• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Server 2016 Standard Media Kit | Prawo do downgrade'u

Microsoft Server 2016 Standard Media Kit | Prawo do downgrade'u

146,51 zt * 293,51 zt * (50,08% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 8 razy
  • BS-11193
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Serwer
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Server 2016 Standard Media Kit | Prawo do downgrade'u"

Kup Microsoft Server 2016 Standard Media Kit i przeprowadź downgrade Windows Server 2019

Dzięki serwerowemu systemowi operacyjnemu Windows Server 2019 Standard możesz wygodnie centralnie udostępniać dane i programy, łączyć komputery w sieć i zarządzać uprawnieniami użytkowników. Jeśli chodzi o integrację serwerów linuksowych, usługi w chmurze i bezpieczeństwo sieci, to oprogramowanie serwerowe potrafi przekonać pod każdym względem. Niemniej jednak różne powody mogą przemawiać za obniżeniem wersji Windows Server 2019 Standard do wersji Microsoft Server 2016 Standard. Choć Microsoft przywiązuje wagę do jak największej kompatybilności swoich produktów, może się zdarzyć, że specjalne procedury specjalistyczne nie będą działać poprawnie pod Windows Server 2019. Od komunikatów o błędach po niemożność działania, możliwe są różne scenariusze. Jeśli zakupisz zestaw Microsoft Server 2016 Standard Media Kit i dokonasz downgrade'u systemu Windows Server 2019 Standard, będziesz mógł ponownie w pełni wykorzystać wdrożone oprogramowanie specjalne. Czasami nowe serwery są dostarczane razem z wersją systemu operacyjnego serwera na rok 2019. Niekoniecznie jednak spełnia to wymagania biznesowe. W pewnych okolicznościach, na przykład, tylko Microsoft Windows Server 2016 CALs znajdują się w portfelu licencji. W takim przypadku rozwiązaniem może być także Microsoft Server 2016 Standard Media Kit. W porównaniu z licencją Microsoft Server 2016 Standard, prawo do downgrade'u jest znacznie tańsze. Użyj systemu operacyjnego serwera, który naprawdę spełnia twoje wymagania.

Aby dokonać downgrade'u Microsoft Server 2019: Kup Microsoft Server 2016 Standard Media Kit

Jeśli kupisz Microsoft Server 2016 Standard Media Kit, aby dokonać downgrade'u Microsoft Server 2019 Standard, wszystkie funkcje Microsoft Server 2016 Standard będą oczywiście w pełni dostępne dla ciebie. W przypadku Microsoft Server 2016 Standard oznacza to większe bezpieczeństwo maszyn wirtualnych. W tym sensie Microsoft chroni maszyny wirtualne Hyper-V za pomocą BitLockera, przechowuje klucze w zaufanym lesie AD i tworzy relację zaufania między lasem maszyn wirtualnych a lasem kluczy. Innowacje w stosunku do poprzednich wersji Software-Defined Storage dotyczą głównie Storage Spaces Direct, który umożliwia administratorom konsolidację oddzielnych dysków typu Just a Bunch of Disks (JBOD) oraz skalowalnych serwerów plików w jedną pulę zamiast wielu warstw. Jeśli jednak zakupisz zestaw Microsoft Server 2016 Standard Media Kit i dokonasz downgrade'u do wersji Microsoft Server 2019 Standard, skorzystasz z wielu dodatkowych funkcji. Replika pamięci masowej (Storage Replica) umożliwia synchroniczną replikację na poziomie pamięci masowej w klastrach danych, w tym usuwanie metropolii, oraz natychmiastowe przełączanie węzłów bez przerywania pracy.

Kup tanio Windows Server 2016 Standard Media Kit i pomyślnie przeprowadź downgrade do Windows Server 2016 Standard

Osoby, które chcą dokonać downgrade'u systemu Windows Server 2019 Standard, nabywają niezbędne prawo downgrade'u wraz z Windows Server 2016 Standard Media Kit. Skorzystaj z najlepszej ceny w BestSoftware i użyj systemu operacyjnego serwera, który spełnia twoje wymagania i życzenia. Jeśli nadal potrzebujesz CAL-ów Microsoft Windows Server 2016, to oczywiście znajdziesz je tutaj.

Powiązane łącza do "Microsoft Server 2016 Standard Media Kit | Prawo do downgrade'u"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Server 2016 Standard Media Kit | Prawo do downgrade'u"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Server 2016 Standard Media Kit | Prawo do downgrade'u"
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 587,51 zt * 3 919,51 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Wyświetlony