• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

CorelDRAW Graphics Suite 2021 - Windows - Mac Windows

1 955,10 zt * 3 266,88 zt * (40,15% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 4 razy
 • IDE-10469
 • Niemiecki
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten

Platforma

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "CorelDRAW Graphics Suite 2021 - Windows - Mac"
 

Kup online pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 i uzyskaj profesjonalne oprogramowanie do projektowania grafiki

CorelDRAW Graphics Suite 2021 dla Mac i Windows to profesjonalne oprogramowanie do projektowania graficznego, które oferuje bogate w funkcje narzędzia do tworzenia układów graficznych, edycji obrazów i ilustracji wektorowych. Pakiet zawiera CorelDRAW 2021, Corel Font Manager 2021 do wyszukiwania czcionek i zarządzania nimi, Corel PHOTO-PAINT 2021 do edycji obrazów i projektowania opartego na pikselach oraz PowerTRACE do wektoryzacji plików graficznych opartej na AI. Kupując pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 w naszym sklepie internetowym, otrzymasz ponad 25 nowych funkcji i ulepszeń w porównaniu z poprzednią wersją. Znakomita wydajność pozwoli ci szybciej uzyskać najlepsze rezultaty.

Bogate w funkcje oprogramowanie do projektowania graficznego: kup CorelDRAW Graphics Suite 2021

Pakiet ułatwia tworzenie unikalnych logotypów, znaków, ilustracji i nie tylko. Wygodna aplikacja CorelDRAW.app pozwala pracować z dowolnego miejsca i udostępniać materiały klientom i współpracownikom za pośrednictwem sieci. To potężne oprogramowanie przynosi korzyści firmom i freelancerom z branży odzieżowej, produkcyjnej, medialnej i reklamowej. Jeśli kupisz licencję na CorelDRAW Graphics Suite 2021 tanio online w naszym sklepie, otrzymasz skuteczne narzędzia do produkcji i tworzenia specjalnych projektów dla atrakcyjnej mody. Oprogramowanie to jest również bardzo cenione w inżynierii, ponieważ schematy, plany i plany mogą być profesjonalnie tworzone przy użyciu wielu funkcji.

Budowanie marki i marketing dzięki bogatemu w funkcje oprogramowaniu

Te wielopłaszczyznowe narzędzia sprawiają, że budowanie unikalnej tożsamości marki i dystrybucja produktów za pomocą atrakcyjnych materiałów marketingowych nie wymaga wysiłku. Artyści mogą nawet wykorzystać pakiet do zastosowania klasycznych praktyk artystycznych, by stworzyć nowe i wyjątkowe dzieła sztuki. Imponujące rozwiązania obrazowe oparte na sztucznej inteligencji pozwalają znacznie przyspieszyć ten proces. Na przykład obrazy można powiększać bez utraty szczegółów, a ze skompresowanych plików JPEG można łatwo usunąć szumy. Potężne narzędzia do tworzenia ilustracji wektorowych przekształcają proste linie i kształty w złożone dzieła sztuki w mgnieniu oka. Jeśli zakupisz licencję na pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, będziesz miał do dyspozycji wygodne narzędzia efektów, takie jak "kontur", "mieszanie", "obwiednia" i "wypełnienie siatką".

Idealny program do projektowania graficznego dla nieograniczonej kreatywności

Dzięki programowi możesz tworzyć kolory za pomocą harmonii barw, zmieniać przezroczystość obiektów i nadawać im wzory, gradienty oraz wypełnienia siatkowe. Retusz i optymalizacja zdjęć może być wykonana w kilku krokach. Spójność koloru można ustawić dla wszystkich mediów. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że kolory są dokładnie takie same jeszcze przed właściwym wydrukiem. Jeśli chodzi o kompatybilność, oprogramowanie oferuje wsparcie dla ponad 100 formatów plików graficznych, publikacyjnych i obrazów podczas importowania i eksportowania zawartości. Programy z pakietu dają imponujące rezultaty także na tabletach.Uwaga! Czcionki zmienne nie są obsługiwane w systemach Windows 7 i Windows 8.1.

Wymagania systemowe Windows:

 • Windows 10*, 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami (CorelDRAW Graphics Suite 2021 obsługuje Windows 10, wersja 2004, 20H2 i późniejsze wersje)
 • Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 (zalecane)
 • 4 GB RAM
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Ekran multitouch, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy

Wymagania systemowe MAC:

 • macOS Catalina (10.15), 10.14 lub 10.13 z najnowszą wersją
 • Wielordzeniowy procesor Intel z obsługą 64-bitów (4 rdzenie logiczne lub więcej)
 • Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 (zalecane)
 • 4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji* (zalecany dysk półprzewodnikowy). Nie są obsługiwane systemy plików, w których wielkość liter ma znaczenie.
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1080)
 • Mysz lub tablet piórkowy
Powiązane łącza do "CorelDRAW Graphics Suite 2021 - Windows - Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "CorelDRAW Graphics Suite 2021 - Windows - Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "CorelDRAW Graphics Suite 2021 - Windows - Mac"
Wyświetlony