• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft PowerPoint 2021 - Windows

195,51 zt * 367,01 zt * (46,73% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 9 razy
  • IDE-11209
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft PowerPoint 2021 - Windows"

Microsoft PowerPoint 2021 zamów online - mamy tanie oferty

Kupuj bezpośrednio PowerPoint 2021 do pobrania i używaj tego potężnego oprogramowania do tworzenia imponujących prezentacji. Program ten jest idealny do jasnego przekazywania nawet skomplikowanych zagadnień i wyczerpujących informacji. Dzięki licznym funkcjom i intuicyjnej obsłudze oprogramowanie jest idealne dla wszystkich grup docelowych.

Przy okazji: Pierwsza wersja została wydana już w kwietniu 1987 roku, wtedy pod nazwą "Presenter". W kolejnych latach program szybko stał się niezastąpionym narzędziem.

PowerPoint 2021 oferuje szeroki zakres funkcji, nie tylko dla użytkowników prywatnych

Dzięki swoim różnorodnym funkcjom PowerPoint 2021 dostarcza ci narzędzi niezbędnych do tworzenia wszechstronnych i profesjonalnych prezentacji. Jedną z mocnych stron oprogramowania jest łatwość jego obsługi. Deweloper jak zwykle porządkuje liczne funkcje i udostępnia je intuicyjnie w poszczególnych zakładkach. Właśnie dlatego PowerPoint 2021 jest odpowiedni nie tylko dla doświadczonych profesjonalnych użytkowników, ale także dla niedoświadczonych i początkujących.

PowerPoint 2021 daje ci wolną rękę przy tworzeniu prezentacji. Możesz wstawiać różne treści metodą "przeciągnij i upuść" lub bezpośrednio przez odpowiednie menu. Do swojej prezentacji możesz dodawać tekst, obrazy, kliparty i filmy. PowerPoint zapewnia też odpowiedni układ dla każdej potrzeby i na każdą okazję. Nawet bezpośrednio przy pobieraniu PowerPoint 2021 korzystasz z szerokiego wyboru szablonów; w razie potrzeby możesz przejrzeć wiele dalszych propozycji online. Użytkownik może dać upust swojej kreatywności podczas tworzenia prezentacji, na przykład w postaci wyszukanych animacji czy zróżnicowanych przejść między poszczególnymi slajdami. Nawet ruchy jak na filmie nie stanowią problemu.

Jednocześnie obecna wersja PowerPointa ponownie idealnie nadaje się do pracy niezależnej od lokalizacji oraz do tworzenia złożonych projektów z udziałem kilku użytkowników. Za pomocą własnej usługi chmurowej OneDrive i funkcji udostępniania możesz zaprosić innych użytkowników do współpracy nad prezentacją. Możliwe jest także korzystanie z poszczególnych aplikacji w chmurze, a oprogramowanie jest dostępne także jako aplikacja przez przeglądarkę. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Microsoft.

Funkcje techniczne i innowacje w programie PowerPoint 2021

Szczególnie dla PowerPointa jako samodzielnej aplikacji zmiany w nowej wersji na rok 2021 są bardzo łatwe do opanowania. Na przykład zakres funkcji praktycznie nie różni się od poprzednika, czyli PowerPointa 2019. Deweloper jedynie subtelnie zmienił wygląd i dostosował wygląd programu do nowego systemu operacyjnego Windows 11. Deweloper mówi m.in. o zaokrągleniu rogów i krawędzi, lekko zmienionych zakładkach i stonowanej kolorystyce. Nowością jest też tryb ciemny. Można ją włączyć lub wyłączyć osobno w opcjach i przekonuje większą wyrazistością, a jednocześnie podąża za aktualnym trendem.

Ponadto Microsoft na wykonanie. Ci, którzy chcą zamówić Microsoft Powerpoint 2021 online, mogą to zrobić nawet na starszym komputerze dzięki wprowadzonym poprawkom. Oprogramowanie reaguje znacznie szybciej, a także działa bardziej niezawodnie i stabilnie. W PowerPoint 2021 jest mniej zmian technicznych; ograniczają się one na przykład do funkcji nagrywania. Komentarze lub ślad po wskaźniku laserowym pojawiają się teraz także w tworzonych tu filmach.

Skorzystaj z alternatywnego wyboru innych pakietów Office

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej Indywidualne aplikacje biurowez pewnością znajdziesz tu odpowiedni wariant. Dotyczy to również kompletnych Aplikacje biurowe w zestawie. W ofercie "Microsoft Office 2021 Home and Business to na przykład wszystkie wspólne Pojedyncze zastosowaniaktóre są ważne dla cyfrowej pracy biurowej i umożliwiają wysoką wydajność. Procedura jest taka sama jak w przypadku pobierania PowerPointa 2021. Wybierz aplikacje biurowe, kup je, a następnie zainstaluj bezpośrednio na swoim komputerze. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł z niego bezpośrednio korzystać, a jednocześnie korzystasz z naszych sprzyjających warunków.

 

 

Wymagania systemowe - Microsoft Powerpoint 2021
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne    Windows 10, Windows 11
Windows Server 2019, Windows Server 2021 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)
RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
NET wersja .NET w wersji 3.5 lub wyższej
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta) office.com/systemrequirements.

 

 

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Powiązane łącza do "Microsoft PowerPoint 2021 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft PowerPoint 2021 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft PowerPoint 2021 - Windows"
Wyświetlony