• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft PowerPoint 2021 - MAC

195,51 zt * 474,81 zt * (58,82% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 9 razy
  • IDE-11210
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft PowerPoint 2021 - MAC"

Kup PowerPoint 2021 Mac - jesteśmy tu dla Ciebie

Program PowerPoint firmy Microsoft już od wielu lat jest narzędziem wykorzystywanym do tworzenia imponujących i indywidualnych prezentacji. Czy to w szkole, przy biurku w domu czy w firmie - oprogramowanie jest używane codziennie w wielu środowiskach. Oferujemy ci odpowiednią licencję na aktualną wersję PowerPoint 2021 Mac w niskiej cenie, która pozwoli ci używać programu przez długi czas. Oczywiście, po zakupie nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Jest to więc licencja stała, a nie model subskrypcyjny Office365. Z nami korzystasz z maksymalnej kontroli kosztów i tutaj każdy zakup jest opłacalny.

Szybko twórz indywidualne i imponujące prezentacje

Działanie programu PowerPoint 2021 Mac opiera się na tworzeniu unikalnych slajdów, które następnie można wykorzystać do prezentacji, na przykład za pomocą rzutnika. Dzięki wizualnej prezentacji i selektywnemu przedstawieniu ważnych faktów, słuchacze mogą znacznie lepiej śledzić prezentację, a istotne treści mogą być przekazywane bardziej efektywnie.

Oprogramowanie skupia się na licznych narzędziach i możliwościach indywidualnego projektowania. W zasadzie możesz użyć wszystkich uchwytów, by stworzyć wyjątkowy i wspaniały projekt. Na przykład dzięki wolnym polom tekstowym możesz przedstawić potrzebne informacje za pomocą czcionki o przyjemnym rozmiarze. Oczywiście listy wypunktowane też nie stanowią żadnego problemu. Możesz też nadawać tytuły poszczególnym slajdom, aby jeszcze bardziej poprawić ich przegląd. W programie PowerPoint 2021 Mac możesz też wypełnić poszczególne slajdy dodatkową treścią, np. praktycznymi diagramami. Twórz je bezpośrednio w programie PowerPoint lub korzystaj z zewnętrznych programów, takich jak Microsoft Excel. Możesz też łatwo wstawiać do swojej prezentacji obrazy, np. z internetu; działa to nawet przez proste przeciągnięcie ich na odpowiedni slajd. Możesz też na bieżąco zmieniać rozmiar całej zawartości, tak by idealnie pasowała do prezentacji.

Jeśli chcesz stworzyć własną prezentację w programie PowerPoint 2021 Mac, nie musisz koniecznie zaczynać od zera. Możesz też polegać na licznych szablonach i wzorach, które są bezpośrednio dostępne w programie jako sugestie. Przejrzyj liczne oferty, a następnie znajdź dokładnie ten wariant, który Ci odpowiada. Ponieważ oferta szablonów jest stale poszerzana i jest bardzo obszerna, nie powinno się tutaj pozostawiać niespełnionych życzeń, nawet w przypadku pojedynczych projektów. Korzystanie z odpowiednich szablonów w naturalny sposób oszczędza ci wiele czasu jako użytkownikowi. Liczne animacje i efekty, na przykład przejścia między kilkoma slajdami, również dają ci pełną swobodę twórczą, więc nie krępuj się i wypróbuj je sam.

Na potrzeby kolejnych prezentacji PowerPoint 2021 Mac oferuje specjalny tryb prezentacji. Chociaż w ten sposób na ekranie wyświetlane są tylko slajdy, masz jeszcze inne opcje wyświetlania notatek na ekranie. W tym przypadku program zawsze bezpośrednio prezentuje następny slajd, dzięki czemu zawsze możesz zachować pełny przegląd podczas prezentacji. Podczas prezentacji program PowerPoint 2021 Mac udostępnia także tryb nagrywania. Możesz tego użyć później, na przykład do oceny swojej pracy. PowerPoint współpracuje też z innymi akcesoriami, takimi jak prezenter, jeśli jest potrzebny. Podczas tworzenia slajdów możesz także określić, że pewne treści powinny pojawiać się tylko wtedy, gdy zażądasz tego za pomocą odpowiedniego akcesorium. Możliwości profesjonalnej pracy z PowerPointem 2021 Mac są więc bardzo szerokie.

Aktualna wersja przynosi wiele nowości i narzędzi

Nawet w 2021 roku producent nie przepuści okazji, by wprowadzić na rynek nową wersję popularnego oprogramowania. W PowerPoint 2021 Mac korzystasz z wielu nowych funkcji i praktycznych zmian, które sprawią, że twoja codzienna praca będzie jeszcze bardziej efektywna. Możesz na przykład liczyć na lepszą wydajność. Jeśli używasz programu PowerPoint 2021 Mac na starszym komputerze, z pewnością szybko zauważysz znaczną poprawę wydajności. Producent, firma Microsoft, obiecuje ci także zwiększoną stabilność, która pozwoli ci na szerokie i bezpieczne korzystanie z oprogramowania.

W PowerPoint 2021 Mac twórcy programu jeszcze bardziej skupiają się na współpracy z przyjaciółmi i współpracownikami. Możesz teraz pracować bezpośrednio nad tym samym plikiem z kilkoma osobami i w razie potrzeby dzielić się poprawkami. Dzięki regularnej synchronizacji możesz zobaczyć wszystkie zmiany w pliku w ciągu kilku sekund. Oczywiście możesz zostawiać komentarze i wskazówki bezpośrednio podczas pracy w programie. Zachowujesz też przegląd sytuacji, ponieważ możesz teraz na pierwszy rzut oka zobaczyć, kto jeszcze znajduje się w danym pliku i w ten sposób z tobą współpracuje.

Nowością są także popularne nagrania prezentacji. Możesz teraz z łatwością dołączać do nagrań filmy z prelegentami, nagrania wskaźnika laserowego oraz odręczne notatki i oglądać je później w wolnej chwili. Microsoft wprowadził też subtelne zmiany wizualne w PowerPoint 2021 Mac. Interfejs wygląda teraz o wiele bardziej nowocześnie i już na pierwszy rzut oka jest odpowiednio atrakcyjny. Czeka tu na ciebie przejrzysty styl i neutralne kolory.

Efektywna praca z odpowiednimi produktami uzupełniającymi PowerPoint 2021 Mac

Pozostaw po sobie niezatarte wrażenie dzięki indywidualnym i imponującym prezentacjom z PowerPoint 2021 Mac i korzystaj z wydajnego oprogramowania do codziennej, intensywnej pracy. Oczywiście, dzięki odpowiednim produktom możesz również wykonywać inne zadania przy biurku w domu lub w środowisku zawodowym. Na przykład wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie dają poszczególne rozwiązania z popularnego pakietu biurowego Microsoft. Również w przypadku komputerów Mac możesz łatwo kupić Word 2021, Excel 2021 lub Outlook 2021 jako dodatek i używać ich na dowolnym komputerze. Odpowiednie narzędzia oczywiście obsługują także popularne i aktualne układy Apple i przekonują licznymi narzędziami i możliwościami. Alternatywnie, tutaj w BestSoftware, możemy zaoferować ci poprzednie wersje. Word 2019, PowerPoint 2019 czy Excel 2019, oczywiście otrzymasz odpowiednie wersje ponownie znacznie taniej i nadal będziesz mógł pracować bardzo wydajnie. Nasza rada: Alternatywą jest pakiet Office 2021 dla komputerów Mac . Otrzymasz tu wszystkie programy w atrakcyjnej cenie i do nieograniczonego, wszechstronnego wykorzystania w codziennym życiu. 

Wymagania systemowe - PowerPoint 2021 Mac
Procesor Procesor Intel lub Apple Silicon (układ M1)
Systemy operacyjne   

Office dla komputerów Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Wraz z ogólnym udostępnieniem nowych głównych wersji systemu macOS Microsoft zaprzestanie wspierania najstarszej wersji, a zamiast tego będzie wspierać najnowszą i obie poprzednie wersje systemu macOS. Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.

Pamięć 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 10 GB
Ekran Rozdzielczość ekranu 1,280 x 800 pikseli
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Microsoft PowerPoint 2021 - MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft PowerPoint 2021 - MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft PowerPoint 2021 - MAC"
Wyświetlony