• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Excel 2021 - Windows

64,63 zt * 367,01 zt * (82,39% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 7 razy
  • IDE-11207
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Excel 2021 - Windows"

Excel 2021 download - z nami kupisz taniej

Jeśli chodzi o arkusze kalkulacyjne, oprogramowaniem numer jeden dla użytkowników jest Microsoft Excel jako oprogramowanie numer jeden dla użytkowników. Microsoft oferuje to rozwiązanie od 1985 roku i ciągle je rozwija.

Excel 2021 jest tak potężny i wszechstronnie wyposażony jak zwykle

Aktualne Aplikacje biurowe są odpowiednie dla wielu grup docelowych, Excel 2021 nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Oprogramowanie jest używane na co dzień zarówno w domu, jak i w środowisku zawodowym. Dzieje się tak głównie ze względu na szeroki zakres cech i funkcji dostępnych w arkuszu kalkulacyjnym. Choć te potężne narzędzia wymagają pewnego przeszkolenia, to dają niezliczone możliwości wszystkim użytkownikom. Chcesz mieć wgląd w bieżące finanse gospodarstwa domowego lub potrzebujesz przejrzystego zarządzania projektami w firmie? Do tych i wielu innych codziennych zadań Excel 2021 optymalne warunki.

Korzystanie z programu okazuje się bardzo intuicyjne, zwłaszcza dzięki możliwości zapisywania indywidualnych formuł i wielu krótkich poleceń. Oczywiście, program pozwala na indywidualne wyświetlanie własnych skoroszytów i tabel; w tym celu dostępne są liczne funkcje. Oprócz ręcznego ustawiania rozmiaru i koloru czcionki, dostępne są także gotowe układy. Znajdują się one w ofercie programu już po instalacji, można je wybrać jednym kliknięciem i zaspokajają szeroki zakres potrzeb. Jeśli ten wybór nadal nie jest wystarczający, tysiące innych szablonów można wyszukać w internecie i pobrać w razie potrzeby.

W obecnej wersji Microsoft Excel 2021 został tylko nieznacznie zmieniony

W obecnej wersji z 2021 roku zmiany są ograniczone, Microsoft wprowadza poprawki tylko w kilku miejscach. Każdy, kto chce zamówić online program Microsoft Excel 2021, skorzysta na przykład z nieco zmienionego wyglądu. Deweloperzy dostosowują to do nowego System operacyjny Windows 11 i zapewniają, na przykład, bardziej miękkie kolory i lekko zaokrąglone krawędzie. Microsoft dyskretnie zmienił też zakładki, które umożliwiają łatwą nawigację w obrębie licznych funkcji. Technicznie rzecz biorąc, użytkownik odnosi korzyści w porównaniu do Excel 2019 od znacznie lepszych wyników. Całe oprogramowanie reaguje szybciej, a na starszych systemach arkusz okazuje się dużo bardziej stabilny. Zapowiadany już wcześniej tryb ciemny jest również jedną z nowości w Excelu 2021 i można go włączyć lub wyłączyć w zależności od potrzeb w zakładce "Widok".

Użytkownicy Office 365 mieli dostęp do funkcji XVERWEIS już od roku, teraz ta funkcja jest dostępna także w Excelu 2021 dla wszystkich użytkowników. Dzięki tej funkcji możesz łatwo wyszukać określoną wartość w wierszu, kolumnie lub w całej tabeli. Dzięki tej funkcji można nie tylko znaleźć dokładne dopasowania, ale także, w razie potrzeby, łatwo znaleźć kolejną wyższą lub niższą wartość. Dzięki programowi Excel 2021 sortowanie tabeli nie jest już konieczne. Ta nowa funkcja pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, zwłaszcza w przypadku dużych tabel i obszernych zestawów danych.

Kup więcej pakietów Office online na Best-Software.co.uk

Więcej Aplikacje indywidualne lub bezpośrednio cały pakiet Office, z nami masz wolny wybór. Aplikacje Office możesz kupić bardzo tanio, a bezpośrednie pobieranie jest dołączone do zestawu. Na przykład, możesz wybrać pakiet "Microsoft Office 2021 Home and Student" lub wybierz spośród poszczególnych aplikacji Słowo 2021 lub PowerPoint 2021 wybierz spośród. Oferujemy wszystkie warianty dla twojej cyfrowej pracy biurowej.

Wymagania systemowe - Excel 2021
Procesor procesor 1,6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 11
Windows Server 2019, Windows Server 2021 (inne wersje systemu Windows nie są obsługiwane)

RAM co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran co najmniej 1024 * 768 pikseli
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

 

1. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak połączyć Worda i Excela, kliknij tutaj.
2. Funkcja "Jeżeli -Ten" wyjaśniona w prosty sposób.  Kliknij tutaj  .
3. Funkcja XVERWEIS" wyjaśniona w prosty sposób. Kliknij tutaj.
Powiązane łącza do "Microsoft Excel 2021 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Excel 2021 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Excel 2021 - Windows"
Wyświetlony