• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Panda Dome Premium - Multi Device - Pobierz

Panda Dome Premium - Multi Device - Pobierz 1 Urządzenie 1 rok

146,51 zt * 200,56 zt * (26,95% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

 • IDE-10346
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Gerät
 • 1 rok
 • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Panda Dome Premium - Multi Device - Pobierz"

Kompleksowa ochrona Twojego komputera dzięki Panda Dome Complete 


Jeśli chcesz mieć niedrogą, a jednocześnie niezwykle skuteczną ochronę antywirusową, Panda Dome Premium 2020 jest właściwym wyborem. Wersja Premium umożliwia połączenie ochrony własnych danych z nadrzędnym bezpieczeństwem urządzeń oraz ochronę na wszystkich platformach. W ten sposób można bez większego wysiłku chronić własne urządzenia, by zapewnić sobie bezproblemowe użytkowanie bez wpływu czynników zewnętrznych.

Idealne połączenie ochrony danych i bezpieczeństwa

W wielu zastosowaniach ochrona danych znajdujących się na urządzeniu i zapewnienie ogólnego bezpieczeństwa są oddzielone. Jednak dla sprawnego działania połączenie tych obszarów jest kluczowe, by uzyskać wysoki poziom wygody. To sprawia, że warto zakupić Panda Dome Premium i już teraz zadbać o zabezpieczenie istniejących danych podczas aktywnego skanowania.

W połączeniu ze zintegrowanym Premium VPN można łatwo określić własną efektywną lokalizację. W ten sposób użytkownicy nie muszą już ujawniać swojej faktycznej lokalizacji podczas korzystania z internetu i rezygnują z dużej części swojej prywatności. W ten sposób nietrudno jest zwiększyć bezpieczeństwo podczas dostępu do odpowiednich treści.

Wsparcie Premium

Nie pozwól, by tematbezpieczeństwa komputerowego   doprowadzał cię już do szału!
Z PANDA DOME PREMIUM korzystasz z usług technika, który jest zawsze po twojej stronie w razie problemów informatycznych w twoim domu (z routerami, drukarkami, konsolami czy urządzeniami mobilnymi). 

Blokada bezpieczeństwa dla dzieci

Dzięki PANDA DOME PREMIUM możesz monitorować
aktywność online swoich dzieci, a także miejsce ich pobytu
i blokować dostęp do
nieodpowiednich aplikacji i treści.
 

Śledzenie telefonu
Zgubiłeś swojego iPhone'a lub smartfona? Żaden problem: dzięki PANDA DOME PREMIUM możesz szybko odnaleźć zgubione lub skradzione urządzenie mobilne.

 

Menedżerhaseł
Dzięki menedżerowi haseł PANDA DOME PREMIUM musisz pamiętać tylko jedno hasło główne, które daje ci bezpieczny dostęp do wszystkich innych haseł za pomocą jednego kliknięcia.

 

Ochrona przed oprogramowaniem ransomware
PANDA DOME PREMIUM chroni Twoje urządzenia z systemem Windows, Android i Mac przed wszystkimi rodzajami ataków, w tym przed oprogramowaniem ransomware.

 

 
Optymalizacja wydajności
Dzięki PANDA DOME PREMIUM możesz zapobiec spowalnianiu urządzeń z upływem czasu! Zoptymalizuj wydajność i żywotność baterii urządzeń, aby znów działały jak nowe.
 
Ochrona danych

PANDA DOME PREMIUM zapewnia maksymalną ochronę danych. Zapobiegaj kradzieży tożsamości i utracie danych osobowych. 

Dobre podejście dla lepszego działania

Wydajność używanych urządzeń jest często uzależniona od bezpieczeństwa istniejących systemów. Z tego powodu korzystanie z Panda Dome Premium optymalizuje także szybkość systemów, dzięki czemu dostęp do poszukiwanych treści jest szybszy. Dzięki temu każde urządzenie staje się bezpiecznym i jednocześnie potężnym narzędziem do wykonywania codziennych zadań w pracy.
W ten sposób można idealnie połączyć liczne funkcje, co sprawia, że oprogramowanie jest prawdziwym wzbogaceniem wszystkich istniejących urządzeń. Jeśli jednak podczas wdrażania pojawią się trudności, kompetentny technik jest dostępny, by pomóc użytkownikom w obsłudze aplikacji. Razem z tą osobą można szybko i łatwo rozwiązać istniejące trudności, aby zwiększyć skuteczność środków bezpieczeństwa.

Zwiększ swoje bezpieczeństwo już teraz dzięki Panda Dome Premium

Jeśli chcesz sam kupić Panda Dome, masz dostęp do dobrej konstrukcji z licznymi aplikacjami. W ten sposób można łatwo zapewnić pożądane bezpieczeństwo na wszystkich urządzeniach i sprawić, że praca stanie się bezpiecznym procesem. Ci, którzy szukają aplikacji, która skutecznie chroni ich prywatność, dzięki Panda Dome Premium są zawsze po bezpiecznej stronie. Jest to więc doskonała decyzja, by kupić Panda Dome Premium i zwiększyć swoje bezpieczeństwo, ponieważ jest to potężna i wyjątkowo bezpieczna aplikacja.
 

Rzeczy, które warto wiedzieć o programie

Dlaczego warto kupić Panda Dome?
Dzięki Panda Dome Premium użytkownicy mogą oczekiwać funkcjonalnego oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo na wszystkich dostępnych urządzeniach. W tym połączeniu ważną rolę odgrywa także ochrona danych, która pozwala na całościowe rozszerzenie bezpieczeństwa systemów. 

Kto jest grupą docelową dla oprogramowania zabezpieczającego?
Funkcjonalne oprogramowanie do zabezpieczania urządzeń to zawsze dobry wybór. Zarówno w przypadku licznych urządzeń w pracy, jak i systemów prywatnych, odpowiednie oprogramowanie może zapewnić znacznie większy komfort i skutecznie ograniczyć ryzyko. 

Jakie urządzenia mogą być chronione?
Panda Dome Premium 2020 może być podłączona do urządzeń z systemem Windows, Apple i Android. To sprawia, że oprogramowanie jest uniwersalną aplikacją, którą można wykorzystać w wielu dziedzinach i środowiskach, by zwiększyć bezpieczeństwo cyfrowe w życiu codziennym. 

Co się robi, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo?
Aby umożliwić dzieciom bezpieczne, a jednocześnie wygodne korzystanie z internetu, Panda Dome Premium ma zintegrowaną kontrolę rodzicielską. Ułatwia to śledzenie aktywności online.
 
Jak długo ważna jest dostępna licencja?
Jeśli chcesz kupić Panda Dome Premium 2020, nasza oferta obejmuje licencję ważną przez rok. Dzięki temu łatwo jest zapewnić doskonałą ochronę każdemu urządzeniu i polegać na wieloplatformowym użytkowaniu.

Wymagania systemowewymagania:

Dla stacji roboczych / serwerów plików

 • Windows XP SP3 (edycja Home, Professional, Professional x64), Windows Vista 32/64-bit (edycje Starter, Home Basic & Premium, Business, Enterprise, Ultimate), Windows 7 (32/64-bit), Windows 8/8.1 (32/64-bit) i Windows 10 (32/64-bit).
 • Windows Server 2003 i R2 SP2 32/64-bitowe (Web, Standard, Enterprise, Datacenter, Small Business, Home Server edition), Windows 2008 i R2 32/64-bitowe (Standard, Enterprise, Datacenter, Web, Small Business), Windows Server 2012 (64-bitowy) i Windows Server 2012 R2 (64-bitowy) oraz Windows Server 2016 (64-bitowy).
 • .NET Framework 4.0.3 lub wyższy

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

 • Mac OS X 10.13 High Sierra
 • Mac OS X 10.12 Sierra

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na systemie Linux

 • Fedora 24 i wyższa
 • Debian 7, 8, 9
 • CentOS 7
 • Ubuntu: aktualne wersje Long-Term Support (LTS).2 Odwołaj się do listy wydań.
 • Red Hat Enterprise Linux 7 i późniejsze wersje używające Extra Packages for Enterprise Linux (EPEL)

Agent wymaga, by na każdym urządzeniu z systemem Linux zainstalowana była pełna wersja runtime zestawu narzędzi open source o nazwie Mono.

Obsługiwane wersje Mono:

 • Mono 3 i wyżej

Dla smartfonów i tabletów

 • iOS 7 i wyższy
 • Android 2.3.3 i nowszy

Dla WMware ESXi 

 • Wersja 4.1, 5.X i 6.X.
Powiązane łącza do "Panda Dome Premium - Multi Device - Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Panda Dome Premium - Multi Device - Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Panda Dome Premium - Multi Device - Pobierz"
Wyświetlony