• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ashampoo Movie Studio Pro 3 - Windows

Ashampoo Movie Studio Pro 3 - Windows

122,01 zt * 293,51 zt * (58,43% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-10868
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Movie Studio Pro 3 - Windows"

Łatwo wycinaj, edytuj i twórz filmy | Ashampoo Movie Studio Pro 3

Z łatwością twórz filmy w wysokiej rozdzielczości z możliwością edycji, niestandardowymi przejściami i efektami! Dzięki maksymalnej rozdzielczości 4K, systemowi Dolby 5.1 i błyskawicznej konwersji, Ashampoo Movie Studio Pro 3 jest idealnym wyborem do tworzenia wysokiej jakości filmów. Łatwo poprawiaj jakość obrazu, dodawaj dźwięk do nagrań lub stosuj przejścia, napisy końcowe i efekty wideo. Łatwo wycinaj reklamy lub konwertuj filmy do setek formatów i rozdzielczości! Twórz filmy zoptymalizowane dla iPada, telefonów z systemem Android i wielu innych urządzeń. Wykorzystaj inteligentne techniki edycji, dźwięki lub animacje - a twoje filmy staną się przeżyciem!

Edytować filmy? Logiczne!
Wygodne i precyzyjne cięcie filmów to jedna z głównych kompetencji Ashampoo Movie Studio Pro 3. Całkowicie przeprojektowaliśmy obszar edycji, abyś mógł od razu przystąpić do pracy. Wystarczy jedno spojrzenie na edytor, by od razu odnaleźć się w nim i szybko osiągnąć doskonałe rezultaty. Niezależnie od tego, czy chodzi o zbędne sekwencje, czy reklamy, wystarczy, że ustawisz precyzyjne znaczniki kadrowania i gotowe! Oczywiście możesz też dzielić filmy i zmieniać kolejność sekwencji lub łączyć różne filmy w jedno wideo!

Popraw jakość wideo
Nie każdy film jest doskonały! Ashampoo Movie Studio Pro 3 pomoże ci wydobyć z twoich filmów to, co najlepsze. Dzięki optymalizacji różnych wartości nawet nagrania, które wydają się nie do końca udane, mogą zabłysnąć nowym blaskiem. Jasność, kontrast, gamma, nasycenie czy ponowne wyostrzanie - wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Przekręć pokrętła i wykorzystaj w pełni możliwości swoich filmów!

Konwertuj filmy do setek formatów i rozdzielczości
Dobry program do edycji wideo daje ci szerokie możliwości uwieczniania filmów we wszystkich popularnych formatach, tworzenia filmów zoptymalizowanych pod kątem wszystkich portali internetowych i odtwarzania ich na dowolnym urządzeniu odtwarzającym. Movie Studio Pro 3 oferuje więc nie tylko eksport plików w formatach AVI, MKV, MP4, WMV i innych, ale także zoptymalizowane formaty dla Facebooka, YouTube, Dailymotion i innych podobnych portali. Istnieją również profile idealnie dostosowane do różnych produktów firm Apple, Samsung, Lenovo, Microsoft, Sony i innych producentów urządzeń mobilnych. Następnie wybierz żądaną jakość wideo i rozpocznij konwersję!

Muzyka i efekty dla każdego projektu
Słabe ścieżki dźwiękowe, szum wiatru i irytujące odgłosy z otoczenia mogą całkowicie zepsuć efekt filmu. Z kolei odpowiednia muzyka lub twój własny komentarz znacznie wzbogacą twój filmik. Po prostu zdubbinguj swoje filmy od nowa, wygodnie dodaj wybraną przez siebie muzykę i w ten sposób stwórz nową dynamikę. Movie Studio Pro 3 posiada szeroki wybór podkładów muzycznych i efektów dźwiękowych. Zawsze dodawaj odpowiedni podkład muzyczny do swoich filmów, zarówno stylowych, jak i zabawnych! Oczywiście możesz też dodać do swoich filmów własne ścieżki dźwiękowe dowolnego rodzaju. Jeśli dźwięk nadal wymaga poprawy, możesz również poprawić jego jakość za pomocą korektora!

Cięcie reklamy
Reklamy nie tylko psują niekłamaną radość z oglądania filmów, ale także z każdego nagrania. Dzięki funkcji "Wycinanie reklam" możesz szybko przejrzeć swój film, rozpoznać reklamy i (jeśli to konieczne) ustawić ich znaczniki z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy. W ten sposób możesz błyskawicznie nagrywać bez irytujących reklam czy podglądów programów! Edycja wideo może być tak prosta!

Nagrywaj płyty DVD i Blu-ray z własnymi filmami
Odtwarzanie filmów na DVD lub Blu-ray nadaje im szczególną wartość. Co więcej, filmy zamieszczane na portalach raczej nie nadają się na prezenty. Aby mieć pewność, że masz wszystkie opcje i możesz archiwizować swoje filmy przez długi czas, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz, by twoje projekty zostały uwiecznione. Program wykorzystuje do tego celu sprawdzony silnik Ashampoo Burning Studio 20, dzięki czemu możesz nagrywać szybko i bez obaw.

Konwertuj i twórz filmy w mgnieniu oka
Nowy Ashampoo Movie Studio Pro 3 tworzy wideo o rozdzielczości do 4k z dźwiękiem Dolby 5.1 i konwertuje do wszystkich popularnych formatów. Aby to zrobić, program wykorzystuje nie tylko CPU twojego komputera, ale także procesor (GPU) twojej karty graficznej. Szczególnie w przypadku kart graficznych NVIDIA, technologia NVENC przyspiesza ten proces nawet o 400%. Włącz turbo dla nawrócenia!

Optymalna rozdzielczość w 4K
Wysoka rozdzielczość od dawna jest standardem dla wideo o wysokiej rozdzielczości. 4K oferuje teraz czterokrotnie większą liczbę pikseli i zachwyca niewyobrażalną ostrością i blaskiem. Dzięki nowemu Ashampoo Movie Studio Pro 3 możesz tworzyć filmy w 4K, które są zawsze ostre jak brzytwa i błyszczą maksymalną ilością szczegółów, nawet na dużych monitorach!

Z napisami początkowymi i końcowymi do idealnego filmu
Prawdziwe wrażenie kina jest często tworzone dopiero wtedy, gdy film zawiera ważne elementy, takie jak napisy początkowe i końcowe. Wstawki tekstowe i animacje dopełniają całości i zmieniają zwykły plik wideo w kompletny film. Do wyboru są wspaniale zaprojektowane szablony dla każdego celu. Niezależnie od tego, czy chodzi o ślub, podróże czy sport, wybierz jednym kliknięciem napisy początkowe lub końcowe i dostosuj szablon w mgnieniu oka!

Wykorzystaj swoją kreatywność
Ashampoo Movie Studio Pro 3 to coś więcej niż tylko suchy program do edycji wideo. Liczne przejścia, pięknie zaprojektowane napisy początkowe i końcowe, ciekawe efekty wideo i zmienne efekty dźwiękowe pozwolą ci nadać twoim filmom indywidualny charakter. Eksperymentuj z pięknie zaprojektowanymi animacjami lub pozwól częściom grać w szybkim lub wolnym tempie. Ponieważ edycja wideo nie tylko musi szybko doprowadzić do pożądanego rezultatu, ale może być też świetną zabawą!

Projekt funkcjonalny
Wiele programów do edycji wideo wprowadza użytkownika w błąd. Ashampoo Movie Studio Pro 3 trafia w sedno, ma przejrzyście zorganizowany przepływ pracy i oferuje tryb eksperta oraz tryb prosty do szybkich, nie skomplikowanych projektów. Nie musisz przeklikiwać się przez liczne podmenu, wszystko, co ważne, jest widoczne na powierzchni programu. Możesz użyć ikon funkcji lub wygodnego prawego przycisku myszy. Tam, gdzie w innych programach do edycji wideo wciąż musisz szukać pomocy, z Movie Studio jesteś już o krok do przodu!


Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows 10, 8, 7

Procesor: Zalecane wymagania Intel Core i3 lub porównywalny procesor

Pamięć robocza (RAM): 8GB RAM

Karta graficzna:
DirectX 9

Pixelshader v2.0
Min. 128 MB RAM.
Min. 1280 x 1024
Obsługa CUDA wymaga co najmniej karty graficznej NVIDIA GeForce z serii 6 lub wyższej i aktualnego sterownika.

Powiązane łącza do "Ashampoo Movie Studio Pro 3 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Movie Studio Pro 3 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Movie Studio Pro 3 - Windows"
Wyświetlony