• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Outlook 2021 Windows | Retail

Microsoft Outlook 2021 Windows | Retail

293,51 zt * 367,01 zt * (20,03% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-11058
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2021 Windows | Retail"

Zamów online program Microsoft Outlook 2021 - dobrze trafiłeś

Dodatkowo do zebranych Pakiety biurowe zapewnia Microsoft zapewnia także Aplikacje indywidualne kup ten potężny program do zarządzania wiadomościami tanio i bezpiecznie na Best-Software.de, a my natychmiast udostępnimy ci Outlooka 2021 do pobrania. Po zakupie nie musisz długo czekać na Outlook 2021 Pobierz długo czekać, ale może od razu zacząć produktywnie korzystać z popularnego oprogramowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą bezpośrednio u nas i zamówienia pojedynczej aplikacji z popularnego pakietu biurowego w bardzo prosty i oszczędzający czas sposób.

Outlook 2021 oferuje wiele praktycznych funkcji

Możliwości programu Outlook 2021 wykraczają daleko poza zwykłe wysyłanie, czytanie i odbieranie e-maili. Popularna pojedyncza aplikacja jest raczej złożonym oprogramowaniem do profesjonalnego użytku z wieloma funkcjami. Skupiamy się również na Biuro 2021 dwa zasadnicze punkty: Bezpieczeństwo użytkownika i prosta, intuicyjna obsługa.

Zagrożenia płynące z e-maili są wszechobecne, a nawet wciąż znacząco wzrastają. Zwykły spam to wciąż najmniejszy problem; nierzadko firmy otrzymują wiadomości z załączonym złośliwym kodem. Dlatego warto zamówić online program Microsoft Outlook 2021 i używać go do zarządzania swoim kontem e-mail. Program posiada zintegrowany skaner, który dokładnie sprawdza wszystkie załączniki w przychodzących e-mailach. Jeśli podczas skanowania zostanie wykryty szkodliwy załącznik, Outlook 2021 usunie go bezpiecznie i automatycznie. Użytkownik nawet nie wchodzi w kontakt z zagrożeniem Perspektywa 2021 jednak Outlook 2021 nie tylko pilnuje załączników wiadomości, ale także skanuje zawarte w nich linki i w razie zagrożenia natychmiast włącza alarm.

Oprogramowanie obsługuje wszystkich popularnych dostawców poczty elektronicznej, więc nie musi to być skrzynka pocztowa Microsoftu. W razie potrzeby można przechowywać kilka kont jednocześnie. Osoby, które na przykład mają kilka kont e-mail w firmie, mogą połączyć je w jeden praktyczny interfejs użytkownika i w ten sposób zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku w codziennym życiu. Jednocześnie, dzięki swoim wszechstronnym funkcjom, Outlook 2021 zapewnia również ochronę podczas wysyłania wiadomości e-mail. W razie potrzeby dostępne jest silne, najnowocześniejsze szyfrowanie, które zapewnia ochronę transmisji danych.

Kupno oprogramowania ma wiele przekonujących zalet

Warto kupić Outlooka 2021 do pobrania, jeśli często z niego korzystasz. W zakupionej wersji dostępnych jest znacznie więcej funkcji umożliwiających efektywną pracę. Na przykład pamięć na przychodzące i wychodzące e-maile to 50 terabajtów, co powinno wystarczyć nawet na wiele lat. Jako uzupełnienie Microsoft udostępnia jeden terabajt przestrzeni dyskowej w chmurze za pośrednictwem własnej usługi OneDrive, z której można swobodnie korzystać dla wszystkich klasycznych plików i dokumentów. Ogólnie rzecz biorąc, oprócz wariantu zainstalowanego, możliwe jest też korzystanie z aplikacji Outlook w chmurze, do której musisz się zalogować za pomocą własnego konta Microsoft, korzystając z aktualnej przeglądarki. Jako uzupełnienie klasycznego oprogramowania dostępna jest także bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS lub Android.

Nowy Outlook 2021 pojawia się wraz z Windows 11 i oferuje subtelną modernizację

Obecna wersja jest bezpośrednim następcą Perspektywy 2019 i przekonuje kilkoma praktycznymi cechami. Ogólnie jednak zmiany w porównaniu z poprzednikiem są raczej ograniczone, więc jest to łagodny dalszy rozwój potężnego programu.

Niektóre z tych zmian dotyczą na przykład wyglądu. Choć program do zarządzania pocztą elektroniczną nie prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie, to jednak wygląda świeżo i płynnie. Microsoft dostosował krawędzie i zoptymalizował kolorystykę obrazu, także w odniesieniu do nadchodzącego systemu operacyjnego Windows 11. Deweloper kontynuuje też prace nad wydajnością i obiecuje poprawę stabilności i wydajności w najnowszej aktualizacji. Oba punkty powinny być wyraźnie zauważalne zwłaszcza na starszych, a więc mniej wydajnych systemach i ułatwiać aplikację.

Dodatkowo zintegrowane Microsoft w nowym Outlook teraz zawiera pomoc w słowach podczas tworzenia wiadomości, nowe menu rozwijane ułatwia wyszukiwanie, a także dostępne jest nowe środowisko rezerwacji sal konferencyjnych. Otrzymane lub skomponowane wiadomości można teraz także udostępniać innym użytkownikom bezpośrednio z Outlooka 2021, na przykład osobie lub kanałowi. Wymaga to jednak użycia darmowego oprogramowania "Teams", które jest preinstalowane w wielu pakietach Office.

Skorzystaj z szerokiej gamy pakietów Office

Z nami możesz nie tylko Zamów online program Microsoft Outlook 2021ale korzysta z szerokiej gamy innych programów Microsoftu. Na przykład, możesz polegać na atrakcyjnym pakiecie "Microsoft Office 2021 Home and Businessktóry łączy wszystkie popularne, indywidualne aplikacje w jeden pakiet i natychmiast udostępnia pełną wydajność nowoczesnego oprogramowania. Szeroki wybór Aplikacje biurowe nie pozostawia nic do życzenia. Dla początkujących, profesjonalnych użytkowników, a nawet dla całej firmy, zawsze mamy odpowiednie aplikacje Office, które możesz niedrogo kupić.

Wymagania systemowe
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows 10, Windows 11
RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 4 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
Przeglądarka aktualne wersje przeglądarek Firefox, Internet Explorer, Chrome, Safari lub Microsoft Edge
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)office.com/systemrequirements.

  

Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2021 Windows | Retail"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2021 Windows | Retail"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Outlook 2021 Windows | Retail"
Wyświetlony