• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Avast Premium Security 2022 - Wiele urządzeń - Pobierz

Avast Premium Security 2022 - Wiele urządzeń - Pobierz 1 Urządzenie 1 rok

27,93 zt * 125,15 zt * (77,68% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 80 razy
  • IDE-10956
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Avast Premium Security 2022 - Wiele urządzeń - Pobierz"

Kup Avast Premium Security 2022 i zawsze polegaj na kompleksowej ochronie

Surfowanie po Internecie czy nawet zwykła praca z programami pakietu Office jest dziś bardziej niebezpieczna niż kiedykolwiek wcześniej. Przestępcy wciąż wymyślają nowe sposoby, by wykraść twoje dane lub uzyskać dostęp do twojego komputera. Oprogramowanie Avast Premium Security 2022 obiecuje Ci skuteczną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami i wspiera Cię, jeśli chcesz pracować efektywnie. Licencję na aktywację i użytkowanie oprogramowania możesz otrzymać na życzenie bezpośrednio tutaj, w BestSoftware. Skorzystaj z najnowszej wersji popularnego oprogramowania i oszczędzaj pieniądze bezpośrednio dzięki bardzo korzystnym warunkom, kupując u nas w sklepie internetowym.

Znacznie większe bezpieczeństwo dzięki nowoczesnym technikom z Avast Premium Security 2022

Dzięki oprogramowaniu Avast Premium Security 2022 Ty, jako użytkownik, korzystasz z podstawowej ochrony przed wszystkimi niebezpieczeństwami i typowymi zagrożeniami, które niestety odgrywają coraz większą rolę w codziennym życiu. Dzieje się tak dlatego, że oprócz zwykłych wirusów i trojanów przestępcy coraz częściej używają skomplikowanego oprogramowania do wykrywania i natychmiastowego wykorzystywania luk w zabezpieczeniach komputera. Dlatego program Avast Premium Security 2022 nie tylko po prostu wykrywa trojany i złośliwe oprogramowanie z internetu, ale także opiera się na znacznie większej liczbie technologii zapewniających bardzo dokładne wykrywanie. Dzięki wydajnym skanerom antywirusowym rozwiązanie wykrywa także najnowsze zagrożenia bez większego wysiłku i chroni w czasie rzeczywistym zarówno twój komputer, jak i wiele innych urządzeń końcowych. Natychmiast po wykryciu zagrożenia otrzymujesz wiadomość, a oprogramowanie Avast natychmiast zatrzymuje próby, np. przenosząc niebezpieczne pliki do zabezpieczonego obszaru kwarantanny. Tutaj nadal masz pełną kontrolę, bo jeśli jest to fałszywy alarm, możesz oznaczyć odpowiednie elementy jako bezpieczne i po prostu usunąć je z obszaru. Możesz też zdecydować się na bezpieczne i ostateczne usunięcie danych.

Oprogramowanie Avast Premium Security 2022 ma też optymalne warunki i techniki radzenia sobie ze złożonymi zagrożeniami, takimi jak exploity czy tzw. ataki brute force. Tutaj korzystasz z nowoczesnych technologii i zaawansowanych funkcji. Na przykład, program przez cały czas obserwuje cały ruch sieciowy na komputerze i rozpoznaje podejrzane zachowania. Dzięki szybkiej reakcji można szybko zażegnać niebezpieczeństwo.

Zwłaszcza jeśli regularnie surfujesz po Internecie, warto korzystać z oprogramowania Avast Premium Security 2022. Program ma dokładnie takie cechy, jakie są odpowiednie dla tego szczególnego obszaru. Możesz liczyć na skuteczną ochronę przed licznymi i powszechnymi zagrożeniami. Na przykład Avast Premium Security 2022 każdego dnia dokładnie analizuje tysiące stron internetowych i wykrywa wszelkie zagrożenia. Jeśli następnie spróbujesz wejść na odpowiednią stronę, program natychmiast to zablokuje i w ten sposób uchroni komputer przed zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem. To samo dotyczy prób otwarcia tzw. wiadomości pishingowej lub wejścia w link w niej zawarty. Te próby również są natychmiast blokowane. Zwłaszcza w obliczu ogromnego wzrostu liczby niebezpiecznych e-maili program ten okazuje się doskonałą opcją dla większości użytkowników. Popularne rozwiązanie Avast Premium Security 2022 również natychmiast rozpoznaje fałszywe strony internetowe używane na przykład do bankowości internetowej i przekierowuje cię z powrotem na oryginalną i bezpieczną stronę banku. Oznacza to, że nie musisz się już martwić, że twoje dane osobowe zostaną skradzione. Kup więc teraz licencję na Avast Premium Security 2022 i zdaj się na nowoczesną, a jednocześnie sprawdzoną ochronę. Z nami będzie to łatwe, szybkie i tanie.

Zainstaluj program na wielu różnych urządzeniach dzięki obsłudze wielu urządzeń

Zarówno w sektorze prywatnym, jak i zawodowym, od dawna używa się nie tylko klasycznych komputerów PC czy notebooków. W dzisiejszych czasach codzienne życie charakteryzuje się korzystaniem z wielu różnych urządzeń, które między innymi mogą znacząco zwiększyć produktywność. Zauważyli to także przestępcy, którzy polują na dane osobowe. W związku z tym urządzenia mobilne i wiele innych stają się coraz częściej obiektem zagrożeń. Dlatego ważne jest, abyś jako użytkownik miał skuteczną ochronę, która obejmie także smartfon, tablet czy komputer z systemem macOS.

Oczywiście program Avast Premium Security 2022 spełnia to życzenie z absolutną łatwością. Polegaj na skutecznej ochronie przed wszystkimi zagrożeniami i na wszystkich urządzeniach. Masz też wpływ na to, ile urządzeń ma być objętych i zabezpieczonych zakupioną licencją. Możesz zakupić do dziesięciu urządzeń i skorzystać z maksymalnego okresu spłaty wynoszącego dwa lata. Pomoże ci to, jeśli chcesz jak najtaniej korzystać z wielu rozwiązań w codziennym życiu.

Korzystaj z innych funkcji oprogramowania Avast Premium Security 2022 także w życiu codziennym

Oprócz podstawowej ochrony Twoich nowoczesnych urządzeń oprogramowanie Avast Premium Security 2022 ma wiele innych cech i funkcji, z których możesz korzystać w codziennym życiu. Przekonaj się, jako użytkownik, na przykład o praktycznej kontroli rodzicielskiej, która jest szczególnie przydatna w gospodarstwach domowych z dziećmi. Na przykład w kilku prostych krokach możesz określić, do których stron w internecie twoje dziecko ma dostęp, a do których nie. Dzięki automatycznemu sortowaniu na poszczególne kategorie nie musisz długo szukać, ale możesz zastosować zmiany za pomocą kilku kliknięć. Ważna jest też możliwość ograniczenia czasu użytkowania. Dlatego jako rodzic ustalasz, jak długo dziecko może korzystać ze smartfona lub komputera.

Producent pomyślał też o kilku funkcjach dla rozwiązań mobilnych, które uatrakcyjniają korzystanie z Avast Premium Security 2022. Przekonaj się na przykład do blokady aplikacji, która znacznie zwiększy bezpieczeństwo na smartfonie lub tablecie. Dzięki odpowiednim ustawieniom można wtedy otworzyć odpowiednią aplikację tylko przy pomocy odpowiedniego hasła. W razie potrzeby możesz też zwolnić nowe miejsce w pamięci masowej za pomocą programu Avast Premium Security 2022. Po prostu usuń ze swojego urządzenia aplikacje lub pliki tymczasowe, których już nie potrzebujesz, i korzystaj bezpośrednio ze znacznie lepszej wydajności i niezbędnego miejsca do przechowywania danych, kiedy chcesz zainstalować nowe aplikacje. A jeśli Twoje urządzenie kiedykolwiek się zgubi, rozwiązanie mobilne Avast Premium Security 2022 również wyświetli odpowiednie atuty. W takim przypadku możesz zdalnie usunąć wszystkie pliki, zresetować urządzenie, a nawet całkowicie je zablokować, tak abyś nie musiał się już martwić o kradzież danych osobowych.

Skorzystaj z korzystnych warunków i kup Avast Premium Security 2022 teraz w BestSoftware

Najnowsza i wyjątkowo bezpieczna wersja programu Avast Premium Security 2022 jest już u nas dostępna w sklepie internetowym BestSoftware. Sięgnij po program i kup licencję, która pozwoli ci na korzystanie z niego przez określony czas. Dzięki praktycznym licencjom runtime jesteś bardzo dobrze poinformowany i korzystasz z regularnych aktualizacji w zakresie bezpieczeństwa lub funkcjonalności. Przekażemy ci klucz potrzebny do aktywacji programu, który będzie dla ciebie dostępny w ciągu maksymalnie 30 minut. W każdej chwili możesz też polegać na naszej obsłudze klienta. Na przykład skorzystaj z naszego praktycznego czatu na żywo, by szybko uzyskać pomoc w razie problemów. Możesz też skorzystać z innych produktów, takich jak Avast Ultimate Suite 2022 czy Avast Internet Security 2022, które możesz znaleźć i kupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. 

Wymagania systemowe - Avast Premium Security 2022

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11
Zalecana minimalna pamięć 1 GB Ram

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

macOS 10.10 (Mojave) i nowszy

systemy operacyjne iOS

iOS 10 i nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android

Android 5 i wyższy
Optymalna rozdzielczość ekranu   Co najmniej 1024 x 768 Pixel

 

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów macOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "Avast Premium Security 2022 - Wiele urządzeń - Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Avast Premium Security 2022 - Wiele urządzeń - Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Avast Premium Security 2022 - Wiele urządzeń - Pobierz"
Wyświetlony