• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

1 959,51 zt * 22 882,51 zt * (91,44% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • IDE-10804
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise"

Poczta i programy do pracy grupowej dla profesjonalistów | Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise to edycja serwera poczty i pracy grupowej Exchange firmy Microsoft przeznaczona dla większych firm. Dzięki możliwości zarządzania nawet 100 pocztowymi bazami danych, z których każda może zawierać dowolną liczbę kont użytkowników, Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise spełnia także wymagania bardzo rozbudowanych organizacji.

Wysoka wydajność i szeroki zakres funkcji
Kupno serwera Exchange oznacza wybór jednego z najlepiej działających i najbardziej niezawodnych systemów poczty i pracy grupowej na rynku. Dzięki programowi Exchange e-maile, kontakty, kalendarze i zadania są łatwo dostępne dla wszystkich użytkowników w firmie. Dzięki integracji z Outlookiem i ekosystemem MS Office, Twoi pracownicy mogą bez wysiłku wykorzystywać możliwości Exchange w codziennej pracy. Edycja Enterprise programu Exchange daje wam, jako administratorom IT, dodatkowe możliwości zwiększenia wydajności programu Exchange. Dzięki większej liczbie pocztowych baz danych możesz lepiej rozłożyć i zaplanować obciążenie serwera. Dzięki takim funkcjom jak archiwizacja kont pocztowych w miejscu instalacji, tworzenie dzienników na poziomie kont użytkowników oraz ochrona integralności danych poprzez IPC (Information Protection and Control), Exchange Enterprise zapewnia także maksymalną stabilność i bezpieczeństwo danych. Dzięki funkcji zapobiegania utracie danych i wyciekom, Twoje dane są oczywiście chronione przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich na najwyższym poziomie dzięki serwerowi Exchange Enterprise.

Łącząc własny serwer Exchange z rozwiązaniem chmurowym Microsoftu Azure i usługami Exchange Online Services, możesz także zapewnić sobie stałą kopię zapasową danych przez internet. W mieszanej pracy z Office 365 Twoi użytkownicy mają dostęp do poczty, globalnej książki adresowej czy usług kalendarza w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki technologii Active Sync dostęp mobilny przez aplikację Outlook dla systemów iOS i Android jest zarówno oszczędny, jak i niezawodny. Oczywiście, w szczególności dostęp do poczty elektronicznej jest możliwy także za pośrednictwem standardowych protokołów IMAP, SMTP i POP. Możesz też użyć Outlook Web App, aby uzyskać dostęp do swoich hostowanych kont pocztowych z dowolnego miejsca.

Licencjonowanie Microsoft Exchange
Pamiętaj, że aby dobrze wykorzystać możliwości Exchange, nie musisz kupować tylko jednej licencji Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise. Model licencjonowania Microsoftu wymaga zakupu tzw. licencji dostępu klienta (Client Access Licences, CAL) oraz związanego z nimi uaktualnienia, aby móc korzystać z funkcji Enterprise po stronie klienta. Możliwe jest jednak ograniczone użycie serwera Enterprise z normalnym CAL-em nie będącym serwerem Enterprise. W związku z tym przewidziany jest również tryb mieszany, w którym kupuje się wersje Enterprise CALs tylko dla tych użytkowników, którzy korzystają z dodatkowych możliwości serwera Enterprise. Możliwa jest późniejsza aktualizacja normalnych CAL-i.

Nie jesteś pewien, czy Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise jest właściwym produktem dla Ciebie? Czy nadal zastanawiasz się, czy nie wystarczy ci zakup zwykłego serwera Exchange? Nasz kompetentny i niezawodny zespół wsparcia technicznego chętnie udzieli ci porad telefonicznych, mailowych lub na czacie we wszystkich kwestiach związanych z Exchange, Exchange Enterprise i wymaganymi licencjami dostępu klienta.

Czym jest Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?
Exchange to serwer poczty i pracy grupowej firmy Microsoft, za pomocą którego możesz udostępniać i synchronizować usługi poczty elektronicznej, kalendarze, listy zadań i inne. W większości firm standardowym klientem Exchange jest Microsoft Outlook. Exchange Server w wersji Enterprise Edition jest najbardziej wszechstronną wersją serwera Exchange i jest przeznaczony przede wszystkim dla bardzo dużych firm, które stawiają szczególne wymagania co do wydajności serwera pracy grupowej.

Kto powinien kupić Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise jest przeznaczony przede wszystkim dla większych firm i instytucji. Jeśli jesteś instytucją, która potrzebuje więcej niż pięć baz danych skrzynek pocztowych, Exchange Enterprise jest dla ciebie. Jeśli ważne są dla ciebie zaawansowane funkcje zapewniające integralność danych na serwerze, warto zainteresować się edycją Enterprise. Bazy skrzynek pocztowych nie reprezentują poszczególnych skrzynek, ale są bazami, w których przechowywane są grupy kont użytkowników.

Jakie są zalety Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?
Exchange i Exchange Enterprise to niezwykle wydajne rozwiązania do obsługi poczty i pracy grupowej. Integracja Exchange z produktami MS Office (przede wszystkim z aplikacją kliencką Outlook) oraz usługami internetowymi Microsoft (takimi jak Exchange Online) zapewnia bezproblemową integrację produktu z twoim ekosystemem IT. Edycja Enterprise programu Exchange dodatkowo przekonuje m.in. większą liczbą baz danych poczty, a także funkcjami pozwalającymi na bardziej precyzyjne dostosowanie opcji journalingu i archiwizacji w miejscu instalacji.

Korzystanie z dodatkowych funkcji
Podobnie jak w przypadku licencji na serwer, istnieją również dwie edycje licencji dostępowych Exchange Server 2019, a mianowicie Standard i Enterprise. Edycje licencji serwerowych nie są jednak powiązane z edycjami CAL-i. O ile edycje licencji serwerowych odnoszą się do skalowalności, o tyle Exchange Server Standard CAL i Exchange Server Enterprise CAL różnią się pod względem charakterystyki wydajności produktu Exchange Server, który ma być obsługiwany.

Innymi słowy, każda edycja CAL uprawnia do dostępu do każdej edycji serwera.
Exchange Server 2019 Standard CAL, licencjonowany na użytkownika lub na urządzenie, jest wymagany, aby uzyskać dostęp do standardowych funkcji Exchange Server 2019, takich jak poczta, kalendarz i kontakty.
Exchange Server 2019 Enterprise CAL, licencjonowany na użytkownika lub na urządzenie, jest wymagany do uzyskania dostępu do funkcji korporacyjnych serwera Exchange 2019, takich jak ujednolicone wiadomości z pocztą głosową, Exchange Online Protection zapewniający zaawansowaną ochronę przed wirusami i spamem, zintegrowana funkcja archiwizacji oraz ochrona przed utratą danych.
KAL dla przedsiębiorstw wymagają zazwyczaj standardowego CAL-a.

Aplikacja Outlook Desktop
Do korzystania z usług serwera Exchange wymagana jest aplikacja do obsługi poczty elektronicznej, taka jak Microsoft Outlook, znajdująca się na pulpicie. Program Microsoft Outlook można kupić jako część pakietu Office.
Program Outlook z pakietu Office 365 ProPlus lub Office Professional Plus jest wymagany do korzystania z niektórych funkcji korporacyjnych serwera Exchange 2019, takich jak archiwizacja. Outlook z innego pakietu biurowego, na przykład Office Standard, nie będzie mógł korzystać z tej funkcji.


Wymagania systemowe:

System operacyjny:
Windows Server 2019 Standard lub Datacenter
Procesor:
Procesor Intel obsługujący architekturę Intel 64 (dawniej Intel EM64T).
Procesor AMD, który obsługuje platformę AMD64.
Pamięć:
Skrzynka pocztowa: Zalecane co najmniej 128 GB
Edge Transport: Zalecane co najmniej 64 GB.
Miejsce na dysku twardym:
Co najmniej 30 GB wolnego miejsca na dysku, na którym zainstalowany jest program Exchange.
Co najmniej 200 MB wolnego miejsca na dysku systemowym.
Co najmniej 500 MB wolnego miejsca na dysku zawierającym bazę danych kolejki komunikatów.

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise"
Wyświetlony