• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

McAfee Total Protection 2022 - Pobierz 1 Urządzenie 1 rok

33,76 zt * 82,81 zt * (59,23% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 26 razy
  • IDE-11223
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "McAfee Total Protection 2022 - Pobierz"

Kup McAfee Total Protection 2022 - przekonujące rozwiązanie zabezpieczające

Jeśli szukasz przekonującego, najnowocześniejszego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, McAfee Total Protection 2022 jest bardzo dobrym wyborem. Program zawiera wszystkie techniki niezbędne do kompleksowej ochrony przed wszystkimi codziennymi zagrożeniami. Niezależnie od tego, czy chodzi o złośliwe oprogramowanie, trojany czy złożone zagrożenia, z pakietem oprogramowania firmy McAfee jesteś bardzo dobrze zabezpieczony. Oczywiście, poszczególne runtime'y możesz nabyć w BestSoftware, sklepie internetowym z szerokim wyborem i atrakcyjnymi warunkami na najbliższe zamówienie. Z niecierpliwością czekamy na zakup najnowszego pakietu zwiększającego bezpieczeństwo domowych urządzeń końcowych.

Technologie online i offline dla skutecznej ochrony na co dzień

Podstawową funkcją McAfee Total Protection 2022 jest skuteczna ochrona przed szeroką gamą zagrożeń, które stanowią ryzyko dla urządzenia i danych osobowych podczas korzystania z komputera lub notebooka. Skupiamy się na typowych wariantach, np. wirusach, licznych zagrożeniach internetowych czy oprogramowaniu ransomware. Producent McAfee opiera się na połączeniu funkcji bezpieczeństwa online i offline w celu zapewnienia skutecznej ochrony. Dzięki bezpośredniej integracji z chmurą możesz polegać na monitorowaniu w czasie rzeczywistym, a dzięki funkcjonalności online bazy danych są zawsze aktualne, nawet bez ciągłych aktualizacji.

Jedną z doskonałych funkcji programu McAfee Total Protection 2022 jest McAfee WebAdvisor. Ta funkcja zwiększa bezpieczeństwo zwłaszcza podczas regularnego surfowania po internecie i działa z każdą popularną przeglądarką. To, czy jest to Google Chrome, Safari czy Microsoft Edge, nie odgrywa żadnej roli. W przypadku zagrożenia otrzymujesz wyraźne ostrzeżenie, którego nie możesz przegapić. Na przykład, program ostrzega cię przed szkodliwymi linkami, zainfekowanymi stronami internetowymi lub niebezpiecznymi plikami, które pobierasz z internetu. Czy to zakupy, zwykłe badania naukowe, czy nawet bankowość online, z McAfee Total Protection 2022 zawsze jesteś po bezpiecznej stronie.

Wskazówka: Niezależnie od tego, czy chodzi o złożone zagrożenia, czy o prostą ochronę podczas surfowania, jako użytkownik możesz przetestować liczne możliwości i atrakcyjne zalety programu McAfee Total Protection 2022 bez ryzyka przed zakupem. Użyj darmowej wersji próbnej oprogramowania do niewiążącej instalacji. Jeśli chciałbyś później przekształcić tę wersję w pełnowartościowe rozwiązanie, możesz oczywiście uzyskać potrzebne licencje po wyjątkowo korzystnej cenie od BestSoftware.

Pakiet oprogramowania udostępnia bezpłatnie wiele atrakcyjnych narzędzi

W oprogramowaniu McAfee Total Protection 2022 producent dołożył wszelkich starań, aby zapewnić coś więcej niż tylko zwykłą ochronę antywirusową. Na pokładzie znajduje się wiele innych narzędzi i funkcji, dzięki którym możesz efektywnie korzystać z nowoczesnych technologii i dobrze je chronić. Na przykład, po instalacji uruchom praktyczny skaner podatności. Skanuje ona twój system i natychmiast wykrywa wszelkie luki, które mogą stać się zagrożeniem w trakcie użytkowania. Program natychmiast wykrywa przestarzałe oprogramowanie, złe ustawienia lub brakujące sterowniki i oczywiście proponuje odpowiednie rozwiązania problemów. Jeśli wydajność urządzenia końcowego również pozostawia wiele do życzenia, skorzystaj z optymalizacji komputera McAfee Total Protection 2022, która aktualizuje komputer, optymalizuje go we właściwych miejscach i jest uzupełniona usługą "Web Boost". W tym przypadku dostosowane ustawienia odtwarzania wideo oszczędzają baterie urządzeń mobilnych i przepustowość twojego połączenia internetowego. Te i wiele innych zalet są szczególnie skuteczne na urządzeniach mobilnych.

Ponieważ McAfee Total Protection 2022 okazuje się być bardzo dobrym wyborem dla wielu różnych platform. W związku z tym program jest kompatybilny nie tylko z Windows 10 czy Windows 11, ale może być też używany na przykład na macOS. Możliwe jest nawet używanie ich na urządzeniach mobilnych. Dzięki odpowiednim aplikacjom z Google Play Store lub App Store możesz korzystać z technologii McAfee także na smartfonach i tabletach z systemem Android lub iOS. Pamiętaj jednak, że do zabezpieczenia wszystkich urządzeń potrzebne będą oczywiście także indywidualne licencje.

Jeśli zdecydujesz się na program McAfee Total Protection 2022 z 10 licencjami w pakiecie, możesz również korzystać z rozbudowanych funkcji kontroli rodzicielskiej. Umożliwiają one dostosowanie ważnych parametrów. Na przykład uniemożliwić dostęp do poszczególnych aplikacji lub określić, które strony internetowe mogą być odwiedzane za pośrednictwem danego urządzenia. Ponadto oprogramowanie umożliwia śledzenie aktualnej lokalizacji dziecka, gdy jest ono w ruchu.

Zintegrowany menedżer haseł jest również dostępny bezpłatnie z programem McAfee Total Protection 2022. Dzięki temu wszystkie istotne informacje i dane dostępowe masz bezpośrednio pod ręką, więc nie musisz już sam pamiętać skomplikowanych haseł do wszystkich usług. Unikalne i złożone hasła nie stanowią oczywiście żadnego problemu, mogą być nawet generowane z pomocą menedżera haseł i wypełniane automatycznie, gdy wywołasz odpowiedni obszar logowania. Możesz także użyć swojego osobistego konta McAfee, aby uzyskać dostęp do zabezpieczonych haseł i danych ze wszystkich urządzeń.

 Wreszcie, narzędzia "QuickClean" i "Shredder" są również bardzo dobrym wyborem, jeśli korzystasz z oprogramowania McAfee Total Protection. Niszcz dokumenty lub pliki, które nie są już potrzebne, korzystając z najnowszej technologii, tak by ich odzyskanie nie było już możliwe. Dzięki QuickClean możesz łatwo usunąć z własnego dysku twardego pliki lub ciasteczka, których już nie potrzebujesz. W ten sposób ponownie zwalniasz więcej miejsca i możesz efektywnie pracować.

Ogólnie rzecz biorąc, McAfee obiecuje również bardzo dobrą wydajność. Jest to szczególnie widoczne, gdy używasz programu na starszym systemie. Mimo dobrych opcji ochrony i wszechstronnych funkcji możesz normalnie korzystać z komputera, komputera Mac lub urządzenia mobilnego, nie akceptując spadku wydajności. Producent gwarantuje także optymalne wsparcie w przypadku wszelkich pytań lub problemów z oprogramowaniem. Dzięki oddanemu zespołowi i wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze klienta, otrzymasz odpowiednie wsparcie w przypadku wszystkich problemów. Zdaj się więc na liczne zalety i możliwości programu McAfee Total Protection i kup licencje już teraz w BestSoftware na atrakcyjnych warunkach. Czekamy na ciebie z niecierpliwością.

Przekonany? Kup teraz McAfee Total Protection 2022 w BestSoftware po niskiej cenie

Jeśli przekonał Cię atrakcyjny pakiet McAfee Total Protection 2022, zalecamy bezpośredni zakup odpowiedniej licencji, która umożliwia nieograniczone korzystanie ze wszystkich funkcji. W BestSoftware jesteśmy do twojej dyspozycji i umożliwiamy ci dokonanie niedrogiego, bezpiecznego zakupu z domu. Oczywiście licencję runtime wybierasz zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. W zasadzie po aktywacji program jest dla ciebie dostępny ze wszystkimi swoimi funkcjami przez okres 365 dni, zanim konieczne będzie uzyskanie nowej licencji. W tym okresie będziesz oczywiście otrzymywać bezpłatnie wszystkie regularne aktualizacje funkcji i zabezpieczeń. Aby uzyskać kompleksową ochronę na kilku urządzeniach, możesz wybrać licencję wielokrotną. Zakup obejmuje więc kilka kluczy, w zależności od potrzeb można zakupić nawet do dziesięciu urządzeń.

Z nami nie tylko kupujesz licencje po bardzo korzystnej cenie, w naszym sklepie dostępne są także alternatywne rozwiązania dla twojego zamówienia. Używając na przykład McAfee Antivirus 2022 lub McAfee LiveSafe 2022, nie pozostawiamy nic do życzenia. Klucze do szybkiej aktywacji oprogramowania wyślemy ci pocztą elektroniczną w ciągu 30 minut od zakupu. Możliwe jest także natychmiastowe pobranie oprogramowania wraz z aktywacją. W BestSoftware obiecujemy ci również najlepszą obsługę. Jeśli więc będziesz miał jakiekolwiek problemy z programem McAfee LiveSafe lub McAfee Antivirus 2022, na przykład podczas aktywacji, wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas e-mail. Dzięki temu masz pewność, że twoje sprawy będą zawsze rozpatrywane bezzwłocznie. Nasza rada: Możesz też porozmawiać bezpośrednio z ekspertem za pomocą czatu na żywo, aby szybko rozwiązać indywidualne problemy.

Wymagania systemowe - McAfee Total Protection 2022
Windows  Windows8 | Windows 10 | Windows 11
MacOS macOS 10.15 lub nowszy
Android Android 7 lub wyższy
iOS iOS 13 lub nowszy
Procesor procesor 1 GHz. Architektura dla Windows: x64, x86. Architektura dla Maca: x64, x86, ARM64 (wymagana Rosetta II)
Pamięć 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 1.3 GB Bezpłatnie
Obsługiwane przeglądarki  Google Chrome | Microsoft Edge | Firefox | Safari
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Powiązane łącza do "McAfee Total Protection 2022 - Pobierz"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "McAfee Total Protection 2022 - Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "McAfee Total Protection 2022 - Pobierz"
Wyświetlony