• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo WinOptimizer 19 - Windows

53,41 zt * 146,76 zt * (63,61% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 17 razy
 • IDE-10953
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo WinOptimizer 19 - Windows"

Tuning systemu, głębokie czyszczenie i informacje o systemie w jednym programie | Ashampoo WinOptimizer 19

Maksymalna wydajność dzięki pierwszorzędnej optymalizacji systemu

Screenshot & Box

Windows jest dobry - ale mógłby być lepszy i szybszy! Ashampoo® WinOptimizer 19 zrobi to za Ciebie, nawet automatycznie! Ponieważ systemy operacyjne stają się powolne, wadliwe i z czasem gromadzą śmieci. Brakuje ważnych ustawień lub są one ukryte głęboko w systemie. Zagrożona jest także prywatność, zwłaszcza że Windows 10 przesyła więcej danych, niż użytkownicy by chcieli. WinOptimizer 19 interweniuje tutaj - szybko, precyzyjnie i z mocą. Bez wcześniejszej wiedzy lub dużej ilości czasu, twój komputer może znów działać szybko i płynnie, jak świeżo po instalacji! Pozwól, by WinOptimizer chronił, czyścił i optymalizował także twój system. Podaruj swojemu komputerowi szybki, smukły system Windows z zabezpieczoną prywatnością!

 • Znacznie zmniejszone zużycie pamięci przez liczne moduły
 • Kosz systemu Windows jest teraz opróżniany automatycznie
 • Wyszukiwarka duplikatów z nowymi filtrami dla lepszych wyników
 • Aktualizowanie modułów czyszczących
 • Przyspieszona analiza dysku twardego w module Disk Doctor
 • Praktyczne wskazówki dotyczące narzędzi z pomocą i objaśnieniami ważnych funkcji
 • Internet Cleaner z nowym bezpośrednim dostępem do zarządzania plikami cookie
 • Znajdź więcej rozszerzeń w najnowszym Menedżerze rozszerzeń przeglądarki
 • Dynamiczne pulpity z nowymi funkcjami i ustawieniami
 • Menedżer procesu z nowymi szczegółowymi zapytaniami dla profesjonalistów
 • Zaawansowana analiza systemu umożliwiająca szybką optymalizację wszystkich ważnych obszarów
 • Całkowicie nowa optymalizacja jednym kliknięciem
 • Rozbudowany moduł Menedżer Prywatności zapewniający całkowitą kontrolę nad prywatnością
 • Wygodnie przeglądać wszystkie zadania systemu Windows i w razie potrzeby dezaktywować je
 • Moduł autostartu z wyświetlaniem czasów uruchamiania poszczególnych programów i aplikacji systemowych
 • Centrum rozruchowe analizujące i przyspieszające uruchamianie systemu

 

Więcej prywatności dla Windows 10, 8 i 7
Wszystko, czego potrzebujesz, by zachować prywatność, znajdziesz w nowym Menedżerze Prywatności. Moduł ten łączy w sobie mocne strony popularnego AntiSpy i Windows 10 Privacy oraz dodaje nowe funkcje, takie jak wyłączanie kontrowersyjnej telemetrii. Czy Windows może udostępniać twoje hasła? Czy Cortana powinna analizować twoje pismo odręczne? Tylko Ty decydujesz! Trzynaście obszernych kategorii pozwala na wszechstronną ochronę przed aplikacjami i składnikami systemu Windows, które zbyt chętnie udzielają informacji. I chociaż Menedżer Prywatności jest tylko jednym z wielu modułów programu WinOptimizer, możesz ingerować w system w 73 ważnych miejscach!

Idealny system zacznij od Centrum Bojowego
Co się dzieje, kiedy komputer się uruchamia, jakie programy i zadania są uruchamiane - i czy nie jest szybszy? Centrum rozruchowe pokazuje szczegółowo, jak długo trwa uruchamianie systemu, gdzie występują opóźnienia i które procesy są winne. Przyjrzyj się programom w autostarcie i dezaktywuj niepotrzebne programy, nawet aplikacje natywne! Po raz pierwszy sekcja Zadania w przejrzysty sposób wyświetla wszystkie zadania systemu Windows, nawet te osierocone, takie jak zadania z odinstalowanych programów, jeśli jest taka potrzeba. Zrelaksuj się i usuń to, czego nie potrzebujesz i przyspiesz start systemu, a tym samym swojego Windowsa!

Nowe, piękne i trzymające w napięciu: Nasze sprzątaczki!

Booster

Czyściciele to prawdopodobnie najpopularniejsze moduły WinOptimizera. To właśnie dlatego One Click Optimizer został całkowicie przeprojektowany! Oczekuj fantastycznego wyglądu, nowych praktycznych funkcji i, co nie mniej ważne, lepszych osiągów! Wygodnie zarządzaj swoimi plikami cookie w programie Internet Cleaner lub zajrzyj do szczegółów, by sprawdzić wyniki. Znajdź więcej śladów przeglądarki, jeszcze skuteczniej poluj na śmieci i odkryj osierocone wpisy w rejestrze dzięki programowi Registry Cleaner! Zyskaj więcej miejsca na dysku twardym, więcej prywatności i sprawniejszy, wydajny rejestr za pomocą jednego kliknięcia!

Optymalizacja systemu na pełnych obrotach
Już na samym początku zobaczysz pełną moc opcji optymalizacyjnych programu Ashampoo® WinOptimizer 19! Osiem głównych obszarów problemowych systemu Windows można dogłębnie przeanalizować jednym kliknięciem myszy, a następnie natychmiast rozwiązać. Niezależnie od tego, czy chodzi o usunięcie z dysku twardego śmieci, takich jak ślady przeglądarek, czy też o usunięcie niepotrzebnych wpisów w rejestrze, skrótów lub usług - kompleksowa analiza sprawia, że system Windows staje się szybszy, sprawniejszy i bezpieczniejszy. Zoptymalizuj ustawienia zabezpieczeń, ustawienia systemowe, autostart i opróżnij kosz jednym kliknięciem! Z czystym startem systemu i większą ilością wolnej pamięci roboczej twój komputer po prostu działa lepiej i szybciej.

Chcesz poznać więcej wskazówek?
W nowym WinOptimizerze znajdziesz wskazówki dotyczące narzędzi w wielu istotnych miejscach. Po prostu pozostaw mysz na funkcji przez około 2 sekundy, a zobaczysz odpowiednią informację. Albo zmaksymalizuj program, kiedy uruchamiasz One Click Optimiser, pulpity nawigacyjne lub analizy na stronie startowej. Program reaguje natychmiast i wyświetla więcej informacji dla Ciebie! I szczególnie praktyczne: w przeglądzie "Wszystkie moduły" możesz wybrać w prawym górnym rogu, czy chcesz widzieć nazwy modułów, czy ich funkcje!

Notatnik &Box

Scyzoryk armii szwajcarskiej dla twojego komputera
Ashampoo® WinOptimizer 19 to znacznie więcej niż "tylko" program czyszczący i tuningujący: w tym programie znajduje się ponad 30 potężnych modułów. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić bezpieczeństwo i prywatność, czy też przyjrzeć się dokładnie swojemu systemowi dzięki inteligentnym analizom - WinOptimizer to najlepszy wybór. Jak odzyskać dane, bezpiecznie usunąć lub w dużym stopniu wyciszyć gadatliwy Windows 10? To wszystko jest wliczone w cenę! Wszystkie moduły są aktualizowane co roku i doskonale dostosowane do nowych aktualizacji systemu Windows. Żaden program do optymalizacji systemu nie ma tak ogromnego bogactwa przydatnych i pomocnych funkcji!

Analiza systemu na pierwszy rzut oka lub w szczegółach
Ashampoo® WinOptimizer pokazuje ci w sposób kompleksowy i zawsze aktualny, co dzieje się na twoim komputerze. Jeśli wartości zdrowotne dysków twardych ulegną zmianie, zostaniesz natychmiast ostrzeżony i będziesz mógł w porę zareagować. Łatwo zidentyfikuj wąskie gardła i źródła błędów w swoim systemie oraz znajdź możliwości ich poprawy. Jeśli chcesz mieć ogólny przegląd, warto zajrzeć na pulpit "Inform". Jeśli chcesz wiedzieć szczegółowo, jaki sprzęt jest w ogóle zainstalowany, jakie sterowniki lub kodeki są zainstalowane albo z jakimi komponentami działa twoja sieć, Informacje o systemie oferują wszystkie dane!

Screenshoty

Podgląd na żywo dzięki pulpitom nawigacyjnym
Dashboardy pokazują najważniejsze informacje i funkcje - zawsze aktualne! W działach Czyszczenie, Optymalizacja i Informowanie otrzymujesz aktualny przegląd najważniejszych danych w tych obszarach - i masz najszybszy dostęp do szczegółów i funkcji! Oczekuj cennych informacji, doskonale przygotowanych. Czy rejestr jest czysty? Czy istnieją niepotrzebne usługi lub czy zagrożona jest prywatność? To wszystko widać na pierwszy rzut oka! Jedno kliknięcie przeniesie cię do modułu, który oferuje jeszcze więcej informacji. Nasza rada: Jeśli zmaksymalizujesz rozmiar WinOptimizera, pulpity nawigacyjne wykorzystają przestrzeń, by pokazać ci o wiele więcej ciekawych informacji!

Wykrywaj i usuwaj niechciane rozszerzenia przeglądarki
Przeglądarka jest nie tylko twoim oknem na Internet, ale jest też zagrożona przez rozszerzenia, które ją spowalniają lub szpiegują dane. Wszyscy wiedzą o paskach narzędzi, ale mniej znane są niezliczone rozszerzenia, które nie przynoszą ci żadnych realnych korzyści, ale zagrażają wydajności i prywatności. Wiele z nich nie jest nawet pokazywanych jako zainstalowane przez przeglądarki i dlatego są dla nich niewidoczne! Browser Extension Manager kładzie temu bezkompromisowy kres. Możesz zobaczyć wszystkie bez wyjątku rozszerzenia zainstalowane na twoich przeglądarkach i sam zdecydować! Które rozszerzenie jest ci potrzebne, gdzie możesz znaleźć nieznane lub niechciane rozszerzenia? Za pomocą jednego kliknięcia zbędne rozszerzenia zostaną usunięte, a Twoja przeglądarka znów będzie o wiele czystsza!

Defragmentacja bez hamulców systemowych
Nasz Defrag nie spowalnia twojego komputera, ale działa bardzo efektywnie w tle! Aby to zrobić, używamy algorytmu Windows i rozszerzamy jego zastosowanie o funkcje, które w innym przypadku nie byłyby dostępne! Scalaj wolne miejsce na dysku, automatycznie uruchamiaj Defrag i Analizę i pozwól, aby procesy o niskim priorytecie działały niezauważalnie. W trakcie tego procesu możesz korzystać z komputera w sposób całkowicie niezakłócony. Zadbano także o dyski twarde SSD: dzięki SSD Retrim wykorzystywana jest pełna pojemność dysku, a wydajność i żywotność zauważalnie wzrastają!

Automatycznie oszczędzaj czas i wysiłek
Dzięki trzem automatycznym funkcjom, WinOptimizer 19 zdejmuje z Ciebie mnóstwo pracy! Wystarczy je aktywować i gotowe! Dzięki Auto-Clean śmieci nie tylko są czyszczone, ale też w ogóle się nie pojawiają. Kiedy zamykasz przeglądarkę lub inny program, automatyczna miotła wiruje i usuwa z dysku twardego wszystkie resztki, takie jak pliki tymczasowe. Tuner na żywo sprytnie przyspiesza uruchamianie aplikacji i może być również indywidualnie dostosowany, aby nadać aplikacjom specjalny priorytet (a tym samym większą wydajność). Booster gier zamyka wszystko, czego system nie potrzebuje do gry, więc pełna moc dla gry! To ogromna zaleta, zwłaszcza gdy zasoby są na wyczerpaniu! Kiedy kończysz grę, wszystkie usługi działające w tle są restartowane i możesz kontynuować normalną pracę.

Skóry

Aktualne dla każdej aktualizacji
Microsoft Windows zawsze otrzymuje nowe aktualizacje i funkcje - i tak samo jest z Ashampoo® WinOptimizer! Nasz zespół programistów dba o to, by twój komputer działał optymalnie nawet wtedy, gdy dopiero co otrzymał aktualizację. Windows 10 otrzymał w ciągu roku ponad tuzin aktualizacji, a my skrupulatnie analizujemy każdą z nich. Ciągłe aktualizacje sprawiają, że WinOptimizer jest zawsze aktualny i działa optymalnie, niezależnie od tego, co zmieni się w systemie Windows. Nawet problemy wynikające z najnowszych aktualizacji są znajdowane i naprawiane, ponieważ WinOptimizer nie tylko czyści, ale także naprawia system Windows.

Po prostu utwórz harmonogramy konserwacji - i wtedy działa!
Od ponad dekady klienci uwielbiają One Click Optimizer i System Maintenance jako niezastąpione moduły czyszczące i konserwujące. WinOptimizer znajduje ślady surfowania, ukryte dane, zbędne wpisy w rejestrze i ustawienia systemu, które wymagają poprawy. Ale kto zawsze pamięta o regularnym uruchamianiu funkcji? Dzięki praktycznemu harmonogramowi zadań możesz sprawić, że funkcje te będą uruchamiane automatycznie w dowolnie wybranych odstępach czasu. Z łatwością utrzymuj swój komputer w doskonałej formie!

 

Wymagania systemowe 
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM RAM: Min. 2GB
Inne
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Rozdzielczość ekranu 1280x768 (zalecane: 1920x1080 )
 
Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 19 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 19 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 19 - Windows"
Wyświetlony