• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Nuance PDF Converter Professional 8 - Windows

Nuance PDF Converter Professional 8 - Windows

94,96 zt * 195,51 zt * (51,43% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 54 razy
  • IDE-10683
  • Niemiecki
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance PDF Converter Professional 8 - Windows"

Konwerter PDF Professional, wersja 8

PDF Converter Professional 8 to inteligentne, łatwe w użyciu oprogramowanie, które daje użytkownikom biznesowym niespotykane dotąd możliwości tworzenia, konwertowania, bezpiecznego udostępniania i współpracy na plikach PDF. PDF Converter Professional umożliwia wprowadzanie zmian w plikach PDF w sposób tak płynny, elastyczny i interaktywny, jak w edytorze tekstu. A jeszcze lepiej: poprawiaj dokumenty w zespole i omawiaj zmiany z kolegami w czasie rzeczywistym za pomocą czatu tekstowego lub głosowego. Dodatkowo, dzięki łączności z popularnymi usługami w chmurze, takimi jak PaperPort® Anywhere, Box, Google Docs, Microsoft Live SkyDrive, Evernote® i Dropbox, Twoje dokumenty są teraz dostępne zawsze i wszędzie. A dzięki doskonałym funkcjom skanowania i zabezpieczeń, wielu opcjom kompresji i narzędziu do dyktowania Dragon Notes, Twoja produktywność znacznie wzrośnie.

Kluczowe korzyści:

Kompletne rozwiązanie dla plików PDF
PDF Converter Professional 8 jest efektywnym kosztowo rozwiązaniem dla plików PDF. Jego imponujący zestaw funkcji zaprojektowanych specjalnie po to, by zwiększyć wydajność pracy, spełnia szeroki zakres wymagań dotyczących dokumentów PDF. Otrzymujesz wszystkie narzędzia potrzebne do oznaczania, dodawania adnotacji, zabezpieczania i kompresowania plików PDF, a także dodatkowe funkcje konwersji, wyszukiwania, łączności i inne, dostępne wyłącznie w Nuance®.

Tworzenie plików PDF z dowolnej aplikacji PC nadającej się do drukowania
Szybko twórz w 100% zgodne ze standardami pliki PDF z wbudowanymi opcjami bezpieczeństwa, które są kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami PDF. Podczas tworzenia plików PDF z programów Microsoft® Word, Excel® lub PowerPoint® możesz nawet dodawać zakładki i stosować hiperłącza.

Obszerna edycja tekstu - bezpośrednio w formacie PDF
Elastyczne opcje edycji zmieniają pliki PDF w dynamiczne dokumenty PDF, które możesz edytować tak, jak w edytorze tekstu - wystarczy jedno kliknięcie myszką. Możesz wprowadzać więcej zmian i aktualizować dokumenty PDF szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Nigdy więcej nie pisz dokumentów na maszynie
Kiedy chcesz wykorzystać pliki PDF w innych aplikacjach, nie musisz już tracić czasu na odtwarzanie dokumentu: wystarczy go przekonwertować. Nawet złożone układy z kolumnami, tabelami i grafiką są wiernie przenoszone do programów Microsoft® Word, Excel® i PowerPoint® oraz Corel® WordPerfect®. Otrzymasz też wyjątkowe funkcje dla swoich arkuszy kalkulacyjnych i będziesz mógł połączyć wszystkie strony dokumentu PDF w jeden arkusz Excela: koniec z wycinaniem i wklejaniem. Masz nawet możliwość zaznaczania, kopiowania i konwertowania tylko wybranych obszarów dokumentu PDF.

Praca zespołowa - bardziej wydajna i interaktywna niż kiedykolwiek wcześniej
Dziel się pomysłami i komunikuj się w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami PDF Converter Professional 8 dzięki funkcji Gaaiho Collaboration. To narzędzie pozwala na dzielenie się dokumentami. Jednoczesna edycja przez wielu użytkowników i natychmiastowa informacja zwrotna o zmianach bardzo przyspieszają czas edycji! Rozmowy głosowe, wideo i tekstowe eliminują kosztowne i czasochłonne podróże i konferencje. Idealny dla grup roboczych i zespołów uczniowskich współpracujących nad projektami.

Bezproblemowe składanie dokumentów
Łącz pliki, usuwaj z nich strony lub zmieniaj ich układ - metodą "przeciągnij i upuść". Po prostu przejrzyj strony z dokumentu źródłowego (np. Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint®, Corel® WordPerfect®, JPG, BMP, TIF lub XPS), wybierz pożądane strony, a następnie wstaw je do dokumentu docelowego. Przeciągnij i upuść sprawia, że jest to dziecinnie proste.

Łatwa konwersja papieru na PDF
Twórz pliki PDF bezpośrednio ze skanera za jednym naciśnięciem przycisku: standardowe skany obrazów, przeszukiwalne lub edytowalne formaty PDF. Skanuj i zaznaczaj, przekreślaj lub podkreślaj tekst w jednym kroku.

Profesjonalny wygląd dokumentów
Twórz dokumenty, które wyglądają jak wydrukowane na każdym ekranie, bez względu na to, gdzie je wysyłasz i gdzie je oglądasz. Łącz pliki dowolnego formatu, a nawet całe foldery w oszałamiające teczki PDF z atrakcyjnymi okładkami, które możesz otworzyć za pomocą dowolnej popularnej przeglądarki plików PDF. Dodaj zdjęcia, grafikę, filmy, pliki audio lub rysunki 3D, aby zwiększyć siłę i atrakcyjność swoich dokumentów PDF.

Łączność w chmurze dla Twoich dokumentów
Teraz możesz przechowywać swoje dokumenty w chmurze, mając bezpośredni dostęp do Evernote®, Dropbox, PaperPort Anywhere i wielu innych usług. Dzięki temu możesz mieć dostęp do swoich dokumentów w dowolnym miejscu i czasie przez internet lub obsługiwane urządzenia mobilne.

Pisz notatki bez klawiatury
Dzięki zintegrowanemu narzędziu Dragon Notes wystarczy, że powiesz, o czym myślisz - twój tekst natychmiast pojawi się jako notatka w pliku PDF. Pisanie na klawiaturze staje się zbędne. Działa to szybko, dokładnie i oszczędza czas, a twoja produktywność wzrasta.

Pobieranie danych z formularzy
Ręczne wypełnianie formularzy jest czasochłonne. Skończ z tym! Dzięki FormTyperowi™ możesz automatycznie zamieniać statyczne formularze w edytowalne formularze PDF, które można wypełniać, zapisywać i wysyłać pocztą elektroniczną. Narzędzia formularzy pozwalają także na błyskawiczne tworzenie własnych formularzy. Eksportuj dane z wypełnionych formularzy oraz sortuj, przeszukuj i analizuj dane w popularnych programach arkuszy kalkulacyjnych, np. w formacie XFDF, XML, TXT i CSV.

Sprytne funkcje wyszukiwania
Twoje pliki są wiernie przekształcane w dokumenty PDF z możliwością przeszukiwania. Możesz przeszukiwać wszystkie elementy dokumentu, nawet zakładki i komentarze. Na pewno więc znajdziesz to, czego szukasz. Nowa funkcja inteligentnego wyszukiwania Looks Like Search™ wykorzystuje alfanumeryczne dopasowanie wzorca zamiast dokładnego hasła i gwarantuje, że znajdziesz takie treści jak numery telefonów, adresy e-mail i numery kart kredytowych już przy pierwszej próbie. Wyniki wyszukiwania mogą być automatycznie wyróżnione, przekreślone lub podkreślone w pliku PDF, co ułatwia ich edycję.

Zwiększone bezpieczeństwo dokumentów
Kontroluj, kto może przeglądać, drukować i modyfikować twoje pliki PDF za pomocą haseł, 128- lub 256-bitowego szyfrowania AES i kontroli dostępu. Zleć zautomatyzowanemu procesowi skanowanie dokumentu w poszukiwaniu poufnych danych i automatyczne ich usuwanie, dzięki czemu możesz dzielić się swoimi dokumentami z innymi bez ryzyka naruszenia danych. Aby uwierzytelnić właścicieli dokumentów, dostępne są podpisy cyfrowe: samodzielne, Microsoft® Crypto lub innych firm. Możesz też chronić swój dokument, łącząc wszystkie elementy w jedną warstwę: podpisy, pieczątki, podkreślenia, adnotacje, pola formularzy z treścią i grafiką. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz chronić pewne dokumenty przed zmianami w celu ich archiwizacji lub archiwizacji elektronicznej.

 

Bezproblemowe tworzenie plików PDF w 100% zgodnych z normami
Zmniejsz rozmiar pliku PDF przed wysłaniem lub zarchiwizowaniem, indywidualnie lub w partiach
Wprowadzaj zmiany w plikach PDF tak płynnie, elastycznie i interaktywnie, jak w edytorze tekstu
Konwertuj dokumenty, w tym kolumny, obrazy i tabele, na edytowalne dokumenty Microsoft® Word, Excel®- i PowerPoint®- z najwyższą dokładnością
Skanowanie dokumentów papierowych do formatu PDF za jednym naciśnięciem przycisku
Otwieraj lub zapisuj pliki PDF w popularnych usługach przechowywania danych w chmurze, takich jak PaperPort® Anywhere, Box, Google Docs, Microsoft Live SkyDrive, Evernote® i Dropbox
Konwertuj statyczne formularze na formularze PDF, które można wypełnić, zapisać i rozesłać pocztą elektroniczną
Eksportuj dane z formularzy i łatwo przeszukuj, sortuj i filtruj dane w arkuszach kalkulacyjnych lub bazach danych
Łatwe tworzenie notatek tekstowych bez klawiatury, używając tylko głosu - dzięki Dragon Notes
Udostępnianie, poprawianie i modyfikowanie dokumentów w czasie rzeczywistym
Twórz i umieszczaj samodzielnie stworzone pieczątki na wszystkich stronach - w mgnieniu oka
Bezpośrednie łączenie wielu dokumentów pakietu Microsoft Office w jeden plik PDF
Elastyczne oznaczanie - utwórz obszar, w którym można swobodnie oznaczać tekst i obrazy, np
Przygotowuj dokumenty do druku, konwertuj, współpracuj i udostępniaj - wszystko w znanych Ci aplikacjach dzięki szybkim i łatwym łączom do stron Microsoft® Windows® i Microsoft Office
Szybko i łatwo osadzaj elementy Flash® i Microsoft Silverlight® w plikach PDF, aby tworzyć ciekawe dokumenty multimedialne
Płynna współpraca nad dokumentami PDF dzięki poręcznym narzędziom do dodawania notatek, znaczków, etykiet i nie tylko
Inteligentne wyszukiwanie i zaawansowane opcje identyfikacji danych, abyś zawsze mógł natychmiast znaleźć to, czego potrzebujesz
Ochrona hasłem, szyfrowanie i uprawnienia dostępu lub scalanie zawartości dokumentu PDF w celu bezpiecznego udostępniania i dystrybucji
Bezproblemowa integracja i wsparcie dla Nuance PaperPort 14

Wymagania systemowe:

Komputer z procesorem Intel®-Pentium® 4 lub równoważnym lub wyższym
Obsługiwane systemy operacyjne - Windows 7 32-bitowa lub 64-bitowa edycja z dodatkiem Service Pack 1 - Windows Vista 32-bitowa lub 64-bitowa edycja z dodatkiem Service Pack 2 - Windows XP 32-bitowa edycja z dodatkiem Service Pack 3
Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy
512 MB pamięci (RAM), zalecany 1 GB
700 MB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji, dodatkowe miejsce na dysku twardym wymagane na tymczasowe pliki instalacyjne
Aby aktywować produkt, musi być on podłączony do Internetu.
Musi być zainstalowany Microsoft .NET Framework 4.0
Powiązane łącza do "Nuance PDF Converter Professional 8 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance PDF Converter Professional 8 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance PDF Converter Professional 8 - Windows"
Wyświetlony