• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

G Data Internet Security 2022 - 3 urządzenia 1 rok - Windows

38,96 zt * 122,01 zt * (68,07% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 319 razy
  • IDE-11222.2
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G Data Internet Security 2022 - 3 urządzenia 1 rok - Windows"

Niskie ceny za G Data Internet Security 2022 w BestSoftware

G Data Internet Security 2022 to niedrogie wprowadzenie do najnowszego oprogramowania zabezpieczającego z Niemiec. Producent znany jest z odpowiednich programów antywirusowych od wielu lat i przekonuje także w aktualnej wersji na rok 2022, oferując kompleksowe wyposażenie z wieloma funkcjami oraz praktyczną licencję runtime. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać ochronę na okres jednego, dwóch lub trzech lat. Dzięki odpowiednim ofertom nawet jednoczesne licencjonowanie kilku urządzeń nie stanowi problemu; przy jednym zakupie w całym pakiecie dostępnych jest maksymalnie pięć kluczy. Nawiasem mówiąc, decydując się na długą i wszechstronną licencję, zmniejszasz koszty, więc ze względów finansowych ta decyzja może być opłacalna.

Skuteczna ochrona przed wszystkimi codziennymi zagrożeniami

Korzystając z G Data Internet Security 2022, możesz polegać na dobrej, skutecznej ochronie przed wszystkimi codziennymi zagrożeniami. Niezależnie od tego, czy chodzi o złośliwe oprogramowanie, trojany, wirusy czy ransomware, producent G Data z Niemiec oferuje kompleksowe techniki z wykorzystaniem własnego oprogramowania. Na przykład, aby zapewnić szczególnie dobrą ochronę, dwa skanery antywirusowe działają jednocześnie. Ponadto bezpośrednio na pokładzie znajdują się tak zwane technologie nowej generacji, na przykład DeepRay czy BEAST. Warianty te są idealnie przystosowane do wykrywania i eliminowania nawet złożonych zagrożeń w czasie rzeczywistym.

Podczas korzystania z nowoczesnej technologii program G Data Internet Security 2022 pozostaje dyskretnie w tle, ale szybko uaktywnia się w przypadku bezpośredniego zagrożenia i pomaga chronić twoje dane osobowe. Skaner działający w czasie rzeczywistym jest do Twojej dyspozycji także wtedy, gdy surfujesz po internecie i chcesz skorzystać z różnych treści. Jednak właśnie w tym miejscu ujawniają się różne niebezpieczeństwa. Próby wyłudzania informacji, zainfekowane strony internetowe lub fałszywe sklepy mogą pomóc przestępcom przejąć kontrolę nad twoim urządzeniem. Oprogramowanie G Data Internet Security 2022 zapewnia idealne warunki do walki z tymi i innymi zagrożeniami. Na pokładzie znajduje się na przykład praktyczna ochrona przeglądarki internetowej. Wykorzystuje się do tego obszerną bazę danych, która zawiera wiele linków i potwierdzonych zagrożeń. Jeśli następnie spróbujesz wywołać przechowywaną stronę z tej bazy danych, próba ta zostanie natychmiast zablokowana. Ochrona przed pishingiem działa w podobny sposób. Jeśli spróbujesz otworzyć zainfekowany link z wiadomości e-mail lub z wiadomości na portalu społecznościowym, G Data Internet Security 2022 również temu zapobiegnie i skutecznie ochroni cię przed wszystkimi zagrożeniami. Ochrona sięga jednak znacznie dalej. Ponieważ ochrona WWW generalnie bada wszystkie dane, które są przesyłane do komputera podczas surfowania po internecie, a więc nie polega tylko na danych z chmury.

Chroń wszystkie urządzenia w równym stopniu dzięki G Data Internet Security 2022

Dziś z pewnością nie pracujesz już tylko na klasycznym komputerze stacjonarnym lub na notebooku. Stosowane urządzenia i systemy są więc szczególnie zróżnicowane. Oprogramowanie G Data Internet Security 2022 jest dostosowane do tych potrzeb użytkowników i zapewnia silną ochronę antywirusową dla maksymalnego bezpieczeństwa na wszystkich urządzeniach. Oprócz kompatybilności z aktualnym Windows 10 lub Windows 11 dlatego również aplikacja na aktualnych wersjach macOS nie stanowi problemu. Ponadto korzystaj z praktycznych aplikacji na smartfony lub tablety, które są dostępne zarówno dla systemów Android, jak i iOS. Możliwości G Data Internet Security 2022 nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia.

Przegląd innych funkcji programu G Data Internet Security 2022

Oprócz ochrony przed wirusami, trojanami, ransomware i co, korzystając z G Data Internet Security 2022, korzystasz także z innych narzędzi, których głównym celem jest ochrona Twoich danych. Widać to na przykład, gdy przyjrzymy się technologii BankGuard. Dzięki temu możesz łatwo i bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej na swoim domowym komputerze. Niestety, przestępcy są dziś bardziej kreatywni niż kiedykolwiek wcześniej i używają wielu różnych technik, by dostać w swoje ręce twoje dane i pieniądze. Możesz łatwo uniknąć odpowiednich niebezpieczeństw, używając G Data Internet Security 2022. Za pomocą odpowiedniej procedury producent zapewnia na przykład, że treści w twojej przeglądarce są wyświetlane tylko w niezmienionej formie. Program bardzo skutecznie zapobiega pobieraniu niebezpiecznych plików, których celem jest bankowość internetowa.

Niemieckie rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa zajmuje się także bezpiecznym korzystaniem z nowoczesnych technologii przez twoje dzieci. Kontrola rodzicielska jest integralną częścią i przekonuje wieloma możliwościami. Na przykład, za pomocą kilku prostych kroków możesz sprawić, że podczas korzystania z programu będziesz miał dostęp tylko do sprawdzonych stron internetowych i ofert. Ograniczenie czasu użytkowania też nie stanowi problemu, tak byś ty i twoje dziecko byli po bezpiecznej stronie.

Abyś nie musiał się martwić o swoje dane osobowe w najgorszym przypadku, oprogramowanie G Data Internet Security 2022 zawiera funkcję prostego tworzenia kopii zapasowych. Nie tylko tworzysz zaszyfrowane kopie zapasowe bez większego wysiłku, ale możesz je też bardzo łatwo zapisywać w chmurze. Obsługiwane są tu usługi Dropbox i Google Drive. Jeśli w trakcie pracy wystąpią problemy z komputerem lub nośnikami danych, możesz polegać na kopiach zapasowych, które umożliwią szybkie odzyskanie danych i zapobiegną ich utracie.

Jeśli kiedykolwiek denerwowała cię duża liczba wiadomości spamowych, oferta G Data Internet Security 2022 jest również bardzo dobrym wyborem. Funkcja "Anti-Spam" pomaga znacząco zmniejszyć liczbę e-maili reklamowych. To nie tylko oszczędza twoje nerwy, ale także trzyma z dala od ciebie maile z próbami wyłudzania informacji, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo.

Wreszcie, oferta oprogramowania z Niemiec przekonuje także praktyczną i bezpieczną zaporą sieciową, która monitoruje wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, dzięki czemu natychmiast wykrywa próby ataków ze strony hakerów lub oprogramowania szpiegowskiego. W zależności od twoich potrzeb może to działać całkowicie automatycznie lub alternatywnie z twoimi własnymi ustawieniami.

Oszczędzaj pieniądze i kupuj taniej w sklepie internetowym BestSoftware

Aby móc korzystać z licznych funkcji i atrakcyjnych narzędzi G Data Internet Security 2022 w codziennym życiu, potrzebujesz odpowiedniej licencji. Jeśli chcesz to kupić w jak najprostszy sposób i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, BestSoftware jest właściwym miejscem dla ciebie. Klucze do szerokiego zastosowania możesz kupić w naszym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym za pomocą kilku kliknięć i nie musisz długo czekać na późniejszą dostawę. Po maksymalnie 30 minutach klucz jest dostępny w twojej skrzynce pocztowej i można go użyć do aktywacji G Data Internet Security 2022.

Oczywiście, jeśli nie przekonuje cię ogólny pakiet G Data Internet Security 2022, możesz skorzystać z innych produktów. Między innymi możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty beztroski, w ramach której możesz G Data Total Security 2022 może zamówić u nas. Wybierz więc wersję, którą chcesz, zamów teraz i przekonaj się o atrakcyjnych korzyściach. Czekamy na twoje zamówienie w sklepie internetowym.

 

Wymagania systemowe - G-Data Internet Security 2022
Systemy operacyjne

Windows11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 (SP1): Min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowy), procesor z architekturą x86 lub x64

MacOS

macOS 10.12 lub nowszy, 2 GB RAM

Android

Android 5 i wyższy

iOS

iOS 12.4 lub nowszy

Procesor

Zalecane Mindetsens 1 GHz

Powiązane łącza do "G Data Internet Security 2022 - 3 urządzenia 1 rok - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G Data Internet Security 2022 - 3 urządzenia 1 rok - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G Data Internet Security 2022 - 3 urządzenia 1 rok - Windows"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 244,51 zt * 293,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Windows 10 Pro dla stacji roboczej Windows 10 Pro dla stacji roboczej
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony