• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Exchange Server 2013 Urządzenie

Microsoft Exchange Server 2013 Urządzenie 1 CAL

97,51 zt * 150,28 zt * (35,11% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

Te opcje nie są dostępne!

  • BS-10554
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

CAL Anzahl

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2013 Urządzenie"

Exchange Server 2013 Device CAL nie musi być drogi - kup teraz w BestSoftware

Nie musisz koniecznie wydawać Exchange Server 2013 Device CAL nie musisz koniecznie wydawać dużo pieniędzy, możesz też, jeśli chcesz, kupić u nas szczególnie tanio i łatwo. CAL to licencja dostępowa, której potrzebujesz, by korzystać ze wszystkich funkcji i konfigurować serwer. Tylko z tą licencją będziesz mógł w pełni wykorzystać wszystkie narzędzia. Oczywiście, możesz polegać na naszej atrakcyjnej ofercie, a dzięki maksymalnie 30-minutowemu czasowi dostawy po zakupie nie musisz długo czekać na upragniony Exchange Server 2013 Device CAL.

Dzięki wielu narzędziom Exchange Server 2013 praca idzie łatwiej z ręki

Codzienna praca jest o wiele łatwiejsza i bardziej efektywna dzięki Exchange Server 2013 o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze. Dotyczy to teraz wielu różnych obszarów pracy, ponieważ możliwości, jakie daje oprogramowanie od Microsoftu, są znacznie szersze. Dzięki temu możesz już nie tylko odbierać i wysyłać e-maile, ale także w bardzo prosty sposób korzystać z innych funkcji.

Na przykład, możesz polegać na zintegrowanym i praktycznym kalendarzu. Pomaga ci śledzić ważne spotkania i terminy w twojej codziennej pracy. Bo zbyt często zdarza się, że mimo wyczerpujących notatek, o ważnych umowach się po prostu zapomina. Aby ci się to nie przytrafiło, powinieneś z łatwością wprowadzać terminy i daty spotkań oraz ustawiać przypomnienia. Ważne jest jednak także zarządzanie centralnymi danymi i informacjami. Możesz łatwo wprowadzać lub aktualizować dane główne dotyczące klientów i pracowników.

Nawiasem mówiąc, działa to też całkiem prosto i wygodnie z drogi. Możesz liczyć na odpowiednie wsparcie dla pracy mobilnej, na przykład dzięki zoptymalizowanemu interfejsowi dla ekranów dotykowych. Oczywiście, możesz korzystać z Exchange Server 2013 na swoim smartfonie lub tablecie, używając aplikacji lub interfejsu webowego. Ponadto Microsoft koncentruje się na maksymalnym zabezpieczeniu informacji i danych użytkownika. Na przykład zintegrowane oprogramowanie antywirusowe jest dołączane bezpośrednio z fabryki. Wykrywa wszystkie zagrożenia i potencjalnie niebezpieczne wiadomości, które przychodzą na przykład do twojej skrzynki odbiorczej. Nie musisz się już martwić o szkodliwą zawartość czy załączniki, jeśli ufasz i chcesz polegać na serwerze Exchange 2013.

Oczywiście, Microsoft zoptymalizował Exchange Server 2013 we wszystkich właściwych miejscach

W 2013 roku serwer Microsoft Exchange otrzymał kilka ważnych innowacji i technik, które prawdopodobnie będą miały duże znaczenie dla ciebie jako użytkownika w codziennym życiu. Należy do nich wspomniane wcześniej oprogramowanie antywirusowe. Nie była ona wcześniej używana w serwerze, ale została dodana dopiero w 2013 roku. Serwer ma też kilka nowości wizualnych. Korzystasz między innymi z ulepszonego interfejsu o prostej i efektywnej strukturze. Intuicyjna nawigacja nie pozostawia praktycznie nic do życzenia, nawet dla początkujących.

Jeśli chciałbyś używać Microsoft Exchange Server 2013 z wieloma innymi programami i łączyć je ze sobą, ten wariant również ma odpowiednie funkcje. Polegaj na integracji SharePointa i Lync. Oba warianty to popularne programy, które również pochodzą od Microsoftu i doskonale nadają się do wydajnej pracy. Zawsze możesz pozostać w kontakcie ze swoimi kolegami lub pracownikami, a zwykła wymiana plików lub postępów w pracy działa jeszcze skuteczniej. Ponadto producent Microsoft obiecuje lepszą wydajność i ogólnie przyjemniejsze użytkowanie, a wariant ten ma być także bardziej skalowalny. Dzięki temu możesz indywidualnie dostosować oprogramowanie do swojego profilu sprzętowego, ponieważ nawet w segmencie profesjonalnym istnieje wiele różnic.

Kup Exchange Server 2013 Device CAL - praktyczną licencję dostępową dla twoich urządzeń końcowych

Wystarczy, że kupisz odpowiedni Exchange Server 2013 Device CAL w sklepie BestSoftware, który jest potrzebny do korzystania i dostępu do serwera. Ważna jest konstelacja odpowiednich licencji. Przede wszystkim musisz po prostu kupić licencję na serwer, na którą z pewnością znajdziesz odpowiednie i niedrogie oferty w naszym sklepie. Dzięki takiej licencji możesz zainstalować oprogramowanie na serwerze, a następnie rozpocząć produktywną pracę. Jednak od kilku lat producent, firma Microsoft, wybrała specjalny model licencjonowania. Dotyczy to także tzw. licencji dostępowej, która jest oferowana przez Microsoft pod nazwą CAL.

Praktyczne Exchange Server 2013 Device CAL możesz nie tylko zamawiać u nas, ale także używać go bezpośrednio w życiu codziennym. Ten program Exchange Server 2013 Device CAL jest szczególnie odpowiedni dla urządzeń stacjonarnych w twojej firmie, na przykład komputerów stacjonarnych lub notebooków. Z tego urządzenia wszyscy pracownicy mogą uzyskać dostęp do serwera Exchange 2013, wprowadzać zmiany lub korzystać z wielu praktycznych funkcji. Usługa Exchange Server 2013 Device CAL jest szczególnie praktyczna, jeśli kilku pracowników i tak pracuje na tych samych urządzeniach, ponieważ w tym wariancie możesz zaoszczędzić pieniądze. Jednak przy wielu różnych platformach i pracy mobilnej może to szybko stać się kosztowne, jeśli zdecydujesz się na Exchange Server 2013 Device CAL.

Oczywiście jest też alternatywa dla ciebie, jeśli Exchange Server 2013 Device CAL nie jest dla ciebie odpowiednim wyborem. Możesz po prostu zamówić tzw. Exchange Server 2013 User CAL i oczywiście skorzystać z korzystnych cen. Takie CAL nie odnosi się do jednego urządzenia, ale tylko do jednego użytkownika. Taki użytkownik może zalogować się na serwer Exchange za pomocą swojego indywidualnego identyfikatora z dowolnego urządzenia, korzystać z niego i wykonywać wszystkie niezbędne prace. BestSoftware to właściwe miejsce, by kupić Exchange Server 2013 Device CAL lub Exchange Server 2013 User CAL.

Niskie ceny i najlepsza obsługa - z nami zakup Exchange Server 2013 Device CAL się opłaca

Cieszymy się, że będziemy mogli powitać Cię jako klienta w naszym sklepie internetowym BestSoftware i z pewnością przekonamy Cię o atrakcyjnych korzyściach, które czekają na Ciebie u nas. Dzięki prostemu zamówieniu u nas już oszczędzasz pieniądze i nie musisz obawiać się wysokich kosztów, które często są ponoszone przy zakupie bezpośrednio od producenta. Oprócz atrakcyjnych warunków, bardzo ważną rolę odgrywa dla nas najlepsza obsługa. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań możesz zawsze skontaktować się z nami w zaufaniu i liczyć na szybką, przyjazną odpowiedź naszych doświadczonych ekspertów. Na przykład wspieramy cię za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo podczas aktywacji Device CAL dla Exchange Server 2013 lub inspirujemy cię szybką odpowiedzią na twój e-mail. Możesz też zadzwonić do nas bezpośrednio przez infolinię, gdzie możesz z nami porozmawiać i uzyskać odpowiedź na swoje pytania.  Przyjrzyj się także wielu innym produktom związanym z serwerem Exchange, na przykład w postaci Exchange Server 2016 Device CAL lub Exchange Server 2019 User CAL jako znacznie nowsze wersje z jeszcze większą liczbą funkcji i osiągów.

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2013 Urządzenie"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2013 Urządzenie"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Exchange Server 2013 Urządzenie"
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
979,51 zt * 1 371,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Windows Server 2019 Device Windows Server 2019 Device
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Windows Server 2012 Device Windows Server 2012 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Wyświetlony