• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Snap 12 - Windows

58,31 zt * 195,51 zt * (70,18% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

 • IDE-10911
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Snap 12 - Windows"

Jak zrobić zrzut ekranu? Z łatwością! | Ashampoo Snap 12

Filmik zrzutu ekranu

Przechwytuj informacje w mgnieniu oka i oszczędzaj czas dzięki zrzutowi ekranu
Dzięki Ashampoo Snap 12 zrzut ekranu lub wideo z dowolnej zawartości jest tworzony jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Cokolwiek znajduje się na ekranie, jest niezawodnie przechwytywane dzięki wielu inteligentnym opcjom. Zadania mogą być następnie edytowane, zapisywane i udostępniane w edytorze. Ale Snap nie jest tylko zwykłą aplikacją do robienia zrzutów ekranu, oferuje także możliwość edycji grafiki, w tym automatyczną numerację, komentarze, naklejki i wiele więcej! Niezależnie od tego, czy chcesz zapisać zdjęcie, nagrać wideo czy stworzyć film dokumentalny, Snap ma to wszystko!

 • Dla maks. 3 urządzeń
 • Całkowicie nowy obszar nagrywania
 • Wielofunkcyjny zapis dla prostokątnych obszarów, pełnych i przewijanych stron
 • Animowany, przejrzysty interfejs
 • Edytor w nowej, nowoczesnej szacie graficznej
 • Ważne opcje bezpośrednio w obszarze nagrywania
 • Nowy, przejrzysty dialog ustawień

Dla maks. 3 komputerów w gospodarstwie domowym

Icon3 Licencja PC

Jeśli używasz Ashampoo Snap 12 prywatnie, możesz wyposażyć w program 3 swoje komputery w ramach jednej licencji! Tylko do użytku komercyjnego: jedna licencja, jedna instalacja.


Szybka i łatwa edycja wideo
Nie każde nagrane wideo jest idealne, często reklamy, niepotrzebne kroki czy czas oczekiwania są irytujące. Ale nawet przy nagrywaniu ekranu interesujące są tylko najważniejsze momenty! Dzięki Ashampoo Snap 12 zachowasz tylko to, co najważniejsze, po prostu wytniesz reklamy, błędy lub inne niepotrzebne sceny, albo zapiszesz film w pojedynczych odcinkach. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu szybko coś uchwycić, nagrać webinar czy przygotować prezentację na najwyższym poziomie, tutaj sprawdzi się każde wideo na ekranie!

Nagrywaj pulpit i łatwo się nim dziel
Chcesz podzielić się swoimi zrzutami ekranu i filmami z rodziną, kolegami lub na portalach społecznościowych? Z Ashampoo Snap 12 masz wszystkie możliwości, zarówno prywatnie, jak i zawodowo! Jednym kliknięciem możesz przesłać zdjęcia na Twittera lub Facebooka, możesz je także przesłać do najpopularniejszych chmur (DropBox / Microsoft One-Drive / Google Drive itp.) lub do darmowej przestrzeni internetowej Ashampoo. Oczywiście jest też wypróbowana i przetestowana usługa pocztowa, która jest szczególnie popularna w zastosowaniach profesjonalnych.

Tryb edycji zrzutów ekranu

Twórz filmy do każdego celu
Dzięki Ashampoo Snap 12 filmy edukacyjne czy dokumentalne udają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Już teraz możesz brać udział w samym nagraniu - czyli na żywo - i dodawać tekst, rysunki lub komentarze przez mikrofon. Wyświetlaj osobno kliknięcia myszą i naciśnięcia klawiszy dla większej przejrzystości, wstawiaj znaki wodne dla swoich praw autorskich lub jednym kliknięciem zintegruj swoją kamerę internetową. Zrób tutorial, przygotuj webinar lub pokaż prywatnie, co jest dla ciebie ważne!

Błyskawicznie przechwytuj informacje za pomocą zrzutu ekranu i oszczędzaj czas
Wymowne zdjęcie może zaoszczędzić wiele czasu i wyjaśnić nawet trudne kwestie. Pracuj z obrazami, ponieważ nasz mózg o wiele szybciej przetwarza informacje z obrazów i o wiele lepiej je zapamiętuje! Wzbogać zdjęcia o komentarze, grafiki i wyjaśnienia, aby szybko przejść do sedna! Wskazuj szczegóły, wytykaj błędy lub podkreślaj ważne obszary w mgnieniu oka. Oszczędź sobie uciążliwych opisów dzięki jednemu zrzutowi ekranu! Wypróbuj, ile linijek tekstu możesz zaoszczędzić dzięki szybko stworzonemu obrazkowi!

Idealny do różnych rozdzielczości i pracy wielomonitorowej
Ashampoo Snap 12 może być z łatwością używany na wielu monitorach, we wszystkich rozdzielczościach i ustawieniach DPI. Nawet jeśli na przykład połączysz monitory Full HD i 4K, Ashampoo Snap 12 działa bez żadnych problemów. Każda rozdzielczość jest uchwycona z pełną ostrością i może być natychmiast edytowana. Doświadcz doskonałej obsługi zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów!

Twórz GIF-y z dowolnego materiału wideo, który chcesz
Trudno sobie wyobrazić Internet bez GIF-ów, czyli małych, często zabawnych animacji. Mogą być też używane w samouczkach do krótkich demonstracji i centralnych ruchów rąk. Dzięki Ashampoo Snap 12 możesz tworzyć GIF-y z dowolnie wybranych klipów filmowych. Po prostu ustaw początek i koniec filmu, pozwól mu się przekonwertować i gotowe!

Tryb przechwytywania zrzutów ekranu

Więcej niż tylko narzędzie do cięcia dzięki wygodnym funkcjom
Ashampoo Snap 12 zdejmuje z ciebie wiele pracy i sprawia, że twoja praca jest bardziej zmienna. Dzięki automatycznemu numerowaniu lub praktycznemu nagrywaniu z opóźnieniem, możesz po prostu lepiej wykorzystać swoje zrzuty ekranu. Dodawaj tekst objaśniający i grafikę bezpośrednio w obszarze edytora oraz wypełniaj obszary dowolnym kolorem! Podkreślaj fragmenty, zamazuj wrażliwe miejsca lub używaj kolorowych zakreślaczy programu!

Przechwytywanie pulpitu, aby zapisywać filmy i zdjęcia z internetu
Internet jest pełen fascynujących, zabawnych i edukacyjnych zdjęć, tekstów i filmów. Dzięki Ashampoo Snap 12 możesz łatwo zrobić kopię zapasową tego, co lubisz! Zapisuj zdjęcia dowolnego rodzaju, nagrywaj filmy i edytuj zrzuty ekranu i filmy od razu, jeśli tego potrzebujesz! Cokolwiek widzisz na ekranie lub słyszysz na karcie dźwiękowej, Snap to dla ciebie uchwyci!

Twórz zrzuty ekranu szybko i różnorodnie
Dzięki Ashampoo Snap 12 tworzenie zrzutów ekranu jest dziecinnie proste. Niezależnie od tego, czy przechwytujesz cały pulpit, przewijane strony internetowe, czy tylko małe fragmenty, wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Przechwytuj pulpit tylko we fragmentach, z opóźnieniem czasowym, jeśli chcesz, lub twórz pikselowo doskonałe zrzuty ekranu w dokładnym rozmiarze! Ashampoo Snap 12 to narzędzie do robienia zrzutów ekranu w systemie Windows, które po prostu oferuje wszystkie możliwości i jest całkowicie intuicyjne w użyciu!

Przechwytywanie zrzutów ekranu z gier w pełnej jakości
Ashampoo Snap 12 robi doskonałe zrzuty ekranu z twoich gier, nawet na pełnym ekranie. Nieważne, czy jest to mała gra 2D, czy imponująca gra 3D na pełnym ekranie! Pokaż, na co ich stać i uchwyć szczególnie epickie momenty ich przygód w rozdzielczości do 4K! Uwiecznij na zawsze swoje największe triumfy, wysokie wyniki i najważniejsze momenty rozgrywki!

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7 ( 64-bit )
Pamięć robocza Co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

      

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Snap 12 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Snap 12 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Snap 12 - Windows"
Wyświetlony