• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Avast Internet Security 2022 - Windows 1 Urządzenie 1 rok

68,11 zt * 100,01 zt * (31,9% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-11203
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Avast Internet Security 2022 - Windows"

Korzystaj z taniego oprogramowania zabezpieczającego i kup teraz Avast Internet Security 2022

Jeśli szukasz taniego oprogramowania zabezpieczającego, z pewnością dokonasz dobrego wyboru, wybierając znany program Avast Internet Security 2022. W najnowszej wersji popularny producent udostępnia za darmo potężny program z wieloma funkcjami, a także podstawową ochronę przed wszystkimi typowymi zagrożeniami. Niezależnie od tego, czy klasycznie surfujesz za pomocą wybranej przeglądarki, czy pracujesz z aplikacjami biurowymi, używając Avast Internet Security 2022, zawsze jesteś po absolutnie bezpiecznej stronie, także dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Najlepiej już teraz zamówić u nas swoją licencję na używanie programu i liczyć na bardzo szybką dostawę oraz najlepszą obsługę klienta.

Program Avast Internet Security 2022 zapewnia dobrą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami

W ostatnich latach niebezpieczeństwa związane z surfowaniem po Internecie i pracą z nowoczesną technologią stały się coraz bardziej złożone. Po jednej stronie stoją miliony ataków każdego roku na różne platformy i coraz bardziej złożone zagrożenia, a po drugiej potężne oprogramowanie zabezpieczające. Program Avast Internet Security 2022 jest oparty na najnowszej technologii i zawiera m.in. potężny skaner antywirusowy. Działa dyskretnie w tle i ma oko na wszystkie aktywności na twoim komputerze. Jeśli zostanie podjęta próba pobrania na twój komputer niechcianego lub niebezpiecznego pliku, natychmiast otrzymasz informację i odpowiednią wiadomość. W tym samym czasie niebezpieczne pliki i składniki są przenoszone do zabezpieczonego obszaru kwarantanny, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Możesz wtedy ponownie przenieść te pliki z tego obszaru lub usunąć je na stałe, jeśli rzeczywiście stanowią prawdziwe zagrożenie.

Ale oprócz zwykłych i prostych zagrożeń istnieją też znacznie bardziej złożone konstrukcje, które mogą wyrządzić ogromne szkody w twoim komputerze lub spowodować utratę twoich danych. Także tutaj program Avast Internet Security 2022 jest dobrze przygotowany i przekona cię atrakcyjnymi zaletami oraz nowoczesną technologią. Możesz polegać na kompleksowym monitorowaniu ruchu sieciowego. Wiele złożonych ataków można wykryć bezpośrednio i w razie potrzeby im zapobiec. Ważna jest jednak także zintegrowana zapora ogniowa, którą masz do dyspozycji za darmo, używając Avast Internet Security 2022. Dzięki temu można łatwo zablokować niechciane połączenia, co utrudni przestępcom przejęcie kontroli nad twoim komputerem.

Avast Internet Security 2022 ma też zintegrowaną ochronę WWW, dzięki czemu możesz bezpiecznie surfować po Internecie. Użyj tego, by szybko otrzymać ostrzeżenie o niebezpiecznych stronach internetowych. Wiele ofert w internecie jest tak zmanipulowanych, że niepostrzeżenie w tle wprowadzają na twój komputer złośliwe oprogramowanie. W takim przypadku możesz nawet nie zauważyć, że dane osobowe są przekazywane w tle. Dlatego zagraj bezpiecznie i kup tanią licencję na Avast Internet Security 2022 bezpośrednio od BestSoftware. Każda próba wejścia na fałszywą lub zainfekowaną stronę jest natychmiast blokowana przez program.

Bez problemu używaj Avast Internet Security 2022 na wielu różnych platformach

Jedną z mocnych stron, z których możesz skorzystać, używając Avast Internet Security 2022, jest jego dostępność na wielu różnych platformach. Między innymi możesz liczyć na wsparcie dla wszystkich nowych wersji systemu Microsoft Windows. Zainstaluj łatwo ten popularny program w systemie Windows 11 lub Windows 10 i korzystaj z jego różnorodnych funkcji i narzędzi.

Ale możesz też używać popularnego programu Avast Internet Security 2022 na innych urządzeniach. Między innymi nic nie stoi na przeszkodzie, by aplikacja była dostępna na macOS i nawet dla rozwiązań mobilnych z systemem operacyjnym Android jest dostępna odpowiednia aplikacja, którą możesz łatwo zainstalować i używać. Możesz też liczyć na bardzo dobre działanie i wiele funkcji.

Nawiasem mówiąc, jako klient zawsze masz wolny wybór przy wyborze licencji na Avast Internet Security 2022. Dzieje się tak dlatego, że jest to zawsze tzw. licencja runtime. W tym przypadku korzystasz z oprogramowania przez wcześniej określony i znany okres, zwykle przez 365 dni. Ewentualnie dłuższe terminy nie stanowią żadnego problemu. Nasza rada: Jeśli używasz kilku komputerów lub urządzeń do pracy lub surfowania po internecie, powinieneś wykupić tzw. licencję wielokrotną. Zawiera on kilka kluczy do aktywacji urządzeń, których możesz użyć do natychmiastowej aktywacji. Dzięki programowi Avast Internet Security 2022 możesz szczególnie bezpiecznie i skutecznie chronić nawet dziesięć urządzeń. Jednocześnie masz możliwość przetestowania bez ryzyka licznych zalet i funkcji Avast Internet Security 2022. Producent dostarcza ci specjalnie w tym celu praktyczną wersję testu. Użyj go, by poznać program, a potem kup licencję, jeśli ci się spodoba. W takim przypadku jesteśmy oczywiście do Twojej dyspozycji.

Anty-pishing i dobra wydajność - Avast Internet Security 2022 oferuje Ci wiele korzyści

Liczba tzw. prób pishingu znacznie wzrosła w ostatnich miesiącach i latach, a obecnie są one szczególnie częste za pośrednictwem poczty elektronicznej. Tak zwane wiadomości spamowe zawierają na przykład niebezpieczne linki. Prowadzą one użytkownika na zainfekowaną stronę internetową lub proszą o podanie poufnych danych w podejrzanych ofertach. Zwłaszcza starsi i niedoświadczeni użytkownicy nowoczesnych technologii wciąż często dają się nabrać na te próby i wprowadzają własne dane. Aby zapobiec takim sytuacjom w życiu codziennym, program Avast Internet Security 2022 zapewnia praktyczną ochronę antypishingową. Pozwala to natychmiast rozpoznać odpowiednie próby i zatrzymać je, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Aktywuj program i polegaj na szybkim i bezpośrednim ostrzeżeniu, gdy w codziennym życiu pojawi się odpowiednie zagrożenie.

Jeśli nadal używasz starszego komputera o słabej wydajności, Avast Internet Security 2022 to nadal dobry wybór. Wybierz to rozwiązanie, jeśli przywiązujesz szczególną wagę do dobrych wyników. Producent Avast popracował we właściwych miejscach i znacząco poprawił wydajność. Dzięki temu korzystasz z dobrej wydajności komputera, a jednocześnie jesteś skutecznie chroniony. Nawiasem mówiąc, program Avast Internet Security 2022 zawsze działa dyskretnie w tle i uruchamia się automatycznie wraz z systemem operacyjnym, więc zawsze jesteś po bezpiecznej stronie.

Oszczędzaj pieniądze, kupując licencję Avast Internet Security 2022 w BestSoftware

Jeśli chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy na zakupie i nadal otrzymać oficjalną licencję na swoje oprogramowanie, skorzystaj z naszych ofert na Avast Internet Security 2022 w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Skorzystaj już teraz i zamów bezpośrednio z domu dokładnie te licencje, które są ci potrzebne do zaspokojenia twoich indywidualnych potrzeb i szerokiego zastosowania w codziennym życiu. Oczywiście, chętnie przekonamy cię jako konsumenta o wielu innych zaletach, na przykład o szybkiej dostawie klucza pocztą elektroniczną. Po upływie maksymalnie 30 minut klucz jest dostępny do aktywacji oprogramowania. Jeśli chciałbyś mieć jeszcze więcej cech i funkcji, powinieneś także przyjrzeć się alternatywnym produktom z naszej oferty. W przypadku Avast Premium Security 2022 lub Avast Ultimate Security 2022 możesz również otrzymać od nas w pełni wyposażone i praktyczne wersje na bardzo korzystnych warunkach. Cieszymy się na twój zakup i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, które możesz mieć przez e-mail, telefon lub czat na żywo. 

Wymagania systemowe - Avast Internet Security 2022

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

Windows 7, Wndows 8.1, Windows 10,  Windows 11

Pamięć robocza

Zalecane co najmniej 265 MB

Miejsce na dysku twardym

Zalecane co najmniej 1,5 GB

Powiązane łącza do "Avast Internet Security 2022 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Avast Internet Security 2022 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Avast Internet Security 2022 - Windows"
Wyświetlony