• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

G Data Total Security 2022 1 Urządzenie 1 rok

58,31 zt * 100,01 zt * (41,7% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 40 razy
  • IDE-10338
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G Data Total Security 2022"

Kup G Data Total Security 2022 dla swoich urządzeń w niskiej cenie

Jako użytkownik otrzymasz oprogramowanie z oznaczeniem "Made in Germany", jeśli skorzystasz z oferty G Data Total Security 2022. Jest to rozwiązanie zabezpieczające w formie wszechstronnego, beztroskiego pakietu z wieloma funkcjami, aktualnymi technologiami i bardzo dobrym wsparciem. Oprogramowanie obiecuje przede wszystkim doskonałą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami i określa siebie jako ochronę antywirusową nowej generacji. Licencję na aktualne i popularne oprogramowanie niemieckiego producenta G Data możesz nabyć po korzystnej cenie na stronie BestSoftware, zapoznaj się z jego zaletami i możliwościami już teraz w wolnej chwili.

Wszechstronna ochrona zapewnia wiele funkcji

Ponieważ oferta G Data Total Security 2022 to wszechstronny pakiet beztroski, możesz nie tylko polegać na skutecznej ochronie przed wszelkimi zagrożeniami i niebezpieczeństwami w życiu codziennym, ale także korzystać z wielu innych funkcji i narzędzi, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na przykład, w kilku prostych krokach możesz regularnie tworzyć kopie zapasowe swoich danych osobowych. Zintegrowana funkcja tworzenia kopii zapasowych jest dostępna za darmo i pomaga skutecznie zapobiegać utracie danych w nagłych wypadkach. Jeśli na przykład w trakcie korzystania z technologii dojdzie do uszkodzenia nośnika danych, regularne tworzenie kopii zapasowych szybko pomoże. W zależności od potrzeb kopie zapasowe plików są automatycznie tworzone na twoim własnym komputerze, na zewnętrznym nośniku danych lub nawet w chmurze. Jeśli chodzi o praktyczne kopie zapasowe online, oprogramowanie G Data obsługuje popularne usługi Google Drive i Dropbox. Możesz dodatkowo zabezpieczyć kopie zapasowe praktycznym hasłem, aby utrudnić dostęp do nich osobom nieupoważnionym.

Ci, którzy w codziennym życiu korzystają z licznych zalet bankowości internetowej, dzięki oprogramowaniu G Data Total Security 2022 zyskają także znacznie większe bezpieczeństwo w tym segmencie. W centrum tego procesu znajduje się opatentowana technologia BankGuard. Niezależnie od tego, czy chodzi o szybkie sprawdzenie stanu konta online, klasyczny przelew bankowy przez przeglądarkę czy zakupy w internecie, dzięki temu oprogramowaniu jesteś po bezpiecznej stronie. Po pierwsze i najważniejsze, ta funkcja zapewnia wyświetlanie niezafałszowanych treści.

Innym praktycznym rozwiązaniem do codziennego użytku jest zintegrowany menedżer haseł. Jeśli więc zaufasz G Data Total Security 2022 , nie musisz już pamiętać własnych haseł i danych dostępowych i możesz polegać na odpowiednio bezpiecznych wariantach. Dzieje się tak dlatego, że z przyzwyczajenia lub z obawy przed zapomnieniem wielu użytkowników wielokrotnie ucieka się do prostych haseł lub zawsze używa tego samego wariantu. W kilku prostych krokach możesz przechowywać w wirtualnym sejfie swoje dane dostępowe do różnych usług w internecie. Oczywiście hasła są przechowywane z użyciem silnego szyfrowania, aby uniemożliwić dostęp do nich osobom nieupoważnionym. Jeśli następnie wywołasz odpowiednią usługę lub stronę z powiązanymi z nią polami formularza, odpowiednie dane zostaną automatycznie wypełnione.

Dzięki G Data Total Security 2022 masz bardzo szerokie możliwości zabezpieczenia swoich danych osobowych. Na przykład, możesz polegać na szyfrowaniu swoich danych. Dzięki skutecznemu szyfrowaniu i przydzieleniu hasła zabezpieczasz swoje pliki i uniemożliwiasz korzystanie z nich przez osoby nieupoważnione. Niezależnie od tego, czy są to osobiste zdjęcia, cały folder cennych wspomnień czy dokumenty z Twojego środowiska zawodowego, dzięki tej funkcji możesz zapewnić sobie zwiększoną ochronę. Funkcje szyfrowania dotyczą jednak nie tylko plików i informacji per se, ale także zewnętrznych nośników danych, jeśli jest to pożądane. W ten sposób możesz całkowicie skutecznie chronić pamięci USB lub dyski twarde. Kontrola dostępu, która również jest integralną częścią G Data Total Security 2022, wpisuje się w te założenia. Dzięki kontroli możesz w kilku prostych krokach określić, kto może korzystać z poszczególnych elementów domowego komputera lub notebooka. Nawet przypisywanie uprawnień do poszczególnych portów USB nie stanowi żadnego problemu.

Wreszcie, w rozwiązaniu G Data Total Security 2022 dostępne są również bezpłatnie narzędzia do czyszczenia przeglądarki i tuner wydajności. Czyściciel przeglądarki usuwa m.in. irytujące dodatki i paski narzędzi; działa w przeglądarkach Internet Explorer, Firefox i Google Chrome. Program Performance Tuner przede wszystkim zwiększa wydajność i szybkość reakcji twojego komputera. Działa to poprzez usuwanie nieaktualnych wpisów w pamięci podręcznej, a nawet plików, które nie są już potrzebne, bezpośrednio z twojego komputera za pomocą kilku kliknięć.

Wysoki wskaźnik wykrywalności na wszystkich różnych urządzeniach

Kompleksowe, najnowocześniejsze technologie ochrony zapewniają G Data Total Security 2022 podstawę do bezpiecznego korzystania z technologii. Program opiera się na kilku połączonych funkcjach, które zapewniają ochronę przed wszystkimi typowymi zagrożeniami i wykrywanie ryzyka w czasie rzeczywistym. Na przykład dwa skanery antywirusowe działają równolegle i szczególnie dokładnie monitorują wszystkie działania i dane. Jeśli pojawi się zagrożenie, na przykład ze strony złośliwego oprogramowania lub ransomware, oprogramowanie natychmiast włącza alarm i chroni technologię oraz wszystkie dane osobowe.

Integralną częścią G Data Total Security 2022 są także technologie nowej generacji zapewniające większe bezpieczeństwo podczas korzystania z odpowiednich urządzeń końcowych. Na przykład, możesz polegać na technologiach "DeepRay" lub "BEAST", które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, a nawet niezawodnie wykrywają i eliminują złożone zagrożenia.

Oprogramowanie działa w różnych miejscach i na różne sposoby, by zwiększyć bezpieczeństwo. Na przykład G Data Total Security 2022 nie tylko wykrywa klasyczne infekcje złośliwym oprogramowaniem poprzez wywołanie odpowiedniej strony internetowej, ale także skanuje wiadomości e-mail, aby natychmiast wyeliminować szkodliwe linki i załączniki. Wirusy, spyware, keyloggery, trojany czy nawet programy typu adware nie stanowią już zagrożenia dla Ciebie i Twoich danych dzięki obecnemu oprogramowaniu. Jeśli zostanie wykryte zagrożenie, program natychmiast przenosi odizolowane i podejrzane pliki do zamkniętego obszaru. Pliki nie mogą być już otwierane w tej kwarantannie i dlatego nie mogą już wyrządzić żadnych szkód na twoim komputerze.

Jedną z mocnych stron G Data Total Security 2022 jest możliwość używania programu na wielu różnych urządzeniach, wsparcie obejmuje wszystkie popularne warianty. Nie przeprowadzasz więc instalacji tylko na komputerze z systemem Windows. G Data obsługuje wszystkie aktualne wersje systemów Windows 10 i Windows 11. Możesz też polegać na wszechstronnej ochronie w systemie macOS i korzystać ze wszystkich funkcji programu. Niemiecki producent zwraca również uwagę na korzystanie z urządzeń mobilnych i dostarcza praktyczne rozwiązania zabezpieczające do stosowania na smartfonach i tabletach. Posiadając licencję G Data Total Security 2022, instalujesz aplikacje na urządzeniach z systemem Android firmy Google lub iOS firmy Apple, aby skutecznie uniknąć wszelkich zagrożeń.

Wejdź na BestSoftware i zamów swoje oprogramowanie już teraz

Już teraz skorzystaj z oferty BestSoftware, w naszym sklepie internetowym możesz nabyć aktualną wersję G Data Total Security 2022 na wyjątkowo korzystnych warunkach. Dzięki naszym ofertom związanym z praktycznymi licencjami zapewniamy bardzo niskie koszty, tak że zamówienie jest dla ciebie opłacalne z finansowego punktu widzenia już na całej linii. Oczywiście, są też inne dostępne programy, jeśli wspomniany pakiet nie będzie dla ciebie optymalnym wyborem. Alternatywnie polecamy zakup G Data Internet Security 2022 za rozsądną cenę. To oprogramowanie zapewnia także szczególnie wysoki poziom bezpieczeństwa i oferuje atrakcyjne korzyści. Dzięki nam otrzymasz swoją licencję na G Data Internet Security 2022 bezpośrednio przez e-mail w ciągu zaledwie 30 minut. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z naszym najlepszym działem obsługi klienta, który jest do twojej dyspozycji, oferując osobiste wsparcie i szybką pomoc. Korzystaj z różnych opcji kontaktu, na przykład przez e-mail, telefon lub czat na żywo. Czekamy na możliwość wygodnego zakupu G Data Total Security 2022 i innych produktów w zaciszu własnego domu.

Powiązane łącza do "G Data Total Security 2022"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G Data Total Security 2022"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G Data Total Security 2022"
Wyświetlony