• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo UnInstaller 10 - Windows

87,66 zt * 195,51 zt * (55,16% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

 • IDE-10897
 • Wielojęzyczna strona
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo UnInstaller 10 - Windows"

 

Odinstalowuje niechciane programy dokładnie i bez kompromisów | Ashampoo UnInstaller 10

Dzięki Ashampoo® UnInstaller 10 możesz instalować, testować i odinstalowywać programy bez pozostawiania śladów. Jednocześnie zachowujesz pełną kontrolę nad tym, co może pozostać na twoim komputerze! Program kompleksowo monitoruje każdą instalację, dzięki czemu można ją wygodnie usunąć, nie pozostawiając żadnych śladów. Nawet programy bez logowania są całkowicie usuwane dzięki czterokrotnemu odinstalowywaniu, w tym głębokiemu czyszczeniu. UnInstaller 10 całkowicie usuwa niechciane oprogramowanie, rozszerzenia przeglądarki i paski narzędzi z twojego dysku twardego za pomocą jednego kliknięcia myszką! A dzięki nowej funkcji Impact możesz nawet zobaczyć, który program szczególnie obciąża twój system - w mgnieniu oka i w przejrzysty sposób. Zaawansowana metoda migawek pokazuje, co zmieniło się na twoim komputerze, zarówno w plikach, jak i w rejestrze!

Ashampoo UnInstaller 10 Wersja

 • Zobacz wpływ poszczególnych programów na system
 • Nowa przeglądarka Edge (Chromium) w pełni obsługiwana
 • Odblokuj i usuń zablokowane pliki za pomocą programu Unlocker
 • Aktualizowanie modułów czyszczących
 • Ulepszony, niezwykle stabilny sterownik programu
 • Głębokie czyszczenie z jeszcze większą liczbą znalezionych plików
 • Baza danych z profilami odinstalowywania szczególnie uporczywych programów
 • Nowy, szczególnie dokładny algorytm dezinstalacji

Ashampoo UnInstaller 10 Screenshots

Jakie są efekty zainstalowanego programu?
Pewnie już zadałeś sobie pytanie, jak bardzo zainstalowany program obciąża twój system. Aby po raz pierwszy odpowiedzieć na to pytanie, moduł ten przyjrzy się bardzo dokładnie twojemu systemowi. Jak dużo mocy procesora i pamięci RAM zużywa oprogramowanie, jak bardzo opóźnia start systemu i jakie procesy są w to zaangażowane? Wykracza on daleko poza menedżera zadań Windows i monitor zasobów i oblicza indywidualną wartość dla każdego programu, korzystając z nowo opracowanego algorytmu. Czy ten program obciąża system, czy może warto go odinstalować? Zawsze aktualne wartości i znaczący wyświetlacz paska sprawią, że zawsze będziesz na bieżąco!

Nowy moduł odblokowujący - kiedy trzeba się postarać
Niektóre pliki są blokowane przez system, choć pilnie chcesz je usunąć. Windows blokuje wszelki dostęp, ponieważ na przykład dezinstalacja nie została zakończona poprawnie, a obiekt pozostaje zablokowany. Odblokowywacz rozwiązuje ten problem! Ten nowo opracowany moduł daje ci dostęp i zmusza system do uwolnienia tego pliku. Wystarczy podważyć wewnętrzne blokady systemu Windows i usunąć ostatnie dane z każdej instalacji, niezależnie od tego, jak bardzo jest skomplikowana! Unlocker pokazuje otwarte obiekty, ma rozbudowaną funkcję wyszukiwania i praktyczne funkcje filtrowania. Tylko ty decydujesz, co powinno być odblokowane. Odzyskaj pełną kontrolę nad swoim Windows!

Microsoft Edge Chromium w pełni obsługiwany
Przeglądarka Microsoft Edge oparta na Chromium zdołała przekonać do siebie wielu użytkowników i wyprzedziła już Firefoksa w dystrybucji na całym świecie. Ashampoo® Uninstaller 10 oferuje także wiele funkcji dla tej nowej przeglądarki. Wachlarz możliwości jest szeroki: od odinstalowania niechcianych rozszerzeń przeglądarki (wtyczek), przez usunięcie zbędnych śladów surfowania, po odinstalowanie samego oprogramowania. Możesz nawet używać starej i nowej wersji Edge'a równolegle na swoim komputerze i zarządzać nimi osobno!

Szczegółowe ulepszenia z doskonałym skutkiem
Poprzednik Ashampoo® Uninstaller 9 został bardzo dobrze przyjęty, co zmotywowało nas do jeszcze większego wysiłku! Nowy algorytm odinstalowywania działa zauważalnie dokładniej i znajduje więcej niepotrzebnego balastu! Naszym celem jest perfekcyjne, stuprocentowe odinstalowanie, dlatego udoskonaliliśmy także głębokie czyszczenie, monitorowanie instalacji i odinstalowywanie według bazy danych. Sterownik programu został zoptymalizowany we współpracy z supportem i działa jeszcze bardziej solidnie i stabilnie niż kiedykolwiek! Oczywiście zaktualizowane zostały także popularne moduły Cleaner, takie jak Internet Cleaner i Drive Cleaner!

Odinstaluj programy bez pozostawiania śladów
Windows usuwa tylko to, co same zainstalowane programy wypuszczają w swoich procedurach usuwania - a to zbyt mało! Albo przez brak ostrożności, albo całkiem świadomie, w twoim systemie pozostają liczne wpisy w rejestrze, nieprawidłowe przypisania lub pozostałości plików. Te pozostałości często powodują błędy, zaśmiecają dysk twardy, nadmuchują rejestr i spowalniają pracę całego komputera. Dzięki zaawansowanym mechanizmom wyszukiwania i czyszczenia program znajduje o wiele więcej, niż Windows mógłby znaleźć samodzielnie. Ashampoo® UnInstaller 10 usuwa niechciane oprogramowanie aż do ostatniego bajtu!

Prezentacja Ashampoo UnInstaller 10

Odinstaluj oprogramowanie jak profesjonalista!
Nawet jako nowicjusz nie będziesz miał problemu z rozpoczęciem pracy z programem Ashampoo® UnInstaller 10. Dzięki inteligentnie zaprojektowanemu interfejsowi wszystkie funkcje są dostępne za jednym kliknięciem myszki, a nawet skomplikowane technicznie procesy pozostają zrozumiałe. Odinstaluj dowolny program wygodnie i bez żadnych pozostałości. Pozwól, by automatyczny system wykrywał i rejestrował instalacje. Uzyskaj interesujący wgląd w to, co dzieje się na twoim komputerze i wygodnie usuwaj to, co nie należy do twojego komputera. Jeden UnInstaller dla wszystkich!

Bezlitośnie przeciwko niechcianym programom
Ashampoo® UnInstaller 10 usuwa programy, które stały się zbędne lub nie spełniają twoich wymagań - ale oczywiście usuwa też niechciane oprogramowanie, które zostało przed tobą ukryte! Zwłaszcza instalatory ze stron z plikami do pobrania często "podczepiają się" pod programy, które są po prostu niechcianym oprogramowaniem, a niektóre z nich można przypisać do spyware i malware. Ashampoo® UnInstaller 10 wykrywa te programy, nawet jeśli są ukryte w skomplikowanych, zagnieżdżonych instalatorach, i usuwa je z twojego dysku twardego tak, jak chcesz!

Porównywanie migawek - jaki jest sens?
Wyobraź sobie, że Ashampoo® UnInstaller 10 jest głównym logistykiem dla twojego komputera. Przy każdej migawce program tworzy kompletną listę zasobów twojego systemu. Lista ta zawiera wszystkie dane, a także ustawienia rejestru Windows. Jeśli pliki zostaną dodane (np. w wyniku instalacji), możesz utworzyć kolejną listę inwentaryzacyjną. Podczas porównywania są teraz znajdowane wszystkie różnice, każdy nowy lub usunięty plik, każdy zmieniony wpis w rejestrze. W UnInstallerze 10 znajdziesz teraz zupełnie nowy kreator migawek, dzięki któremu tworzenie i porównywanie migawek jest dziecinnie proste! Dzięki temu zaawansowana technologia jest całkowicie łatwa w użyciu!

Cztery bezkompromisowe metody usuwania dla całkowitej dezinstalacji
Ashampoo® UnInstaller 10 wykorzystuje cztery techniki, aby upewnić się, że żaden niechciany bajt nie pozostanie w twoim systemie. Najbardziej obszerny jest dziennik, który UnInstaller 10 tworzy dla każdego programu podczas instalacji. Są tu zapisywane wszystkie pliki i wartości rejestru spowodowane przez instalację. Ponadto program wykorzystuje procedurę dezinstalacji oprogramowania, które ma zostać usunięte. Jeśli w bazie danych programu znajduje się profil programu, jest on również przetwarzany. Na koniec głębokie czyszczenie wyszukuje wszelkie pozostałości, które mogą jeszcze znajdować się na dysku twardym! W nowej wersji sprawdza nawet, czy po ponownym uruchomieniu można odnaleźć ostatnie pozostałości!

Usuń oprogramowanie za pomocą głębokiego czyszczenia
Ashampoo® UnInstaller 10 całkowicie rejestruje instalację każdego programu i gwarantuje dezinstalację bez pozostałości. Nawet programy, które w innych okolicznościach są przed tobą ukryte, są bezpiecznie rejestrowane. Ale nawet w przypadku programów, które nie zostały zarejestrowane, inteligentny algorytm usuwania zapewnia skuteczną deinstalację. Podczas głębokiego czyszczenia z dysku twardego usuwane są zbędne wpisy i pliki usuniętego oprogramowania, które w przeciwnym razie pozostałyby w systemie. W ten sposób nawet programy, które pojawiły się w systemie przed UnInstallerem, mogą zostać całkowicie usunięte!

Twój opiekun, który monitoruje wszystkie instalacje
Opiekun Ashampoo® UnInstaller 10 zawsze czuwa nad twoim systemem i prawie nie zużywa żadnych wymiernych zasobów. Nawet jeśli usuniesz program za pomocą zwykłej deinstalacji systemu Windows, zostanie on zarejestrowany, a następnie automatycznie wyszukany w systemie w poszukiwaniu pozostałości po innych plikach. Często nawet początek i koniec instalacji są wykrywane automatycznie, tak że nie musisz w ogóle interweniować! W nowej wersji 10 sprawiliśmy, że służba ta jest jeszcze trudniejsza. Niezależnie od tego, co robi twój system, opiekun ma wszystko na widoku!

Niszczenie danych wrażliwych
Wiele plików usuwanych podczas dezinstalacji zawiera poufne dane. Dotyczy to także twoich profili użytkowników, danych kont czy haseł, które mają zostać usunięte. Jednak sam system Windows może to zrobić tylko w niewystarczającym stopniu; osoby trzecie mogą je odzyskać! Aby optymalnie chronić twoją prywatność, pliki te są natychmiast niszczone podczas usuwania, tak że nie można ich przeglądać nawet przy użyciu specjalnego oprogramowania. A co najlepsze: Ashampoo® UnInstaller 10 działa na poziomie wojskowych standardów bezpieczeństwa!

Skórki Ashampoo UnInstaller 10

Odinstaluj czysto za pomocą profili, nawet bez protokołu
Do tej pory trudno było odinstalować program bez zalogowanej instalacji. Gdzie podczas instalacji były rozmieszczone pliki i klucze rejestru w systemie? Ashampoo® UnInstaller 10 posiada profile instalacyjne wielu popularnych lub szczególnie uporczywych aplikacji i potrafi je usunąć bez pozostawiania śladów, nawet jeśli instalacja nie była rejestrowana. Wraz z dokładnym, głębokim czyszczeniem programy te znikają całkowicie!

Surfuj po internecie szybciej i bezpieczniej
Niebezpieczne, niechciane i złośliwe wtyczki działają w milionach przeglądarek. Bez względu na to, czy jest to irytujący pasek narzędzi, czy pozornie pomocna wtyczka - Ashampoo® UnInstaller 10 znajdzie je wszystkie! Namierzaj rozszerzenia, które często nie są nawet wyświetlane przez twoje przeglądarki. Znajdziesz wszystkie rozszerzenia na liście, zobaczysz ich oceny i będziesz mógł je łatwo odinstalować. Dowiedz się, co naprawdę ci pomaga, co szpieguje, a co cię spowalnia, i usuń niechciane rozszerzenia jednym kliknięciem!

Odinstaluj aplikacje Windows
To twój komputer, dlaczego nie odzyskać nad nim pełnej kontroli? Przy każdej instalacji Microsoft rozprowadza różne aplikacje i ustawia je jako domyślne. Jednak wiele z tych aplikacji nie jest twoim pierwszym wyborem, zajmuje niepotrzebnie miejsce w pamięci lub uruchamia się w sposób niezamierzony. Od tej chwili możesz też odinstalować te niechciane aplikacje. Nawet aplikacje, których Windows nie wyświetla, można łatwo usunąć z komputera!

Odinstaluj programy, surfuj bezpieczniej i dbaj o swój komputer - wszystko to za pomocą jednego programu!
Dzięki Ashampoo® UnInstaller 10 masz doskonałą kontrolę nad wszystkimi instalacjami w swoim systemie. Ale kto optymalizuje wydajność twojego komputera lub chroni przed intruzami z internetu? Wraz z Ashampoo® WinOptimizer 18 i programem antywirusowym masz optymalne trio na starcie! Przyspiesz swój system, pozbądź się śmieci i surfuj po internecie bez obaw. Wykorzystaj potężne trio, aby uzyskać sprawny, szybki i bezpieczny komputer!

 

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.

 

 

Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 10 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 10 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 10 - Windows"
Wyświetlony