• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Office 8 - Windows

68,11 zt * 342,51 zt * (80,11% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-10889
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Office 8 - Windows"

Twórz dokumenty, obliczenia i prezentacje bez wysiłku | Ashampoo Office 8

Każdy wie o alternatywach dla Microsoft Office, ale czy znasz jakiś niedrogi pakiet biurowy, który jest naprawdę w pełni kompatybilny z najnowszymi, jak i klasycznymi formatami Microsoft? Pakiet biurowy bez kompromisów, bez irytujących zmian? Dzięki Ashampoo Office 8 możesz tworzyć dokumenty, obliczenia i prezentacje szybciej niż kiedykolwiek. Ze wszystkimi możliwościami i komfortem, jakiego oczekujesz od nowoczesnego biura. Ashampoo Office 8 nie przechowuje twoich plików gdzieś w chmurze, ale na twoim komputerze - tam, gdzie jest ich miejsce. To biuro oferuje dokładnie to, czego potrzebujesz!

Doskonałe przetwarzanie tekstów: Pisz
Dzięki nowoczesnej alternatywie Worda Napisz, możesz błyskawicznie tworzyć dokumenty dowolnej wielkości - zarówno kartki okolicznościowe, listy biznesowe, broszury, jak i kompletne opracowania naukowe. Nawet w dużych dokumentach nigdy nie stracisz orientacji dzięki nowym miniaturkom stron i klikalnym spisom treści! Dzięki unikalnemu trybowi obiektowemu możesz dowolnie umieszczać w dokumencie grafiki, rysunki i teksty. Dzięki licznikowi słów w czasie rzeczywistym zawsze znasz dokładny rozmiar swojego dokumentu i możesz pisać "na długość". Profesjonaliści mogą również korzystać z baz danych SQLite i dBASE, a nawet mail merge z plików XLSX. Kompatybilne z Microsoft Word przypisy dolne i końcowe w tym samym dokumencie umożliwiają profesjonalną pracę na najwyższym poziomie. A dzięki natywnemu wykorzystaniu formatu DOCX, twoje dokumenty są zawsze kompatybilne z Microsoft Word we wszystkich wersjach. Oczywiście, możesz nie tylko wydrukować gotowe dokumenty, ale także przekazać je dalej w postaci plików PDF lub e-booków.

Doskonałość arkusza kalkulacyjnego: Oblicz
Potężny arkusz kalkulacyjny Calculate pozwala na łatwe tworzenie obliczeń, tabel i wykresów o dowolnej złożoności. Od prostego terminarza po całe planowanie finansowe firmy - ten zamiennik Excela oferuje ci pełen zakres funkcji. A jeśli do twojego arkusza wkradnie się błąd, podświetlanie składni i monitorowanie formuł szybko wskażą ci jego lokalizację. Dzięki ponad 350 funkcjom obliczeniowym, łatwej obsłudze tabel i ogromnym arkuszom o milionie wierszy, Calculate 8 nadaje się do wszelkiego rodzaju obliczeń. Profesjonalne funkcje, takie jak tabele przestawne (z pogrupowanymi elementami!), zapewniają zaawansowanym użytkownikom maksymalną użyteczność. Wydruki po pracy mogą być doskonale przygotowane dzięki nowemu podglądowi podziału stron. Calculate 8 używa formatu pliku XLSX - tak jak Microsoft Excel!

Imponujące prezentacje: Prezentuj
Present jest potężnym odpowiednikiem PowerPointa. Po prostu twórz prezentacje, które przekonują. W nowej wersji możesz też tworzyć samouruchamiające się pokazy slajdów, które można odtwarzać na dowolnym komputerze bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania! Dzięki zapierającym dech w piersiach animacjom i nowo zaprojektowanym przejściom między slajdami, a także wyrafinowanej koncepcji strony wzorcowej, jesteś doskonale przygotowany do każdej prezentacji. Możesz teraz utworzyć dowolną liczbę układów głównych, na których możesz umieszczać dowolne zmienne za pomocą kilku kliknięć. Zapewnia to nie tylko jednolity wygląd twojej prezentacji, ale także bezproblemową kompatybilność z PowerPointem. Liczne gotowe szablony, które są na bieżąco aktualizowane i które można przeprojektować za jednym naciśnięciem przycisku, wykonają pracę za ciebie. Nadaj prezentacjom szczególny charakter dzięki grafice, wykresom, dźwiękowi, filmom i animacjom. Nowa zakładka wstążki Media sprawia, że zarządzanie tymi obiektami jest bardzo proste! Ponieważ Present używa również popularnego formatu PPTX, wymiana z programem Microsoft PowerPoint jest całkowicie bezproblemowa. Zafunduj sobie pakiet biurowy o rewelacyjnym stosunku ceny do jakości! Kup raz i używaj go tak długo, jak chcesz!


Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.

 

 

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Office 8 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Office 8 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Office 8 - Windows"
Wyświetlony