• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium - Windows

Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium - Windows

266,61 zt * 440,51 zt * (39,48% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 77 razy
  • IDE-10310
  • Niemiecki, angielski
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium - Windows"

Kup Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium w atrakcyjnej cenie i bądź produktywny dzięki swojemu głosowi

Dragon NaturallySpeaking 13 Premium to profesjonalne oprogramowanie do rozpoznawania mowy firmy Nuance, które niezawodnie i szybko przekształca słowa mówione w tekst. Ponadto możesz wygodnie obsługiwać komputer za pomocą komend głosowych. Możesz wygodnie dyktować i edytować dokumenty, formułować i wysyłać e-maile, surfować po Internecie i korzystać z serwisów społecznościowych. W przeciwieństwie do wersji Domowej, PowerPoint i Excel są obsługiwane. Ponadto można teraz importować i eksportować listy słownictwa zdefiniowane przez użytkownika. Tylko nieliczne programy do rozpoznawania mowy oferują tak szeroki zakres funkcji.

Kup licencję na Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium online i zacznij korzystać z jego rozbudowanych funkcji premium

Dzięki NaturallySpeaking 13 Premium możesz jednocześnie odtwarzać swoją własną mowę i dyktować tekst. Z tej funkcji mogą skorzystać zwłaszcza użytkownicy niedowidzący. Jeśli kupisz Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium tanio online w naszym sklepie , zdefiniowane przez użytkownika polecenia głosowe zapewnią ci łatwiejsze wstawianie często używanych tekstów i grafik. Oprogramowanie jest nie tylko szybsze niż poprzednia wersja 12, ale także oferuje 13% wzrost dokładności rozpoznawania mowy. Dodatkowo, wbudowane mikrofony laptopów są teraz obsługiwane, co sprawia, że klucz licencyjny w naszym sklepie jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Skuteczna kontrola głosu: Kup online Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium

Za pomocą wypowiadanych słów możesz przełączać się między oknami, uruchamiać aplikacje i wybierać polecenia z menu. W ten sposób mysz i klawiatura coraz częściej stają się przedmiotami dekoracyjnymi. W razie potrzeby oprogramowanie może czytać na głos dowolny tekst z naturalnie brzmiącym głosem. To znacznie ułatwia korektę. Bez kłopotliwego wprowadzania danych przez użytkownika dostępne mikrofony są rozpoznawane przez program i wyświetlane na liście wyboru. W ramach jednego profilu użytkownika można używać różnych typów urządzeń audio.

Kup NaturallySpeaking 13 Premium w niskiej cenie i uzyskaj wszechstronną kontrolę tekstu

Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium daje Ci wszechstronną kontrolę nad tekstem po nieskomplikowanym pobraniu. Funkcje edycyjne i polecenia niezliczonych programów można łatwo wywołać za pomocą głosu. Na przykład, teksty można wygodnie dyktować, a następnie edytować w powszechnie używanych programach Notatnik, Word i Outlook. Fragmenty tekstu można precyzyjnie zaznaczać i wprowadzać zmiany. Twój głos decyduje o tym, czy dane słowo zostanie pogrubione, podkreślone lub napisane wielkimi literami. Zoptymalizowane rozpoznawanie mowy nie pozostawia nic do życzenia. W porównaniu z wersją 12 możesz oczekiwać lepszej zdolności uczenia się, co przyczynia się do bardziej optymalnego dostosowania programu do Twojego głosu. Funkcja "Ucz się z wysłanych e-maili" jest teraz dostępna także w Gmailu i Yahoo! Mail, co rozszerza zakres źródeł do nauki osobistego słownictwa.

 

Wymagania systemowe - Dragon NaturallySpeaking 13 Premium
Procesor procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows 7, 8.1, 10 (32-bitowy i 64-bitowy), Windows Server 2008 R2 i 2012 R2
Internet Explorer 11 lub nowszy albo najnowsza wersja Chrome lub Firefox
Pamięć robocza co najmniej 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  co najmniej 8 GB dostępnego miejsca na dysku
 

 

 Zakres dostawy

 Darmowa wysyłka przez e-mail
 Klucz produktu dla Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, 1 użytkownik, 1 urządzenie
 Zweryfikowane łącze do szybkiego pobierania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie
 Przewodnik szybkiej instalacji i aktywacji 
 Faktura

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. o sygnaturze akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i w związku z tym nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować, aktualizować i używać produktu bez ograniczeń. Rejestracja u producenta Nuance nie jest możliwa.

Powiązane łącza do "Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium - Windows"
Wyświetlony