• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Nuance Omnipage 19 Ultimate - pobierz - wersja angielska

388,37 zt * 1 107,84 zt * (64,94% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 17 razy
 • IDE-10223
 • Wielojęzyczna strona
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance Omnipage 19 Ultimate - pobierz - wersja angielska"
 

Kup Nuance Omnipage 19 Ultimate w świetnej cenie i wiernie konwertuj dokumenty

NuanceOmnipage 19 Ultimate to profesjonalne oprogramowanie do skanowania i konwertowania wszelkiego rodzaju dokumentów. Oprogramowanie jest idealne dla małych biur, grup roboczych i użytkowników biznesowych. Program pozwala na przetwarzanie, dystrybucję i archiwizację dokumentów papierowych i PDF w zaledwie kilku krokach. Nuance Omnipage 19 Ultimate ułatwia integrację i korzystanie ze skanerów sieciowych. Jeśli kupisz oprogramowanie online w naszym sklepie , nawet duże ilości dokumentów nie będą wyzwaniem i będziesz mógł wygodnie digitalizować formularze, obrazy i dokumenty papierowe. Wygenerowane pliki PDF mogą być następnie edytowane i przesyłane dalej.

Aby uzyskać wyjątkową dokładność OCR: kup Nuance Omnipage 19 Ultimate

Wydajne silniki OCR imponują niesamowitą dokładnością rozpoznawania. Ponadto układ graficzny jest przeniesiony zgodnie z oryginałem. Niezależnie od tego, czy są to tabele, grafika, wiele kolumn czy numeracja, informacje są przekazywane w odpowiedniej formie. Możesz fotografować dokumenty w podróży za pomocą aparatu cyfrowego lub smartfona i przekształcać obrazy w tekst na komputerze za pomocą profesjonalnej technologii korekcji 3D firmy Nuance. Oprogramowanie współpracuje z niemal każdym skanerem i pozwala w kilku krokach korzystać ze skanerów stacjonarnych, przenośnych, a także z drukarek wielofunkcyjnych. Program obsługuje najpopularniejsze aplikacje komputerowe i formaty wyjściowe, takie jak Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF, HTML i Corel WordPerfect.

Kup Nuance Omnipage 19 Ultimate w niskiej cenie i korzystaj z praktycznej funkcji przetwarzania wsadowego

Zaplanowane przetwarzanie wsadowe pozwala w pełni automatycznie konwertować duże ilości dokumentów ze skrzynki odbiorczej lub określonych folderów. Jeśli kupisz licencję na program Omnipage 19 Ultimate w naszym sklepie, możesz wygodnie konwertować formularze papierowe na format elektroniczny. Następnie można wypełnić formularze i przesłać je dalej. Dane mogą być odczytywane i eksportowane do arkuszy kalkulacyjnych lub baz danych. Jeśli chcesz, by poufne dane stały się nierozpoznawalne, program oferuje odpowiednie narzędzie do redagowania. Wyszukiwanie według słów kluczowych pozwala na wyróżnienie określonych słów. Program rozpoznaje ponad 120 języków.

Kup online Nuance Omnipage 19 Ultimate i zautomatyzuj przepływ pracy

Oprogramowanie zawiera funkcję OmniPage DocuDirect, która automatycznie konwertuje i kieruje dokumenty przez sieć z urządzenia wielofunkcyjnego, skanera, programu pocztowego lub folderów współdzielonych. Oprogramowanie umożliwia łatwe połączenie z Microsoft SharePoint i ECM. Co więcej, po zakupie korzystasz z łatwego zasilania systemów przechowywania danych w chmurze, takich jak Windows Live SkyDrive, Google Drive, Evernote czy Dropbox. W porównaniu z poprzednimi wersjami dołączony jest przyjazny dla użytkownika Launchpad, który ułatwia dostęp do najważniejszych funkcji, a tym samym pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania programowego do przetwarzania dokumentów PDF, licencja Omnipage 19 Ultimate jest optymalnym rozwiązaniem.

 

Wymagania systemowe - Nuance Omnipage 19 Ultimate

 • Uwaga: Wydajność i szybkość działania może być większa, jeśli twój komputer przekracza minimalne wymagania dotyczące procesora, pojemności pamięci i dostępnego miejsca na dysku. Jest to szczególnie ważne przy konwersji dużych kolorowych plików PDF.
 • Windows® 10 32-bitowy lub 64-bitowy, Windows® 8 32-bitowy lub 64-bitowy, Windows 7 32-bitowy lub 64-bitowy, Windows XP 32-bitowy z dodatkiem SP 3
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Komputer z procesorem Intel®Pentium®1 GHz lub równoważnym lub wyższym
 • 1 GB pamięci (RAM), zalecane 2 GB
 • Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy
 • Łącznie 2,7 GB miejsca na dysku twardym na wszystkie komponenty: 300 MB na komponenty aplikacji plus 100 MB podczas instalacji, 1,2 GB na moduły językowe Vocalizer Expressive® (120 - 500 MB na język) 250 MB na RealSpeak Solo (można wybrać języki), 200 MB na Nuance PDF Create, 30 MB na Nuance Cloud Connector.
 • Napęd DVD-ROM do instalacji, nie jest wymagany dla wersji do pobrania
 • Sterownik skanera WIA, TWAIN lub ISIS
 • Kolorowy monitor o rozdzielczości 1024x768 pikseli
 • Aparat cyfrowy z autofokusem i rozdzielczością co najmniej 2 megapikseli, jeśli tekst ma być sfotografowany.

 

 Zakres dostawy

 Darmowa wysyłka przez e-mail
 Plik instalacyjny Nuance Omnipage 19 Ultimate Pełna Wersja Multilanguage
 Klucz produktu dla Nuance Omnipage 19 Ultimate Pełna Wersja Multilanguage
 Przewodnik szybkiej instalacji i aktywacji
 Faktura 

 

Legal:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i w związku z tym nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować, aktualizować i używać produktu bez ograniczeń. Rejestracja u producenta Nuance nie jest możliwa. 
Powiązane łącza do "Nuance Omnipage 19 Ultimate - pobierz - wersja angielska"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance Omnipage 19 Ultimate - pobierz - wersja angielska"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance Omnipage 19 Ultimate - pobierz - wersja angielska"
Wyświetlony