• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Visio 2021 Standard Windows | Retail

440,51 zt * 4 409,51 zt * (90,01% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-11061
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2021 Standard Windows | Retail"

Kup Microsoft Visio 2021 Standard tanio online

Kup Microsoft Visio 2021 Standard online po niskiej cenie i skorzystaj z możliwości bezpośredniego pobrania. Program ten jest idealny do tworzenia przejrzystych, indywidualnych i praktycznych diagramów, które mogą być używane zarówno w sieci, jak i w klasycznych aplikacjach desktopowych.

Szeroki zakres funkcji do Twojej dyspozycji

Jedną z największych zalet programu Microsoft Visio 2021 Standard jest bogaty wybór potężnych narzędzi. Przede wszystkim program nadaje się do wykorzystania i wizualizacji różnych danych, zwłaszcza w formie licznych wykresów. Jednocześnie oprogramowanie oferuje optymalne warunki do łatwego i intuicyjnego wprowadzenia w jego użytkowanie. Jako użytkownik możesz na przykład polegać na tysiącach różnych szablonów ze wszystkich dziedzin. Jeśli więc chcesz stworzyć diagram, masz już podstawę do pracy, którą musisz wykonać Microsoft Visio 2021 Standard już teraz stanowi podstawę do dalszej pracy. Ci, którzy używają programu jako stałej instalacji, mogą przeglądać dodatkowe szablony online. W trakcie aplikacji układ szablonów może być oczywiście indywidualnie dostosowany, tak by w razie potrzeby nadawały one właściwy kierunek.

Program Visio 2021 Standard udostępnia wiele różnych typów diagramów. Od klasycznego wykresu przepływowego po wybór wykresów organizacyjnych, możesz prezentować swoje dane na wiele różnych sposobów. Oczywiście, twoje istotne dane mogą być przekazywane przy jak najmniejszym wysiłku; umożliwiają to zintegrowane interfejsy. Na przykład przeniesienie obszernych zestawów danych z arkusza kalkulacyjnego Excel lub z programu Access, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

W razie potrzeby wszystkie funkcje programu Visio 2021 Standard mogą być używane bez instalacji w chmurze, ale wymaga to Subskrypcja Office 365. Dzięki tej funkcji oszczędzasz sobie jednak instalacji i możesz pracować niezależnie od urządzenia, korzystając z dowolnej przeglądarki internetowej. Wreszcie, oprogramowanie oferuje optymalne możliwości współpracy. Kilku użytkowników może mieć dostęp do projektów w tym samym czasie, a administrator otrzymuje powiadomienie o każdej zmianie. Obecna wersja programu Visio 2021 oferuje także bardzo dobrą dostępność, na przykład dzięki rozszerzonemu wyjściu głosowemu lub ulepszonej klawiaturze, oraz ułatwia współpracę w grupach.

Połącz Visio z aplikacjami pakietu Microsoft Office, aby zwiększyć produktywność

Zaprojektowałeś już możliwości aplikacji za pomocą Microsoft Visio 2019 Standard i łączył poszczególne aplikacje o wiele bardziej efektywnie, i to samo dotyczy obecnej wersji 2021. Między innymi z tego powodu warto używać aplikacji z Pakiet Office 2021. Między innymi korzystasz z prostego i szybkiego transferu odpowiednich danych do programu Visio. Program jest wyposażony w odpowiednie interfejsy i doskonale współpracuje na przykład z Excel lub Access. Oba rozwiązania są dostępne w Pakiet Office 2021 są dla ciebie dostępne. Równie praktyczna jest współpraca z Teams, oprogramowaniem do komunikacji, które także jest częścią pakietu Office. Nawiasem mówiąc, połączenie różnych aplikacji jest nie tylko zalecane w obecnej wersji 2021, ale jest też warte zachodu, jeśli na co dzień używasz Microsoft Visio 2019 Standard. Dzięki Teams możesz jeszcze wydajniej pracować z kolegami lub w zespole, co szczególnie dobrze sprawdza się na większą odległość. Szczególnie w czasach domowego biura połączenie Microsoft Visio 2019 Standard z innymi rozwiązaniami tego samego twórcy okazuje się bardzo dobrym wyborem.

Przegląd zmian w najnowszym oprogramowaniu Visio

W 2021 r Microsoft jego własne oprogramowanie zostało gruntownie przebudowane. Zmiany dotyczą także programu Microsoft Visio 2019 Professional, który był używany do tej pory, i to samo dotyczy programu Microsoft Visio 2019 Standard. Jednak zmiany i poprawki są raczej skromne; ani podstawowa funkcjonalność, ani cechy nie zmienią się wraz z nową wersją.

Zmiany ograniczają się na przykład do projektu. Rok 2021 przynosi ze sobą Windows 11 przynosi też użytkownikom poprawiony system operacyjny. Deweloper dostosowuje teraz poszczególne aplikacje do nowego systemu, a więc również Microsoft Visio, na przykład, ma zaokrąglone rogi i krawędzie oraz dostosowany profil kolorów. W razie potrzeby użytkownicy mogą także włączyć tryb ciemny w programie Microsoft Visio 2021 Standard. Dzięki temu cała zawartość jest wyświetlana w ciemnych kolorach, co poprawia przegląd. Użytkownicy starszego sprzętu również mogą skorzystać z kompleksowej aktualizacji do wersji Microsoft Visio z 2021 roku. Dotyczy to wydajności oprogramowania. Deweloper obiecuje szybszą reakcję na wszystkie polecenia i wysoką stabilność.

Możesz kupić od nas starsze wersje i inne programy po dobrej cenie

Jeśli chciałbyś zamówić starszą wersję programu Visio, na przykład Microsoft Visio 2019 Professional lub Microsoft Visio 2019 Standard, możesz skorzystać z atrakcyjnych ofert na Best-Stoftware.de. Do dyspozycji masz wiele różnych rozwiązań, w tym także Office 2021 z Słowo, Excel, PowerPoint i więcej Aplikacje pakietu Microsoft Office. Dzięki bezpośredniemu pobraniu możesz od razu zacząć korzystać z programu i zaoszczędzić pieniądze dzięki atrakcyjnym warunkom. Dlatego już teraz wykorzystaj w pełni swoją cyfrową pracę i kup potrzebne oprogramowanie tanio i bezpiecznie online.

Powiązane łącza do "Microsoft Visio 2021 Standard Windows | Retail"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Visio 2021 Standard Windows | Retail"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Visio 2021 Standard Windows | Retail"
Wyświetlony