• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise

881,51 zt * 1 126,51 zt * (21,75% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

  • BS-11149
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise"

Kup Visual Studio Enterprise 2017 od Microsoftu online w BestSoftware

Ci, którzy chcą mieć potężne i indywidualne aplikacje na różne platformy, podejmują dobrą decyzję, wybierając oprogramowanie Visual Studio Enterprise 2017 i korzystając z wielu różnych ofert, możliwości i narzędzi. Oczywiście, rozwiązanie Visual Studio Enterprise 2017 nie jest skierowane tylko do profesjonalistów, ale także do niedoświadczonych użytkowników oraz początkujących, którzy szukają przemyślanej i atrakcyjnej koncepcji do codziennej pracy. Wspieramy cię w twojej codziennej pracy atrakcyjnymi ofertami i udostępniamy ci klucz do oprogramowania w ciągu maksymalnie 30 minut za darmo. Cieszymy się z Twojego zakupu i chętnie pomożemy Ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów.

Twórz indywidualne i imponujące aplikacje za pomocą oprogramowania Visual Studio Enterprise 2017

Oprogramowanie Visual Studio Enterprise 2017 zapewnia optymalne warunki do tworzenia imponujących i indywidualnych aplikacji, które możesz doskonale dostosować do potrzeb różnych platform. Jedną z mocnych stron tego rozwiązania jest bogate wyposażenie w liczne narzędzia, a jednocześnie koncepcja przyjazna dla początkujących. Odpowiada za to wiele różnych cech. Na przykład, możesz polegać na zależnej od kursora pomocy online w środowisku programistycznym Visual Studio Enterprise 2017, która dostarcza dodatkowych treści, wskazówek i trików. Możesz z łatwością włączać i wyłączać poszczególne bloki kodu, tak by mieć wszystko pod kontrolą przez cały czas. Dla dodatkowej ulgi i ułatwienia codziennej pracy oprogramowanie umożliwia także kolorystyczne podświetlanie słów kluczowych i automatyczne sprawdzanie składni. Dzięki funkcji IntelliSense korzystasz z automatycznego uzupełniania metod i funkcji. Odbywa się to bezpośrednio podczas wprowadzania kodu źródłowego i pozwala zaoszczędzić ogromną ilość czasu i wysiłku, zwłaszcza w przypadku skomplikowanych prac.

Kolejną mocną stroną oprogramowania Visual Studio Enterprise 2017 jest jego wszechstronne wsparcie dla szerokiej gamy języków. Tutaj program pokazuje się z najlepszej strony. Ważna decyzja producenta, firmy Microsoft, przyczyniła się do tego już w 2002 roku. Wtedy właśnie firma uruchomiła nowy program certyfikacji, który umożliwił innym dostawcom oferowanie własnych języków dla Visual Studio. Z upływem miesięcy i tygodni na rynku pojawiły się inne języki, które do dziś są używane w oprogramowaniu Visual Studio Enterprise 2017 i przekonują atrakcyjnymi zaletami podczas tworzenia oprogramowania. Niezbędny jest też zintegrowany debugger. Dlatego polegaj na funkcji "Edytuj i kontynuuj", która między innymi umożliwia późniejsze dołączanie do już uruchomionych procesów. Działa to równie dobrze na komputerze lokalnym, jak i w sieci.

Do efektywnej codziennej pracy Visual Studio Enterprise 2017 udostępnia wiele edytorów różnego typu. Oprócz klasycznych edytorów kodu dla obsługiwanych języków programowania, dostępne są także edytory dla graficznego interfejsu użytkownika oraz specjalne edytory graficzne w wielu różnych wersjach. Rozpocznij pracę programistyczną już teraz z Visual Studio Enterprise 2017 i polegaj na atrakcyjnym i wszechstronnym pakiecie całościowym.

Już podczas instalacji wybierz narzędzia niezbędne do efektywnego wykorzystania sprzętu

Dzięki indywidualnej i skutecznej instalacji już na samym początku decydujesz, które usługi są dla ciebie ważne. Z pomocą praktycznego przeglądu i łatwego w użyciu interfejsu możesz łatwo dostosować Visual Studio Enterprise 2017 do swoich potrzeb. Ponieważ rozwiązanie firmy Microsoft jest wyposażone w setki narzędzi i opcji, dzięki którym możesz efektywnie pracować, ale ty jako użytkownik potrzebujesz tylko kilku z nich. Jednak instalacja wraz ze wszystkimi możliwościami programu zajmuje dużo miejsca i znacznie spowalnia system. Dlatego jako użytkownik powinieneś zawczasu zastanowić się, które funkcje są naprawdę potrzebne, wybrać je, a następnie przeprowadzić odpowiednią instalację. Także w tym przypadku popularne rozwiązanie Visual Studio Enterprise 2017 jest przekonujące na całej linii.

Przekonaj się o atrakcyjnych zmianach w Visual Studio Enterprise 2017

Wraz z popularnym oprogramowaniem Visual Studio Enterprise 2017 producent Microsoft wprowadził pewne zmiany i uaktualnił technicznie ten wariant. Staje się to oczywiste już przy bliższym przyjrzeniu się ścieżkom, czyli miejscom, w których znajdują się instalacje. Teraz używana jest tu nowa ścieżka. Jednocześnie Visual Studio Enterprise 2017 imponuje nowym lub gruntownie zmienionym instalatorem. Teraz ma to działać znacznie szybciej, a tym samym oszczędzać twój cenny czas jako użytkownika. Dopiero od wersji 2017 korzystasz także ze wspomnianej wcześniej możliwości instalowania lub odznaczania poszczególnych składników programu. Co więcej, nowy instalator jest samodzielnym programem, co oznacza, że jest stale dostępny. Dzięki temu późniejsza adaptacja komponentów jest bardzo łatwa, a aktualizacja instalacji nie stanowi problemu. Jednak ze względu na wszechstronne narzędzia i funkcje, które niesie ze sobą program Visual Studio Enterprise 2017, przestrzeń dyskowa również znacznie się zwiększa i powinieneś rozważyć odpowiedni rozmiar dysku twardego. W końcu instalator ma rozmiar 35 gigabajtów dla instalacji offline. Nie musisz się też martwić o kompatybilność z aktualnymi wersjami popularnego systemu operacyjnego Windows. Nawet nowy system Windows 10  jest w pełni obsługiwany przez Visual Studio Enterprise 2017, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by go zainstalować.

Jednocześnie nowa wersja Visual Studio Enterprise 2017 przynosi ze sobą obszerne zmiany w segmencie języków. Dzięki .NET Core i ASP.NET Core są teraz w pełni obsługiwane w popularnym wariancie i mogą być używane przez Ciebie do tworzenia wielu różnych aplikacji. Microsoft podaje też szczegółowo kolejne zmiany dla Visual Studio Enterprise 2017, które dotyczą na przykład drobnych poprawek czy też usunięcia błędów.

Wiele atrakcyjnych korzyści czeka na ciebie, gdy kupisz u nas Visual Studio Enterprise 2017

Jako klient możesz zawsze liczyć na atrakcyjne korzyści w sklepie internetowym BestSoftware. Na przykład wspieramy cię kompetentną i przyjazną obsługą klienta w przypadku wszystkich otwartych pytań lub życzeń. Ponadto oferujemy ci kilka praktycznych możliwości kontaktu, na przykład telefonicznie, mailowo lub przez czat na żywo. Po prostu wybierz odpowiednią wersję i pozwól nam pomóc ci w instalacji lub aktywacji Visual Studio Enterprise 2017, także poprzez zdalną obsługę techniczną. Oferujemy także szeroką i atrakcyjną gamę oprogramowania Microsoft, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Skorzystaj z pakietu Microsoft Office 365 Business lub kup licencję na nowy system operacyjny Windows 10 Pro, z nami praktycznie nic nie pozostaje do życzenia. Zobacz teraz, kupuj bezpiecznie i wygodnie z domu i pozwól, by BestSoftware Cię przekonał.

 

Wymagania systemowe - Visual Studio 2017 Enterprise
Procesor Procesor o częstotliwości 1,8 gigaherca (GHz) lub szybszy
Systemy operacyjne    Windows10, Windows 8 , Windows 7, Windows Server 2012 R2 
Pamięć 2GB RAM (zalecane 4GB RAM)
Miejsce na dysku twardym 1 - 40 GB (w zależności od konfiguracji)
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX 9 o rozdzielczości co najmniej 1024x768
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

  

Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise"
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
1 126,51 zt * 2 449,95 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 8.1 Home Windows 8.1 Home
53,41 zt * 151,56 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Start 10 | Windows Start 10 | Windows
126,91 zt * 194,92 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
195,51 zt * 342,51 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik Microsoft SQL Server 2017 Użytkownik
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows
Od 685,51 zt * 808,01 zt *
Windows 10 Edukacja Windows 10 Edukacja
126,91 zt * 155,33 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Microsoft Visio 2016 Standard Windows Microsoft Visio 2016 Standard Windows
137,15 zt * 1 282,77 zt *
Microsoft Visio 2019 Standard Windows Microsoft Visio 2019 Standard Windows
171,01 zt * 1 865,87 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Microsoft Excel 2016 Windows Microsoft Excel 2016 Windows
97,51 zt * 318,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony