• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo WinOptimizer 18 - Windows - Pobierz

72,77 zt * 146,76 zt * (50,42% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 18 razy
 • IDE-10422
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo WinOptimizer 18 - Windows - Pobierz"

 

Optymalizacja systemu, która przeniesie twój komputer na wyższy poziom

Jeden dla wszystkich: optymalny dla Windows 7, Windows 8 i Windows 10!

Windows jest dobry - ale mógłby być lepszy! Ashampoo® WinOptimizer 18 zrobi to za Ciebie! Ponieważ systemy operacyjne stają się powolne, zawodne i z czasem gromadzą śmieci. Brakuje ważnych opcji ustawień lub są one ukryte głęboko w systemie. Zagrożona jest także prywatność, zwłaszcza że Windows 10 przesyła więcej danych, niż użytkownicy mogą sobie pozwolić.

Tuning systemu, głębokie czyszczenie i informacje o systemie w jednym programie!

 • Dashboardy dla zawsze aktualnych danych i szybkiego dostępu do najważniejszych modułów
 • Zupełnie nowy Defrag bez zauważalnego obciążenia systemu
 • Szybkie łączenie wolnego miejsca w Defrag
 • Szczegółowa analiza dysku i informacje w Defrag
 • Praktyczne Centrum Benchmarków z większym przeglądem i szybszym dostępem do testów
 • Ulepszone informacje systemowe z optymalnym wykrywaniem sprzętu
 • Wszystkie środki czyszczące aktualne
 • Pełne wsparcie dla Microsoft Edge Chromium
 • Więcej śladów surfowania znalezionych dzięki nowemu algorytmowi w programie Internet Cleaner
 • Ulepszony menedżer rozszerzeń przeglądarki
 • Więcej szczegółów na temat sprzętu używanego w analizie systemu
 • Szybsze uruchamianie różnych modułów, takich jak Disk Doctor
 • Szczegółowe dzienniki analiz

Szybki start do lepszego Windows!

Już pierwsze uruchomienie pokaże ci pełną moc możliwości optymalizacyjnych programu Ashampoo WinOptimizer 18! Osiem głównych obszarów problemowych systemu Windows można dogłębnie przeanalizować jednym kliknięciem myszy, a następnie natychmiast rozwiązać. WinOptimizer 18 sprawi, że twój Windows będzie szybszy, sprawniejszy i bezpieczniejszy, niezależnie od tego, czy chodzi o usunięcie z dysku twardego śmieci, takich jak ślady przeglądarki, czy też o usunięcie niepotrzebnych wpisów w rejestrze, skrótów lub usług. Zoptymalizuj ustawienia bezpieczeństwa, ustawienia systemowe i autostart jednym kliknięciem! Z czystym startem systemu i większą ilością wolnej pamięci twój komputer po prostu działa lepiej. Oczywiście wszystkie funkcje są już zoptymalizowane pod kątem najnowszych aktualizacji systemu Windows!

Zupełnie nowe: Przegląd pulpitów nawigacyjnych

Dashboardy to ekspresowa droga do ważnych przeglądów i funkcji. W działach Clean Up, Optimise i Inform zawsze masz aktualny przegląd najważniejszych danych w tych obszarach - i bezpośredni dostęp do szczegółów i funkcji! Nie musisz już otwierać samych modułów, aby mieć zawsze doskonały przegląd! Oczekuj cennych informacji, doskonale przygotowanych. Czy rejestr jest czysty? Czy istnieją zbędne usługi lub czy zagrożona jest prywatność? Wszystko to widzisz na pierwszy rzut oka i jednym kliknięciem znajdujesz się w module, który cię interesuje. Poznaj Ashampoo® WinOptimizer w zupełnie nowy sposób!

Defragmentacja na najnowszym poziomie

Z WinOptimizerem 18 żegnamy się ze starym Defragiem i wyruszamy na nowe brzegi! Nowy Defrag nie spowalnia twojego komputera, ale działa bardzo efektywnie w tle! Aby to zrobić, używamy algorytmu Windows i włączamy funkcje, które w innym przypadku są niedostępne! Połącz wolne miejsce, uruchom Defrag i Analizę automatycznie i pozwól, aby proces ten działał niezauważalnie z niskim priorytetem, podczas gdy ty korzystasz z komputera w niezakłócony sposób. Zadbano także o dyski twarde SSD: dzięki SSD Retrim wykorzystywana jest pełna pojemność dysku, a wydajność i żywotność zauważalnie wzrastają!

Świeżo zaprogramowany: Nasi Czyściciele!

Cleanery są prawdopodobnie najpopularniejszymi modułami serii WinOptimizer. Właśnie dlatego nieustannie nad nimi pracujemy! W wersji 18 po raz pierwszy obsługiwany jest nowy Microsoft Edge Chromium. Popularny program Internet Cleaner dzięki nowemu algorytmowi jeszcze skuteczniej poluje na śmieci i zna wszystkie miejsca przechowywania danych w najnowszych wersjach przeglądarek. Pozwól, aby nowe moduły przeszukiwały twój system w poszukiwaniu śladów surfowania, niepotrzebnych plików i osieroconych wpisów w rejestrze, a tym samym zwolniły cenne miejsce na twoim dysku twardym! Wszystkie funkcje mogą być również dostępne bezpośrednio przez pulpit "Oczyszczanie"!

Wszystkie wartości systemu na pierwszy rzut oka

Ashampoo® WinOptimizer pokazuje w sposób kompleksowy i zawsze aktualny, co dzieje się na twoim komputerze. Jeśli wartości zdrowotne dysków twardych ulegną zmianie, zostaniesz natychmiast ostrzeżony i będziesz mógł w porę zareagować. Łatwo zidentyfikuj wąskie gardła i problemy w swoim systemie oraz znajdź możliwości ich poprawy. Jeśli chcesz wiedzieć, które pliki zajmują szczególnie dużo pamięci, które komponenty są w ogóle zainstalowane lub które procesy działają w tle, możesz znaleźć wszystkie informacje tutaj! Obszar ten można też wygodnie znaleźć za pomocą pulpitu nawigacyjnego "Inform".

Scyzoryk armii szwajcarskiej dla twojego komputera

Ashampoo® WinOptimizer 18 to znacznie więcej niż "tylko" program do tuningu i czyszczenia, w tym programie znajduje się 37 potężnych modułów. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić bezpieczeństwo i prywatność, czy też przyjrzeć się bliżej swojemu systemowi dzięki inteligentnym analizom - WinOptimizer to najlepszy wybór. Jak odzyskać dane, bezpiecznie usunąć lub w dużym stopniu wyciszyć gadatliwy Windows 10? To wszystko jest wliczone w cenę! Wszystkie moduły są aktualizowane co roku i doskonale dostosowane do nowych aktualizacji systemu Windows. Żaden program do optymalizacji systemu nie ma tak ogromnego bogactwa przydatnych i pomocnych funkcji!

Automatyczna oszczędność pracy i czasu

WinOptimizer 18 zdejmuje z Ciebie wiele pracy dzięki trzem automatycznym funkcjom! Dzięki Auto-Clean śmieci nie tylko są czyszczone, ale też nigdy się nie gromadzą. Kiedy zamykasz przeglądarkę lub inny program, automatyczna miotła wiruje i zmiata z dysku twardego to, co nie powinno się tam znaleźć. Funkcja Live Tuner przyspiesza uruchamianie aplikacji w wyrafinowany sposób i może być również indywidualnie dostosowana przez ciebie, aby nadać aplikacjom specjalny priorytet (a tym samym większą wydajność). Game Booster zamyka wszystko, czego system nie potrzebuje do gry, dzięki czemu masz pełną moc do gry! Kiedy kończysz grę, wszystkie usługi działające w tle są restartowane i możesz kontynuować normalną pracę.

Śledź każdą aktualizację systemu Windows

System Microsoft Windows ciągle otrzymuje nowe aktualizacje i funkcje - i tak samo jest z Ashampoo® WinOptimizer! Nasz zespół programistów dba o to, by twój komputer działał optymalnie nawet wtedy, gdy dopiero co otrzymał aktualizację. Windows 10 otrzymał w ciągu roku ponad tuzin aktualizacji, a my skrupulatnie analizujemy każdą z nich. Ciągłe aktualizacje sprawiają, że WinOptimizer jest zawsze aktualny, niezależnie od tego, co zmieni się w systemie Windows. Nawet nieprawidłowości wynikające z najnowszych aktualizacji są znajdowane i usuwane, ponieważ WinOptimizer nie tylko czyści, ale jest także programem naprawiającym komputer!

Nie daj szansy niechcianym rozszerzeniom w przeglądarce!

Przeglądarka jest nie tylko twoim oknem na Internet, ale jest też zagrożona przez rozszerzenia, które ją spowalniają lub szpiegują dane. Wszyscy wiedzą o paskach narzędzi, ale mniej znane są niezliczone rozszerzenia, które nie mają dla ciebie żadnego sensu, ale zagrażają wydajności i prywatności. Wiele z nich nie jest nawet wyświetlanych przez przeglądarki jako zainstalowane! Browser Extension Manager kładzie temu bezkompromisowy kres. Możesz zobaczyć wszystkie bez wyjątku rozszerzenia zainstalowane na twoich przeglądarkach i sam zdecydować! Które rozszerzenie jest ci potrzebne, gdzie możesz znaleźć nieznane lub niechciane rozszerzenia? Za pomocą jednego kliknięcia niepotrzebne rozszerzenia zostaną usunięte, a twoja przeglądarka znów będzie o wiele czystsza!

Maksymalne bezpieczeństwo i optymalna prywatność!

Windows zbiera od ciebie zbyt wiele danych i idzie na fałszywe kompromisy w dziedzinie bezpieczeństwa. Szczególnie Windows 10 wysyła zbyt wiele danych, Dzięki modułom Win10 Privacy Control i Antispy, dołączonym do programu, odzyskasz kontrolę nad swoim systemem! Sam ustal, jakie hasła, dane telemetryczne czy zdjęcia wysyła - lub zatrzymuje dla siebie - Twój komputer. Podejmij zdecydowane działania, jeśli chodzi o niechciane śledzenie komputera, spersonalizowane reklamy czy wścibskie programy!

Fascynujący wgląd w niewidzialny świat dzięki skanerowi ADS

Czy znasz alternatywne strumienie danych? Dzięki tej funkcji dane mogą być przechowywane, np. w sposób niewidoczny dla użytkownika, przywiązane do pliku. Może być także użyty do określenia, czy plik został załadowany z internetu, czy należy do systemu. Skaner ADS znajduje te niewidoczne w innych okolicznościach Alternatywne Strumienie Danych (ADS) i wyświetla je. Dowiedz się, jakie strumienie danych znajdują się na twoim komputerze i usuń podejrzane wpisy!

Utwórz plany konserwacji w kilka sekund - a potem po prostu pozwól im działać!

Wielu klientów uwielbia Optymalizator One Click i Konserwację Systemu jako niezastąpione moduły czyszczące i konserwujące. Znajdują ślady surfowania, ukryte dane, zbędne wpisy w rejestrze i ustawienia systemu, które wymagają poprawy. Dzięki praktycznemu harmonogramowi zadań możesz sprawić, by te funkcje były wykonywane automatycznie w dowolnie wybranych odstępach czasu. Z łatwością utrzymuj swój komputer w doskonałej formie!

Więcej mocy dla twojego komputera

Oprogramowanie systemowe Ashampoo zawsze oznacza wysoką wartość użytkową i łatwość obsługi. Ashampoo® UnInstaller usuwa programy aż do ostatniego bajtu i umożliwia w ten sposób całkowicie pozbawione ryzyka testowanie dowolnego oprogramowania. Usuń bezpiecznie nawet niechciane zainstalowane oprogramowanie za pomocą wieloetapowego programu UnInstaller deep clean! Tylko aktualny system jest szybki i bezpieczny - dlatego Ashampoo® Driver Updater nieustannie dba o twój komputer. Program rejestruje wszystkie komponenty twojego komputera i porównuje sprzęt z zawsze aktualną bazą sterowników. Jeśli pojawią się nowe sterowniki, zostaną one zainstalowane automatycznie. Po prostu aktualizuj swój system! Archiwa we wszystkich formatach to mocna strona Ashampoo® ZIP Pro. Kompresuj i rozpakowuj dzięki najszybszemu na świecie silnikowi ZIP i zapewnij sobie oszczędność miejsca podczas przechowywania i bezpieczną wysyłkę!

Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 18 - Windows - Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 18 - Windows - Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo WinOptimizer 18 - Windows - Pobierz"
Wyświetlony