16 Core

734,27 zt * 7 539,58 zt * (90,26% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 8 razy
  • IDE-10598
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten

Server Version:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 Datacenter"

 

Kup online Windows Server 2019 Datacenter i zwirtualizuj go kompleksowo

Bogaty w funkcje serwerowy system operacyjny Microsoft Windows Server 2019 umożliwia połączenie w sieć wielu urządzeń klienckich oraz wygodne zarządzanie użytkownikami i danymi. Edycja Datacenter jest przeznaczona przede wszystkim dla nowoczesnych centrów danych z wysokim stopniem wirtualizacji. W porównaniu z Windows Server 2019 Standard, prawa do wirtualizacji nie są ograniczone. Ograniczenia mogą wynikać jedynie z zastosowanego sprzętu. Jeśli tanio kupisz Windows Server 2019 Datacenter, będziesz mógł korzystać z takich funkcji, jak szyfrowane sieci wirtualne i Shielded VMs for Linux. W edycji Datacenter minimalna liczba licencji wynosi zawsze 16 rdzeni (CPU cores). Do dostępu do serwera wymagana jest usługa Windows Server CAL, którą możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Podczas gdy User CAL umożliwia użytkownikowi dostęp do serwera, Device CAL wyposaża konkretne urządzenie końcowe w prawo dostępu. Jeśli kupisz klucz do Windows Server 2019 Datacenter online, będziesz mógł skorzystać z bogatych w funkcje rozszerzeń w obszarach integracji serwerów Linux, bezpieczeństwa sieciowego i usług w chmurze

Aby skutecznie monitorować system: kup Windows Server 2019 Datacenter w niskiej cenie

Oprócz licznych innowacji w podsystemie pamięci masowej, serwerowy system operacyjny oferuje rozszerzone opcje pracy w chmurze hybrydowej, lepszą obsługę systemu Linux oraz integrację Windows Admin Center. Centrum administratora Windows to graficzna konsola, która umożliwia oszczędzanie czasu i wszechstronne administrowanie serwerami. Z funkcji oprogramowania można wygodnie korzystać za pomocą przeglądarki internetowej. Jednak dzięki Centrum administracyjnemu Windows możesz nie tylko konfigurować serwery, ale także korzystać z funkcji rozwiązywania problemów i skutecznie monitorować system. Dzięki połączeniu z Azure możesz zorganizować hybrydowe rozwiązanie chmurowe w sposób oszczędzający czas. System operacyjny serwera nie określa żadnych limitów dla Windows Server Containers. Jeśli w użyciu są już różne systemy operacyjne serwerów, można je bez trudu zintegrować i efektywnie wykorzystywać. Usługa migracji pamięci masowej (SMS), obsługa zoptymalizowanych kontenerów i narzędzie System Insights to jedne z zalet systemu Windows Server 2019. Między innymi bez problemu można zainstalować i używać aplikacji serwerowej Microsoft SQL Server 2017.

Użyj Remote Desktop Services 2019 i utwórz różne kontenery

Remote Desktop Services 2019 umożliwia nieskomplikowany dostęp zdalny i może być używany także w lokalnych centrach danych. W porównaniu z poprzednimi wersjami, funkcje Remote Desktop Server zyskały lepszą obsługę grafiki. Działanie serwera jest stale monitorowane i analizowane przez nowe narzędzie System Insights. W przypadku nieprawidłowego działania lub nieprawidłowości ostrzeżenia są przekazywane na wczesnym etapie, co pozwala na szybką i odpowiednią reakcję. Funkcjonalności System Insights są stale rozwijane poprzez "uczenie maszynowe". Oprócz kontenerów Dockera i kontenerów linuksowych możesz także tworzyć kontenery Hyper-V i kontenery Windows Server. Nawet kontenerowe rozwiązanie open source Kubernetes jest obsługiwane przez Windows Server 2019 Datacenter.

Uzyskaj Windows Server 2019 Datacenter w świetnej cenie i stwórz wiele warstw zabezpieczeń

Usługa Windows Defender Advanced Threat Protection stale monitoruje serwer i identyfikuje złośliwe oprogramowanie. Podejrzane procesy są zatrzymywane przez usługę, aby chronić infrastrukturę IT i przechowywane dane. Dodatkowe warstwy bezpieczeństwa możesz stworzyć sam. Szyfrowanie sieci wirtualnej zapobiega manipulacji i fałszowaniu danych oraz uniemożliwia próby podsłuchu. Usługi Disaster Recovery i Azure Backup można zintegrować w zaledwie kilku krokach. W porównaniu z poprzednimi wersjami, możesz spodziewać się niezliczonych nowych funkcji w obszarze maszyn wirtualnych (VM). Jeśli kupisz Windows Server 2019 Datacenter online za pośrednictwem naszego sklepu, możesz bez ograniczeń korzystać z funkcji Best Practices Analyzer, Windows PowerShell i Storage Migration Service.

 

Wymagania systemowe - Windows Server 2019 Datacenter
Procesor 1.4 GHz 64-bit EMT64 lub AMD64, zalecany czterordzeniowy 
Pamięć 512 MB ECC obsługiwane moduły pamięci i 800 MB dla instalacji maszyn wirtualnych
Miejsce na dysku twardym dla rdzenia 32 GB, dla GUI kolejne 4 GB
Disk Kontroler PCI Express Compliant Disk Controller
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

  

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Datacenter"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Datacenter"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2019 Datacenter"
Wyświetlony