• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core

3 086,51 zt * 4 365,41 zt * (29,3% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • BS-10676
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core"

Pracuj nie tylko wydajnie, ale i bezpiecznie | SQL Server 2014 Standard 2Core

Microsoft SQL Server 2014 Standard jest znanym oprogramowaniem bazodanowym firmy Microsoft. Użytkownicy programu mogą korzystać zarówno z jego ogólnych funkcji administracyjnych, jak i z funkcji business intelligence. Ta wersja jest przeznaczona przede wszystkim dla poszczególnych działów firmy lub nawet małych firm. W tym przypadku system baz danych nie tylko obsługuje podstawowe narzędzia programistyczne do użytku lokalnego - jeśli jest to pożądane, pliki danych SQL mogą być przechowywane z serwera bezpośrednio w Azure. Dane te mogą być dalej przetwarzane w chmurze. Klienci korzystają z tego potężnego i wydajnego systemu do zarządzania bazami danych w sposób oszczędzający zasoby.

Kup Microsoft SQL Server - używaj wielu komponentów serwera
Microsoft SQL Server 2014 jest również znany pod nazwą projektu Hekaton. Dzięki Edycji Standardowej użytkownicy mogą nie tylko pracować wydajnie, ale także bezpiecznie. Ponadto udało się pozytywnie zredukować wysiłek administracyjny. Wszystko to jest możliwe, ponieważ Microsoft SQL Server 2014 Standard współpracuje z różnymi zoptymalizowanymi i nowymi komponentami serwera.

Moduł bazy danych SQL Server
Dzięki temu modułowi można korzystać z tak zwanej usługi podstawowej. Jest to warunek konieczny, by dane mogły być w ogóle przetwarzane, przechowywane czy zapisywane. Umożliwia to między innymi replikację danych lub wyszukiwanie pełnotekstowe.

Usługi analityczne
Dzięki różnorodnym narzędziom komponentów programu SQL Server 2014 "SSAS" użytkownicy mogą korzystać z tak zwanego analitycznego przetwarzania online. Ten silnik danych dostarcza między innymi danych dla aplikacji klienckich w Reporting Services czy Excelu. Ponadto możliwe jest eksplorowanie danych.
Reporting Services: Usługi Reporting Services "SSRS" zawierają różne komponenty klienckie i serwerowe, które pozwalają na tworzenie gotowych i interaktywnych raportów. Raporty te mogą być tworzone w formie wykresu, macierzy lub tabeli.

Usługi integracyjne
SSIS lub Integration Services to produkt serwerowy ETL, który składa się z usługi systemowej Windows, konsoli administracyjnej i dodatkowego produktu dla programistów. Ta grupa obejmuje z jednej strony narzędzia graficzne, a z drugiej obiekty programowalne. Do danych w bazie można teraz uzyskać dostęp w celu ich przeniesienia, przekształcenia lub skopiowania. Ułatwia to także pracę administratorowi.

Usługi Master Data
"MDS" lub Master Data Services to rozwiązanie SQL Server lub Master Data Platform. Można modelować i walidować encje, atrybuty lub hierarchie. Pomaga w tym dodatek do Excela, który jest bardzo praktyczny dla jego użytkowników - ponieważ danymi można zarządzać jeszcze bardziej efektywnie. Notatki dotyczące transakcji mogą być zapisywane bezpośrednio w systemie. Bezpieczeństwo danych jest oparte na rolach.

Kup SQL Server - skorzystaj jako użytkownik
Dzięki nowej funkcji "IN memory" transakcje i przesyłanie danych można przyspieszyć trzydziestokrotnie. Dostępność jest gwarantowana przez funkcję "zawsze włączony". Ponadto można szybko przywrócić stan sprzed katastrofy. Ulepszone zabezpieczenia pozwalają na szyfrowanie danych. Ich monitorowanie jest przejrzyste dla użytkownika.

Wymagania systemowe:

Windows Server 2012
Windows Server 2012 R2

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2014 Standard 2 Core"
Wyświetlony