• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Word 2021 - Windows

70,22 zt * 367,01 zt * (80,87% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 25 razy
  • IDE-11205
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Word 2021 - Windows"

Kup Word 2021 tanio na Best-Software.com

Microsoft Word 2021 jest integralną częścią pakietu Office i jednym z centralnych rozwiązań, jeśli chodzi o cyfrową pracę biurową. Dzięki swoim licznym cechom i profesjonalnym funkcjom oprogramowanie to od dawna nadaje się nie tylko do użytku prywatnego, ale jest też szeroko wykorzystywane w segmencie profesjonalnym.

Wiele funkcji umożliwiających efektywne przetwarzanie tekstów w codziennym życiu

Microsoft Word jest dużo starszy niż się sądzi. Pierwsza oryginalna wersja pojawiła się już w 1983 roku, ale nie ma już wiele wspólnego z dzisiejszymi edytorami tekstu firmy Microsoft. Przez lata Microsoft Word stał się potężnym narzędziem do zarządzania cyfrowymi zadaniami biurowymi i jest teraz standardowym narzędziem na wielu biurkach.

Dzięki potężnym, niezliczonym funkcjom, Word jest optymalnym wyborem do tworzenia pojedynczych dokumentów. Samo wpisywanie dużych tekstów też nie jest problemem, ale zwłaszcza w dziedzinie układu i projektowania możliwości sięgają znacznie dalej. Dostępne są liczne sugestie projektowe i narzędzia do indywidualnego projektowania. CV, pierwszy szkic e-booka i inne projekty można tworzyć z absolutną łatwością dzięki niezliczonym opcjom formatowania. Natychmiast po instalacji wiele propozycji projektowych jest już dostępnych w Microsoft Word 2021 ale tysiące innych można wyszukać w internecie, pobrać i dodać do oprogramowania, gdy zajdzie taka potrzeba. W obecnej generacji z 2021 roku Microsoft Word ponownie współpracuje z wieloma typami plików i umożliwia proste otwieranie dokumentów stworzonych z zewnątrz. Praktyczną funkcją jest tutaj widok chroniony, który zapobiega zagrożeniu komputera lub utracie danych. Po udanej pracy Word jednym kliknięciem konwertuje dokument tekstowy bezpośrednio do formatu PDF, oszczędzając użytkownikowi konieczności konwertowania. Praktyczne dla twórców stron internetowych: oznaczenia projektów, na przykład pogrubione fragmenty lub nagłówki różnej wielkości, można wyeksportować razem z kodem HTML, jeśli jest taka potrzeba, i w ten sposób przenieść je na strony internetowe bez żadnego wysiłku, na przykład podczas przenoszenia tekstu.

Obecna wersja Worda 2021 jest szczególnie niezawodna

Również w 2021 r Microsoft ponownie wprowadził zmiany w najnowszej wersji potężnego edytora tekstu. W tej wersji poprawki dotyczą na przykład sprawności. Word 2021 i wszystkie inne Aplikacje indywidualne z Pakiet biurowy mają teraz działać o wiele lepiej i bardziej niezawodnie, a także reagować szybciej, zwłaszcza na starszych systemach, które nie mają pełnej wydajności. Nawiasem mówiąc, nowa wersja edytora tekstu zostanie wydana w tym samym czasie, co nowy Word 2021 System operacyjny Windows 11także od Microsoftu. Dlatego twórcy dyskretnie dostosowali projekt i zadbali o dostojną kolorystykę, lekko zaokrąglone krawędzie i delikatną rewizję zakładek.

Technicznie rzecz biorąc, nowy Biuro 2021 posiada funkcję, która ma znacznie ułatwić współpracę z innymi użytkownikami. Jest to możliwe dzięki funkcji współautorstwa, która pozwala kilku użytkownikom korzystającym z aktualnej wersji Office'a pracować nad dokumentem w tym samym czasie. Jedyny warunek: użytkownik musi zapisać dokument na firmowej usłudze chmurowej "OneDrive". Jednak i tak jest on dołączony do pakietu Office, a jednocześnie umożliwia bezpieczną pracę bez utraty danych; funkcja automatycznego przechowywania danych okazuje się praktyczną funkcją przy regularnym użytkowaniu.

Microsoft rozszerza zastosowanie online także na aktualną wersję Worda. Obejmuje to nie tylko wspomniane już przechowywanie w chmurze za pośrednictwem OneDrive, ale także Word 2021 jest dostępny jako aplikacja internetowa. Możesz go używać z kontem Microsoft przez aktualną przeglądarkę bez dodatkowych opłat. Jednak ich funkcje są ograniczone, a do korzystania z aplikacji konieczne jest stałe połączenie z internetem.

Intuicyjna obsługa dla wszystkich użytkowników prywatnych

Microsoft Office 2021 jest ponownie skierowana do wszystkich grup docelowych. Dlatego tak ważna jest intuicyjność i przejrzystość obsługi. Biorąc pod uwagę szeroki zakres funkcji, nie jest to łatwe zadanie, ale dzięki sortowaniu na poszczególne zakładki, ten krok w stronę intuicyjnego użytkowania udaje się całkiem nieźle. Wspólne funkcje edytora tekstu, które mogą być ważne zwłaszcza dla użytkowników prywatnych, znajdują się bezpośrednio w zakładce otwieranej na początku i umożliwiają łatwy start. Dobre oznakowanie licznych funkcji i, co nie mniej ważne, dobrze posortowana pomoc jeszcze bardziej ułatwiają rozpoczęcie pracy.

Wraz z nową wersją 2021 Microsoft wprowadza także nową funkcję w Wordzie, która ma zapewnić jeszcze lepszy przegląd i intuicyjną obsługę. Tak zwany tryb ciemny można aktywować lub dezaktywować za pomocą zakładki "Układ".

Z nami możesz otrzymać wiele pakietów biurowych w niskich cenach

Nie potrzebujesz tylko pakietu Microsoft Office 2021, ale także kolejnych Aplikacje biurowe? Kup u nas różne pakiety biurowe z różnym zakresem usług. Microsoft Office zawiera wiele aplikacji, które zapewniają efektywną pracę i pomagają radzić sobie z cyfrowymi zadaniami biurowymi. Czy Microsoft Office 2021 Dom i uczeń dla początkujących lub Microsoft Office 2021 Standard dla profesjonalistów, z nami możesz zamówić online nie tylko Microsoft Word 2021.

Wskazówka: Znacznie tańsze Słowo 2019 poza domem. Ten starszy program do edycji tekstu nadal udostępnia wszystkie funkcje i poszczególne aplikacje za darmo, a przy tym ma nowoczesny wygląd. Podobnie jak w przypadku pobierania Microsoft Word 2021, także ten zakup jest jednorazową inwestycją, więc po złożeniu zamówienia nie ponosisz żadnych dalszych kosztów i możesz korzystać z oprogramowania bez ograniczeń.

Wymagania systemowe - Microsoft Office 2021 Word
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows 10, Windows 11
Windows Server 2019, Windows Server 2021 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)
RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.

 

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Powiązane łącza do "Microsoft Word 2021 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Word 2021 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Word 2021 - Windows"
Wyświetlony