• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Windows 11 Pro - pełna wersja - ESD - język francuski

97,27 zt * 974,61 zt * (90,02% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2 razy
 • IDE-11161
 • Merhsprachig
 • 1 Urządzenie
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows 11 Pro - pełna wersja - ESD - język francuski"

Kup system Microsoft Windows 11 Pro i zwiększ produktywność

Opierając się na zaletach Windows 10, Microsoft stworzył system operacyjny następnej generacji Windows 11, który oprócz ulepszeń wizualnych oferuje liczne optymalizacje i innowacje na poziomie funkcji. Kupując system Microsoft Windows 11 Pro, otrzymujesz idealną edycję dla wymagających użytkowników, firm i innych organizacji. W porównaniu z edycją Home, Windows 11 Pro zawiera funkcję szyfrowania urządzeń BitLocker i Windows Information Protection (WIP). Zarządzanie urządzeniami mobilnymi, Windows Update for Business, wsparcie dla Azure Active Directory, technologia wizualizacji Hyper-V, Windows Defender Application Guard (WDAG) i zaawansowane możliwości zdalnego pulpitu to jedne z funkcji Windows 11 Pro. Dzięki kluczowi produktu Windows 11 Pro otrzymujesz wydajny, przyjazny dla użytkownika i nowoczesny system operacyjny, który przyczynia się do znacznego zwiększenia produktywności.

Funkcje Windows 11 Pro w skrócie

 • Skuteczne szyfrowanie urządzeń BitLocker
 • Funkcja Snap layouts umożliwiająca wygodne rozmieszczanie okien
 • Auto HDR dla lepszej grafiki w grach
 • Liczne widżety na każdą potrzebę
 • Wsparcie dla Azure Active Directory
 • Zaawansowane zarządzanie wieloma oknami
 • Microsoft Store for Business w zestawie
 • Windows Defender Application Guard (WDAG)

Omówienie nowości w Windows 11 Pro

Windows 11 oferuje wiele wspaniałych nowych funkcji, które całkowicie zmienią Twoje doświadczenia z systemem Windows. PC zawsze był dominującą platformą do gier, a Microsoft wykorzystuje swoje doświadczenie z Xboxem, by uczynić gry na PC jeszcze lepszymi. Firma wprowadza na komputery PC API DirectStorage, które pozwala komputerowi ładować dane z gier bezpośrednio do pamięci GPU. Kolejną nową funkcją jest Auto HDR, która automatycznie dostosowuje gry stworzone przy użyciu DirectX 11 lub nowszego do znacznie żywszego standardu HDR. HDR zapewnia głębszy kontrast, bogatszą żywość kolorów i szerszą paletę barw. Kupując system Windows 11 Pro, korzystasz z kompleksowej obsługi wielu okien. System operacyjny zapamiętuje położenie okien i przywraca ich dokładny układ po ponownym podłączeniu do wcześniej odłączonego monitora. Tę funkcję systemu Windows 11 Pro docenią zwłaszcza pracownicy firm, którzy muszą często przenosić swoje laptopy między salą konferencyjną a biurem.

Kup Windows 11 Pro i korzystaj z dodatkowych funkcji

Licencja Windows 11 Pro zapewnia ci wiele dodatkowych funkcji w porównaniu z wersją Home Edition. Obejmują one wsparcie dla funkcji wirtualizacji. Windows 11 Home nie obsługuje ani Hyper-V, ani Windows Sandbox. Ponadto, choć można go używać jako klienta pulpitu zdalnego, nie może on być hostem, więc nie możesz zdalnie uzyskać dostępu do domowego komputera z systemem Windows 11 za pomocą programu Microsoft Remote Desktop. W systemie Windows 11 Pro te funkcje są w pełni dostępne. Hyper-V to narzędzie do wirtualizacji wbudowane w Windows 11 Pro, które pozwala na tworzenie maszyn wirtualnych. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz wypróbować inny system operacyjny lub użyć starszej wersji Windows, Hyper-V pozwala ci na to. Maszyny wirtualne nie wprowadzają żadnych zmian w komputerze-hoście, więc nie musisz się martwić o żadne ryzyko. Ponieważ użytkownicy biznesowi często mają do czynienia z informacjami szczególnie wrażliwymi, w Windows 11 Pro wprowadzono też kilka dodatkowych funkcji bezpieczeństwa. Obejmują one wsparcie dla szyfrowania BitLocker. Windows 11 Pro jest też wyposażony w funkcję Ochrony Informacji o Systemie Windows (WIP). Za pomocą zasad WIP firmy mogą uniemożliwić użytkownikom dzielenie się treściami dotyczącymi firmy z osobami trzecimi. Dzięki temu, że WIP jest wbudowany bezpośrednio w system Windows, jego obsługa jest bardziej bezproblemowa niż w przypadku rozwiązań innych firm. WIP może również oddzielić dane osobiste od służbowych na jednym urządzeniu. Jeśli komputer zostanie zgubiony lub skradziony, dane biznesowe mogą zostać zdalnie wymazane bez wpływu na dane osobiste. Windows 11 Pro obsługuje zasady grupowe, które pozwalają administratorom IT skonfigurować określone zasady dla grup urządzeń jednocześnie. Kupując Windows 11 Pro tanio w naszym sklepie, będziesz dobrze przygotowany do wykonywania wielu zadań biznesowych

Powiązane łącza do "Windows 11 Pro - pełna wersja - ESD - język francuski"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows 11 Pro - pełna wersja - ESD - język francuski"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows 11 Pro - pełna wersja - ESD - język francuski"
Wyświetlony