• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion

Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion 5 Urządzenia 1 rok

244,51 zt * 259,21 zt * (5,67% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • BS-11388
  • Wielojęzyczna strona
  • 5 Urządzenia
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion"

Zapewnij większe bezpieczeństwo w firmie dzięki Bitdefender Small Office Security 2023

Szczególnie w firmie temat bezpieczeństwa odgrywa główną rolę. Niestety, ten ważny obszar jest nadal bardzo często ignorowany. Używając nowoczesnego oprogramowania, możesz jednak zapobiec problemom i kosztownym konsekwencjom. Zdaj się na popularne rozwiązanie Bitdefender Small Office Security 2023 i korzystaj z atrakcyjnych funkcji. Licencje na ten popularny program oferujemy w naszym sklepie internetowym BestSoftware i umożliwiamy naszym klientom wygodne składanie zamówień bezpośrednio z domu. Szybka dostawa kluczy w ciągu maksymalnie 30 minut oraz kompetentna obsługa w przypadku wszelkich pytań lub problemów to jedne z głównych zalet, jakie daje dokonanie zakupu u nas.

Bitdefender Small Office Security 2023 może przekonać atrakcyjnymi cechami

Oprogramowanie Bitdefender Small Office Security 2023 to dobry wybór zwłaszcza dla małych firm. Jednak pomimo tej specyficznej grupy docelowej, korzystasz z efektywnej pracy, wielu potężnych funkcji i najnowszej technologii dla najlepszej możliwej ochrony wszystkich urządzeń i danych w Twojej firmie.

Przede wszystkim, oprogramowanie Bitdefender Small Office Security 2023 działa jako ochrona przed różnymi rodzajami złośliwego oprogramowania, licznymi trojanami i różnymi rodzajami ransomware. Aby bezpośrednio wykrywać potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa i urządzeń na komputerze, wykorzystywane jest aktualne oprogramowanie do wykrywania złośliwego oprogramowania. Przekonuje ono do siebie obszerną bazą danych i analizą aktywności w systemach w czasie rzeczywistym. W przypadku wykrycia zagrożenia oprogramowanie Bitdefender Small Office Security 2023 może więc reagować bezpośrednio i skutecznie zapobiegać dalszym szkodom.

Jednak w dzisiejszych czasach wykrywanie nieznanych wcześniej zagrożeń odgrywa główną rolę. Przestępcy stają się coraz bardziej kreatywni w swoich próbach zdobycia danych lub dostępu do systemów. Dzięki potężnej technologii i analizie behawioralnej, oprogramowanie Bitdefender Small Office Security 2023 może pochwalić się niezwykle wysokim wskaźnikiem wykrywalności również w tym przypadku. Dzięki temu nawet złożone zagrożenia i nowe niebezpieczeństwa są niezawodnie wykrywane i eliminowane w Twojej firmie.

Oczywiście do ważnych składników oprogramowania Bitdefender Small Office Security 2023 należy również potężna zapora sieciowa. Jest ona dostępna dla Ciebie bezpośrednio po zainstalowaniu rozwiązania i umożliwia bezpieczne korzystanie i komunikację w sieci. Próby przejęcia kontroli lub podsłuchiwania danych są wykrywane bezpośrednio przez odpowiednie zachowania i można je odeprzeć. Dzięki oprogramowaniu Bitdefender Small Office Security 2023 nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo swoich urządzeń po ich instalacji.

Szczególnie w środowisku zawodowym, czyli w firmie, ochrona danych jest również ważna. W końcu zwykle zarządzasz nie tylko ważnymi informacjami o swoich pracownikach, ale także o klientach i innych kontaktach biznesowych. Ochrona danych jest więc głównym celem oprogramowania Bitdefender Small Office Security 2023. Możesz na przykład skorzystać ze zintegrowanej usługi VPN, która umożliwia szyfrowany transfer danych w przypadku wrażliwych procesów. Ponadto możesz łatwo i szybko zidentyfikować potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa dzięki praktycznej ocenie podatności. Uruchom ją raz po zainstalowaniu oprogramowania Bitdefender Small Office Security 2023, aby uzyskać wgląd w poziom bezpieczeństwa Twojego komputera. Ponadto dostępne są ważne informacje i praktyczne wskazówki dotyczące poprawy poziomu bezpieczeństwa, które zazwyczaj możesz łatwo zastosować w praktyce.

Skuteczna ochrona, łatwa w użyciu i na różnych urządzeniach

Oprogramowanie Bitdefender Small Office Security 2023 jest oczywiście doskonale przystosowane do używania na różnych urządzeniach końcowych. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by używać go na Windows 10 lub nawet Windows 11. Jednocześnie możesz liczyć na wsparcie dla wielu różnych innych urządzeń i platform. Ponieważ powinieneś również zapewnić znacznie większe bezpieczeństwo na urządzeniach mobilnych, które odgrywają coraz większą rolę w codziennej pracy. Wraz z Bitdefender Small Office Security 2023 producent przedstawia rozwiązanie, z którego możesz bez problemu korzystać także na smartfonie lub tablecie. Wystarczy, że pobierzesz odpowiednie programy lub aplikacje z odpowiedniego sklepu. Natychmiast po instalacji korzystasz ze skutecznej ochrony we właściwych miejscach i po raz kolejny znacząco zwiększasz poziom bezpieczeństwa wszystkich danych i urządzeń w swojej firmie.

Aby zakup licencji na oprogramowanie Bitdefender Small Office Security 2023 był szczególnie atrakcyjny dla Ciebie i Twojej firmy, czeka na Ciebie wiele innych ważnych cech i funkcji. Na przykład możesz użyć zintegrowanej ochrony kamery internetowej i mikrofonu, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do sprzętu w Twoich urządzeniach. Jest też specjalny tryb baterii, który w pewnych okolicznościach może wydłużyć czas pracy urządzeń mobilnych.

Ponadto producent podkreśla, że oprogramowanie Bitdefender Small Office Security 2023 jest wyjątkowo łatwe w użyciu. Dzięki temu to popularne rozwiązanie jest odpowiednie także dla niedoświadczonych użytkowników i dla początkujących na całej linii. Po zainstalowaniu na komputerze programu ze wszystkimi ważnymi cechami i funkcjami możesz bezpośrednio polegać na niezbędnej ochronie i rozpocząć pracę. W tym przypadku niezbędne ustawienia i ważne parametry są już wstępnie zdefiniowane.

Kup teraz tanie licencje - po prostu zamów Bitdefender Small Office Security 2023

Zabezpiecz swoją licencję Bitdefender Small Office Security 2023 na dobrych warunkach. Oferujemy naszym klientom bardzo szeroki wybór produktów. Ponadto oferujemy również inne licencje od producenta Bitdefender. Jeśli szukasz Bitdefender VPN Premium lub Bitdefender Total Security 2023, to trafiłeś we właściwe miejsce. Rozejrzyj się i znajdź produkt odpowiedni dla swoich potrzeb. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w aktywacji klucza produktu, nasza kompetentna i przyjazna obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji. Wszyscy pracownicy obsługi są zorientowani na klienta i ważne jest dla nas, aby szybko zrealizować Twoje zgłoszenie. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Klucz produktu wyślemy Ci pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut od otrzymania płatności. Czekamy na Twoje zamówienie i zapraszamy do naszego sklepu.

Powiązane łącza do "Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Small Office Security 2023 | Vollversion"
Windows Server 2012 R2 Użytkownik Windows Server 2012 R2 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
195,51 zt * 244,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Windows Server Device CAL 2022 Windows Server 2022 Device CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft Office 2016 Standard Mac Microsoft Office 2016 Standard Mac
283,71 zt * 932,37 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Device Microsoft SQL Server 2019 Device
Od 440,51 zt * 552,43 zt *
Wyświetlony