• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Nuance Power PDF Advanced 1.2 - Windows

112,65 zt * 203,50 zt * (44,64% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2 razy
  • IDE-11174
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance Power PDF Advanced 1.2 - Windows"

Kup Nuance Power PDF Advanced 1.2 w atrakcyjnej cenie i edytuj pliki PDF w efektywny sposób

NuancePower PDF Advanced 1.2 to intuicyjne oprogramowanie do tworzenia i konwertowania plików PDF. Pliki PDF można bezpiecznie i łatwo rozpowszechniać, co pozwala na efektywną współpracę. Nuance Power PDF Advanced 1.2 oferuje wszechstronną funkcjonalność bez kompromisów i może być wygodnie dostosowany do indywidualnych wymagań. Maksymalną produktywność zapewnia przejrzysty interfejs użytkownika.

Dla plików PDF zgodnych ze standardami: Kup Nuance Power PDF Advanced 1.2 w niskiej cenie

Po zakupie licencji na oprogramowanie w naszym sklepie możesz tworzyć zgodne ze standardami pliki PDF ze zintegrowanymi funkcjami bezpieczeństwa, które spełniają najwyższe wymagania. Zakładki i hiperłącza mogą być dodawane podczas generowania pliku PDF z programu Microsoft Word, PowerPoint lub Excel. W porównaniu z poprzednią wersją, podczas przygotowywania i wypełniania formularzy dostępne są teraz nowe opcje, które znacznie zwiększają wygodę. Ponadto interfejs użytkownika został zmieniony w taki sposób, że wyeliminowano powtarzające się elementy. Licencja, którą możesz tanio kupićwnaszym sklepie, pozwala na wszechstronną edycję dokumentów PDF i daje ci niezliczone korzyści.

Kup Nuance Power PDF Advanced 1.2 w niskiej cenie i korzystaj z wygodnych funkcji konwersji

Do dalszego przetwarzania danych możesz wykorzystać wygodne funkcje konwersji. Nawet skomplikowane układy z wieloma różnymi elementami są przenoszone wiernie do oryginału. Program ten oferuje firmom przejrzysty przegląd przepływów pracy w formacie PDF. Szczególną zaletą jest nieskomplikowana kompilacja dokumentów. Często zdarzają się różne dokumenty PDF, które muszą być ułożone w określonej kolejności. Jeśli nie ma pod ręką odpowiedniego programu, często następuje kilka wydruków, które potem trzeba ponownie zeskanować w czasochłonnym procesie, by na końcu otrzymać plik z odpowiednią zawartością. Taka praca wymaga dużych nakładów i przynosi skutki odwrotne do zamierzonych, jeśli chodzi o środowisko. Jeśli kupisz Nuance Power PDF Advanced 1.2 w naszym sklepiew niskiej cenie, możesz skorzystać z intuicyjnego składu dokumentów i uniknąć pracy wymagającej dużej ilości zasobów. Program oferuje przyjazne dla użytkownika funkcje wstawiania, usuwania i przenoszenia pojedynczych stron.

Funkcje oszczędzające pracę: Kup Power PDF Advanced 1.2 online

Podczas gdy większość programów pozwala jedynie na przeglądanie dokumentów PDF lub, co najwyżej, wypełnianie formularzy, Power PDF Advanced 1.2 oferuje bardziej rozbudowane funkcje profesjonalnego przetwarzania takich plików. Dostępne jest między innymi potężne narzędzie do dyktowania notatek. W formularzach można realizować zapytania o dane, co znacznie upraszcza dalsze przetwarzanie informacji. Program pozwala w kilku krokach porównać dokumenty strona po stronie i w ten sposób szybko zidentyfikować zmienione informacje. Power PDF Advanced 1.2 to program do wielu zadań, który sprawia, że korzystanie z wielu pojedynczych aplikacji staje się zbędne.

Wymagania systemowe - Nuance Power PDF Advanced 1.2
Procesor procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) - lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

RAM Co najmniej 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  700 MB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji.
Dodatkowe miejsce na dysku twardym jest wymagane dla Microsoft®.NET Framework 4 i innych wymaganych komponentów, jeśli nie zostały jeszcze zainstalowane
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Obsługiwane przeglądarki

Internet Explorer 7 lub nowszy
Firefox 3, 4 lub 5
Chrome 4 lub nowszy

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem
Powiązane łącza do "Nuance Power PDF Advanced 1.2 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance Power PDF Advanced 1.2 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance Power PDF Advanced 1.2 - Windows"
Wyświetlony