• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
AVG Ultimate 2022 - Windows - Mac

AVG Ultimate 2022 - Windows - Mac 10 urządzeń 1 rok

68,11 zt * 171,01 zt * (60,17% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 3 razy
  • IDE-10663
  • Merhsprschig
  • 10 urządzeń
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG Ultimate 2022 - Windows - Mac"

Bezpieczeństwo, prywatność i wydajność | AVG Ultimate 2021

Znacząco większy komfort i zauważalny wzrost prędkości na każdym urządzeniu? AVG Ultimate 2021 umożliwia to bez żadnych problemów. Dzięki programowi użytkownicy mogą liczyć na daleko idące połączenie bezpieczeństwa internetowego i oprogramowania tuningowego dla swojego urządzenia. Na przykład oferuje skuteczną ochronę przed wirusami, programami szpiegującymi i adware, aby zmniejszyć zagrożenia płynące z internetu. To sprawia, że jest to dobry wybór, by sprostać wymaganiom systemu i postawić na wysoką jakość.

 

Więcej bezpieczeństwa dla każdego urządzenia
W przypadku urządzeń prywatnych i biznesowych bezpieczeństwo odgrywa ważną rolę. Tylko kompleksowa ochrona pozwoli wykryć podejrzane strony internetowe, zanim zostaną załadowane, i zapobiec zainfekowaniu ich złośliwym oprogramowaniem. Dzięki AVG Ultimate 2020 próby oszustwa są wykrywane z wyprzedzeniem, więc nie trzeba potem wyrządzać żadnych szkód na urządzeniu.
Rozbudowa istniejącej zapory sieciowej i wykonywanie skanowania w czasie rzeczywistym opartego na sztucznej inteligencji to także doskonałe sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa. W ten sposób nietrudno jest chronić własny dysk twardy przed zagrożeniami i zmniejszyć wpływ szkodliwych plików. Szczególnie dla hakerów i złodziei danych, korzystanie z AVG Ultimate 2020 zauważalnie utrudnia pokonanie istniejących przeszkód i zdobycie danych użytkowników.

 

Idealny do szybkiego i efektywnego użycia
Oprócz klasycznej poprawy bezpieczeństwa na urządzeniu, AVG Ultimate oferuje także komponent tuningowy. Dzięki temu proces uruchamiania komputera lub laptopa może zostać znacznie przyspieszony, tak aby nie tracić więcej czasu na przygotowanie urządzeń. Dołączony do zestawu program Browser Cleaner czyści także historię i pamięć z danych tymczasowych, co zwiększa szybkość przetwarzania i ładowania stron.

 

Kolejną funkcją umożliwiającą dostrojenie urządzenia jest zintegrowany tryb uśpienia. Dzięki temu istniejące aplikacje pojawiają się tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebne użytkownikowi. W międzyczasie są one przełączane w tryb uśpienia, dzięki czemu moc obliczeniowa systemu może być w pełni skoncentrowana na ważnych procesach.


Wymagania systemowe:

Windows : 7,8,10

Mac oSX 10.10 Yosemite lub nowszy

Android 5.0 ( Lollopop , API 21 ) lub wyżej

iOS : 10.3 lub wyższy

Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2022 - Windows - Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2022 - Windows - Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2022 - Windows - Mac"
Wyświetlony